"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Martusia 12 maja 2008, 17:47
szatz dziękuję Ci bardzo.To miłe co napisałeś.

Pisalam dziś biologię i zobaczymy jak będzie ale super fajne to nie było;)
Wiecie co jak przyszłam do domu chwilkę coś tam porobiłam i nawet nie wiem kiedy usnęłam na 3i pół godziny. Aż inaczej się czuję.:) Odreagowałam? :)
Pozdrawiam.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez calineczka 12 maja 2008, 18:58
Życzę powodzenia wszystkim zdającym maturę!
Jak sama pisałam maturę to myślałam, że tego nie zniosę, ale potem było już dobrze! Za każdym razem losowałam pierwszą ławkę, dwa razy przed samą komisją! Zobaczycie sami, że jeszcze będziecie z sentymentem wspominać te chwile i śmiać się z pewnych sytuacji!

Trzymam mocno kciuki! Myślę że inni forumowiczowie również się dołączą!!!!!!!!
Głowa do góry maturzyści!!!!!! :D Dacie sobie radę!!!!!!!!!!!! :D
Najważniejsze to być sobą!

przez Ampułek 12 maja 2008, 20:50
Się dołączają - POWODZENIA :) I jak najmniej stresu.
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez assassin 13 maja 2008, 18:02
Postanowiłam znowu do WAs zajrzeć...
Po 10 miesiącach szukania udało mi się dostać robotę - niestety tylko na dwa miesiące. Myślałam, że rodzice trochę odpuszczą, że może przez moment będą zadowoloeni. ale nie... ciągle jest to samo - ciągłe awantury, że tylko na dw amiesiące, że inni mogli na stałe, że za mało zarabiam itd :(

przez depresyjny86 14 maja 2008, 00:33
Mam siebie dość...............wspominam momenty z przeszłości.....teraz sobie myśle jak wiele rzeczy straciłem przez swoje braki w charakterze........w psychice.........JESTEM NIEUDACZNIKIEM...jak można zmarnowac 20 lat swoego życia na samotną wegetacje........przeciez ja nigdy tak naprawde nie żyłem pełnią życia....
Ja wiem teraz dlaczego na realku nikt nie chce mieć ze mną nic wspolnego....bo przecież to widać że jestem nieudacznikiem...każdy to widzi...wystarczy spojrzeć na to,że stoje zawsze gdzieś sam na uczelni...że zawsze nie moge zbudować zdania kiedy z kims rozmawiam.....ludzie wiedzą ze nie pracuje,mówią po kątach że jestem obrzydliwy i nienormalny,już nie mówiąc o tych co twierdzą że po....ny.......sorrry ale mam doła dzisiaj.....i do tego mocno mnie nerka boli,utro na badanie krwi ide skierowanie załatwić i od razu usg.......<może jestem w ciąży :D :D :D ,bo jak bym był kobietą to można byłoby powiedzieć że jestem w 9 miesiącu :mrgreen: bo gruby brzuszek mam :mrgreen: >.Wiem zachowuje sie żałośnie że tak od 2 tysięcy postów smęce i marudze......ale ja jużtaki jestem niestety,,,,żałosny.....zachowuje sięjak dziecko....chce zmienićsię w innego człowieka :mrgreen: :cry:
:)

przez Akin 14 maja 2008, 07:41
assassin napisał(a):Postanowiłam znowu do WAs zajrzeć...
Po 10 miesiącach szukania udało mi się dostać robotę - niestety tylko na dwa miesiące. Myślałam, że rodzice trochę odpuszczą, że może przez moment będą zadowoloeni. ale nie... ciągle jest to samo - ciągłe awantury, że tylko na dw amiesiące, że inni mogli na stałe, że za mało zarabiam itd :(

Nie przejmuj sie rodzicami, to ni ich sprawa.
Akin

przez Akin 14 maja 2008, 07:43
człowiek nerwica napisał(a):Mam siebie dość...............wspominam momenty z przeszłości.....teraz sobie myśle jak wiele rzeczy straciłem przez swoje braki w charakterze........w psychice.........JESTEM NIEUDACZNIKIEM...jak można zmarnowac 20 lat swoego życia na samotną wegetacje........przeciez ja nigdy tak naprawde nie żyłem pełnią życia....
Ja wiem teraz dlaczego na realku nikt nie chce mieć ze mną nic wspolnego....bo przecież to widać że jestem nieudacznikiem...każdy to widzi...wystarczy spojrzeć na to,że stoje zawsze gdzieś sam na uczelni...że zawsze nie moge zbudować zdania kiedy z kims rozmawiam.....ludzie wiedzą ze nie pracuje,mówią po kątach że jestem obrzydliwy i nienormalny,już nie mówiąc o tych co twierdzą że po....ny.......sorrry ale mam doła dzisiaj.....i do tego mocno mnie nerka boli,utro na badanie krwi ide skierowanie załatwić i od razu usg.......<może jestem w ciąży :D :D :D ,bo jak bym był kobietą to można byłoby powiedzieć że jestem w 9 miesiącu :mrgreen: bo gruby brzuszek mam :mrgreen: >.Wiem zachowuje sie żałośnie że tak od 2 tysięcy postów smęce i marudze......ale ja jużtaki jestem niestety,,,,żałosny.....zachowuje sięjak dziecko....chce zmienićsię w innego człowieka :mrgreen: :cry:

