"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2008, 22:58
keram napisał(a):no jeżeli nie miałbym potem zadnych nieprzyjemnosci, to.. .mogł bym sie podjac tego :p

a moje robotogodziny nie sa wysokie;)

no kuszaca oferta ;) musze to rozwazyc :P

keram napisał(a):zreszta masując tyłek na maturze nei myslałabys o niczym innym, no i stres został by wyeliminowany:)

tak tak i wzrok komisji widzacej mnie gmyrajacej cos przy pupie-bezcenny :lol: :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Matylda 30 kwi 2008, 07:24
Skoro to jęczarnia to trochę sobie pojęczę.
Jak zwał tak zwał.Nie mogę się ostatnio odnaleźć w tym najpiękniejszym ze światów.Na domiar złego dzisiaj już zdążyłam pokłócić się z moim facetem.Czasami mam dosyć ciągłego"podkładania "się,ciągłych kompromisów i wtedy wybucham.Rzecz jasna za chwilę czuję się głupio,ale w wielu przypadkach mam rację ,a i tak czuję się głupio. :oops: Boję się dzisiejszego dnia,ale skoro tak niefortunnie się zaczął...Zobaczymy.Pozdrawiam. :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:24 am ]
Skoro to jęczarnia to trochę sobie pojęczę.
Jak zwał tak zwał.Nie mogę się ostatnio odnaleźć w tym najpiękniejszym ze światów.Na domiar złego dzisiaj już zdążyłam pokłócić się z moim facetem.Czasami mam dosyć ciągłego"podkładania "się,ciągłych kompromisów i wtedy wybucham.Rzecz jasna za chwilę czuję się głupio,ale w wielu przypadkach mam rację ,a i tak czuję się głupio. :oops: Boję się dzisiejszego dnia,ale skoro tak niefortunnie się zaczął...Zobaczymy.Pozdrawiam. :D
Jestem jaka jestem

przez zimbabwe 30 kwi 2008, 07:53
Mam dość tego świata!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez calineczka 30 kwi 2008, 11:33
Dzięki za kopniaki! Powiem szczerze, że trochę pomogły! Jak będę potrzebowała żeby ktoś zasadził mi kopa to wiem gdzie się zgłosić... :lol:

tak tak i wzrok komisji widzacej mnie gmyrajacej cos przy pupie-bezcenny :lol: :lol:[/quote] - DOBRE!!!!!!!!!

przez szatz 30 kwi 2008, 15:51
no to żeśmy się pokopali :mrgreen: Mi też jakoś ulżyło.Chyba częściej musimy tu sobie pożartować.Dla wszystkich: :D :D :D
jeszcze będzie normalnie...

.....

przez wojtas78 01 maja 2008, 08:20
Bezduszny napisał(a):Jakos gdy mialem ze tak powiem jakis <atak> to szybko ja potrafilem zwalczyc ale juz jakos mija 3 miesiac kiedy zaczyna sie znow to wszystko... zaczynam stronic od ludzi wole byc tylko w wlasnym domu i nigdzie wiecej... Czasami wystarczy tylko jedna mysl i zaczynam plakac...
Jak zawsze czuje sie jak jakis insekt we wlasnej rodzinie... <ciezko>

jakbym czytal o sobie i swoim zachowaniu, mam dla kogo zyc a zachowuje sie tak jak kolega napisal powyzej. Az jak przechodza mi te ataki jest mi poprsotu wstyd ....czemu czlowiek sie tak meczy sam ze soba........od kilku dni nie potrafie (dostaje jakijs dziwnej blokady) z nikim pogadac nawet z zona...zycie zycie....tylko jaki ma ono cel???

przez Zagubiona=> 01 maja 2008, 11:01
wojtas78 napisał(a):tylko jaki ma ono cel???

Też bym chciała wiedzieć, zasłyszane do tej pory odpowiedzi jakoś mnie nie satysfakcjonują. Może ktoś ma nową koncepcję co do sensu życia :?:
Zagubiona=>

przez Matylda 01 maja 2008, 13:15
Sensem życia może być wiara,niekoniecznie w Boga np.w drugiego człowieka,wykształcenie,miłość także ta własna,zgoda na siebie bez względu na wszystko,domek z ogródkiem,świadomość,że bycie dobrym człowiekiem ma sens,etc.etc.Cokolwiek byle się nie poddać i nie umierać już za życia,bo następnej szansy już nie będzie. :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:20 pm ]
Może to banalne pierdoły i cóż z tego,chodzi o to żeby chciało się zwlec z łóżka mimo wszystko ,po prostu żeby się chciało.
Jestem jaka jestem

przez Bezduszny 01 maja 2008, 14:14
[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:14 pm ]
Wojtas

Więc witam w klubie... no coż to jest wlasnie to ze czasami z tym nie dajaesz sobie rady z tym... a najgorzej boli to że chciałbyś nawet porozmawiac z kims z rodziny nawet o blachostkach a oni cie zbywaja... tylko pamietajmy ze to nie raz dziala w odwrotna strone... np.
kiedy ja mam "atak" odrazu gdy moja mama przychodzi ja ja zbywam i moze dla tego pozniej nie mam z nia kontaktu i stad te moje urojenia???
Nie wiem ale jedo jest pewne ze musze wziasc tabletke... aby nie myslec o tym:P
Pozdrawiam.

Zagubiona=>

CO do koncepcji podam ci moja

Wiec uwazam zo to jest moje motto zyciowe do ktorego probuje sie stosowac wiec o to ono;

"Nie mozna wciaz trwac w nostalgii, za tym cos sobie wymarzyl, w narzekaniu ze nie takiego zycia chciales."

chyba nie trzeba tlumaczyc o co kaman :] :smile:
Słodko-kwaśny smak zemsty...

Kto choć raz zaznał smaku zemsty...
...zawsze żałuje swych czynów...

przez zimbabwe 01 maja 2008, 14:31
Ja to mam zawsze pecha do początków dłuższych okresów wolnych - zawsze muszę wtedy zachorować! Ostatnie wakacje zaczęłam z z łupieżem różowym Gilberta, święta Bożego Narodzenia z zaziębieniem, ferie z nasileniem alergii (o stanach depresyjnych nie wspomnę), a teraz znowu zaziębienie. Ciekawe co mi zafunduje organizm w te wakacje, oprócz uczulenia na trawy (tego Gilberta nawet lekarz się wystraszył :lol: )
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Grubcia 01 maja 2008, 14:37
Wegeetuje,wstaje rano i co z tego, nie mam sily nic robic,patrze w pusta sciane.Zero motywacji do czegokolwiek.ratunku!
Najbardziej lubie wieczory,bo wiem,ze wezme tabsy i zasne.
Grubcia

przez Matylda 01 maja 2008, 15:40
Widzisz,Grubcia Ty zmagasz się z depresją i nerwicą od roku,ja zmagam się od 19 lat.Powinnam się już pewnie dawno "powiesić",bo ileż można.Ale daję słowo można ,ciągle można żyć,teraz z pewnością inaczej. :smile:
Jestem jaka jestem

przez Wiedźma 01 maja 2008, 20:51
Czuję, że tracę kontakt z rzeczywistością :(. boję się tego. Wszystko staje się nierealne :cry: ...
Mentalny trup, zgnilizna duszy, wielki krater w piersi zamiast serca - i tylko wystawia zęby żeber w ostatniej próbie obrony...

przez Zahn 02 maja 2008, 12:00
U mnie również nieciekawie.. niby wracam do równowagi, a do niczego się nie mogę zmusić... tracę na coś ochotę w chwili, gdy o tym pomyśle... takie to dziwne.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Sortuj wg