A kto będzie wychowywał ? :D
Marudź dalej, wyjdzie na dobre.
Akin

przez assassin 14 maja 2008, 21:22
Akin napisał(a):Nie przejmuj sie rodzicami, to ni ich sprawa.

Niby tak. Tylko póki co z nimi mieszkam :(

przez Akin 14 maja 2008, 22:23
Assassin - nie warto przecież zawsze coś te 2 miesiąca, sama jestem w fazie szukania pracy i nic :? Może Ci zazdroszczą pracy ? Nie wiem.
Akin

przez depresyjny86 14 maja 2008, 22:37
ja niby szukam pracy ale sie tak strasznie boje że sobie nie poradze....wiecie znowu inni ludzie,otoczenie....
:)

przez Sorrow 15 maja 2008, 01:46
Dzisiaj znowu byłem w pracy. Przez 2 godziny były dobrze a potem dopadł mnie straszny dół - przez godzinę miałem myśli samobójcze :( .

Teraz jak kładę się spać i zamykam oczy to znowu widzę i słyszę te maszyny, tak jakby praca nie chciała mi dać spokoju :( .

przez szatz 15 maja 2008, 09:12
człowiek nerwica napisał(a):ja niby szukam pracy ale sie tak strasznie boje że sobie nie poradze....wiecie znowu inni ludzie,otoczenie....
wiemy,ale tą drogę musisz pokonać sam,niestety.Jestem z Tobą duchowo :D .Ściskaj zęby w realu i do przodu,a nam możesz jęczeć dalej ;) Tulę :D
jeszcze będzie normalnie...

przez mariusz1985 16 maja 2008, 18:43
No wiec tak. Od 7 lat cierpię na depresję i nie mam zamiaru jej leczyc. Nie chce sie faszerowac lekami zreszta niewazne. Moje obecne problemy po za wszelkimi symptomami depresji to historia ktora wiecznie sie powtarza. Nie moge znalezc sobie bliskiej osoby. Ilekroc probowalem stworzyc zwiazek z kobieta to zawsze bylo jedno wielkie fiasko. tym oto sposobem dochodze rowniez do konkluzji ze jestem chujowy... I teraz zobaczylem ja w objeciach innego typa i sporo wspolnych zdjec w czasie gdy chcialem uczynic ja swoja kobieta. No coz jak zawsze slabsi musza przegrywac z kretesem. Gdyby taka sytuacja zdarzyla sie raz to bym sie nie przejmowal ale to juz chyba 4 przypadek kiedy jestem zauroczony na 100% a tu znowu dostaje wyjebe w taki bezczelny sposob ze az wstyd. wstyd i hanba. czuje sie jak ostatni frajer na tej planecie.

przez mariusz1985 16 maja 2008, 18:44
No wiec tak. Od 7 lat cierpię na depresję i nie mam zamiaru jej leczyc. Nie chce sie faszerowac lekami zreszta niewazne. Moje obecne problemy po za wszelkimi symptomami depresji to historia ktora wiecznie sie powtarza. Nie moge znalezc sobie bliskiej osoby. Ilekroc probowalem stworzyc zwiazek z kobieta to zawsze bylo jedno wielkie fiasko. tym oto sposobem dochodze rowniez do konkluzji ze jestem chujowy... I teraz zobaczylem ja w objeciach innego typa i sporo wspolnych zdjec w czasie gdy chcialem uczynic ja swoja kobieta. No coz jak zawsze slabsi musza przegrywac z kretesem. Gdyby taka sytuacja zdarzyla sie raz to bym sie nie przejmowal ale to juz chyba 4 przypadek kiedy jestem zauroczony na 100% a tu znowu dostaje wyjebe w taki bezczelny sposob ze az wstyd. wstyd i hanba. czuje sie jak ostatni frajer na tej planecie.

Sortuj wg