"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 23 kwi 2008, 14:11
Witaj w klubie Twoja matka też jest taka nadopiekuńcza i uważa, że ona wie zawsze lepiej niż Ty?

Moja matka jest taka sama.
:)

przez szatz 23 kwi 2008, 14:19
Mamy są niedoskonałe,ale chcą jak najlepiej dla dziecka.Cierpliwości i zrozumienia dla nadopiekuńczych mam. :smile:
jeszcze będzie normalnie...

przez zimbabwe 23 kwi 2008, 15:09
Pamiętam jak ostatnio lekarz przepisał mi antybiotyk na zatoki (miałam naprawdę infekcję i to dużą) to powiedziała że lekarz jest głupi i prosty. A tak się składa że znam go dłużej niż ona (nie prywatnie ale zawsze) i wiem jak jest naprawdę.
A mi pozostaje tylko robić swoje! Ot co. Nie przejmować się, bo ludzie (nieważne kim są dla nas) zawsze gadali i gadają, grunt żeby to była prawda, bo prawda jest lepsza niż domysły i wymysły. A niestety tylko 10% z gadek to prawda.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 23 kwi 2008, 17:28
Chcę umrzeć.
Bo marzenia stały się koszmarami.
Bo wszystko wydaje się beznadziejne.
Bo nienawidze siebie.
Bo nienawidze świata.
Bo nie chcę się przystosować.
Bo nie potrafię się nie przejmować.
Bo to wszystko nic nie znaczy.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Akin 23 kwi 2008, 18:07
Ja mam dziś chwilowa poprawę, ale na jak długo ....? Jak... Nawet sama rozmawiam z moimi myślami po cichu ;/
Niektórzy myślą, ze jest dobrze, ale nic nie ma dobrze. To tylko ZŁUDZENIA!. Nieszczęsne złudzenia. Czy muszą one być....
Akin

przez depresyjny86 23 kwi 2008, 22:02
kordianka-masz racje musze się zbuntować przeciwko myśleniu innych i iśc dalej naprzód...
Mam takie myśli ostatnio które atakują mnie bardzo ostro......i bardzo bolą.......myślę że nie nadaje się do niczego jako mężczyzna...............,nie dosc że wyglądam okropnie to jeszcze brak charakteru porządnego mnie dobija ,inne rzeczy we mnie też mnie dobijają.....po prostu jako mężczyzna jestem zerem.....>

przez Akin 23 kwi 2008, 22:14
Nerwica- za bardzo rozczulasz się nad sobą, myślisz, ze jesteś nikim. A przecież jesteś Człowiekiem, tylko musisz uwierzyć w siebie! Musisz zacząć działać i myśleć pozytywnie. Piszesz, ze nie jesteś wart, ale przecież każdy jest wart, tylko trzeba uwierzyć w siebie :smile: Wygląd nie ma znaczenia ( zależy dla których osób ), mówisz, ze nie masz porządnego charakteru, ale zauważ, ze każdy ma wady i zalety. Ty też posiadasz zalety jak i wady, każdy ma inny charakter. Ja nie wyobrażałabym sobie tego świata, gdyby wszyscy mieli taki sam charakter - świat był by monotonny.
Wiec dam Ci radę :smile: Uwierz w siebie bo to podstawa. Mam nadzieję, że przemyślisz sobie co nieco, jeśli trochę źle mnie zrozumiałeś, z góry przepraszam... (:
Akin

przez depresyjny86 23 kwi 2008, 22:36
jeśli trochę źle mnie zrozumiałeś, z góry przepraszam... (:

spoko wszystko dobrze zrozumiałem,musze uwierzyć w siebie po prostu ;)
Trudne to ale chyba będzie do wykonania ;) Musze wierzyc w siebie!!!! ;) Masz racje,każdy ma inny charakter,każdy człowiek ma swoje zalety jak i wady.Teraz musze przestać w sobie widzieć same wady i musze dostrzegać również swoje zalety.

przez belinda 24 kwi 2008, 10:00
Czuje sie bardzo samotna.
:(

przez Beatkka 24 kwi 2008, 10:45
witam

a ja z kazdym dniem czuje sie lepiej meczy mnie to ze mam depresje ale codziennie sobie mowie ze nie poddam sie i bede walczyc !!!!!!!!!! musze to pokonac a ta sloneczna pogoda bardzo mi pomaga :)

belinda oj wiem co to znaczy <tuli> mam nadzieje ze bedzie lepiej :)*

przez merkia 24 kwi 2008, 16:03
to i ja chcę...pójdę na mecz zaraz, zobaczę jak brat wyciska siódme poty heh. pozdrawiam serdecznie. śliczna pogoda dzisiaj u mnie. :roll:

przez poetka30 24 kwi 2008, 18:33
A ja chce tylko sie pozbyc tych cholernych objawow somatycznych ,juz i joga byla dzisiaj i masaz stop i na sloneczku bylam i nic ,no co za dziadostwo ,zeby cie zaraza wziela ty depresjo .won ze mniue ale juz.moze ktos zna jeszcze jakies tajne sposoby na poprawe samopoczucia ja chcetnie przetestuje ,moglabym zjesc najgorsze swinstwo i moczyc sie w gnojowce o ile bylaby to skuteczna terapia.jak to byloby fajnie byc zupelnie normalna nie majaca takich problemow osoba .ach podrawiam .
to ja poetka zachęcam wszystkich zebyście uprawiali śmiechoterapie...i kupcie sobie psa i leczcie się ,bo warto...

przez depresyjny86 25 kwi 2008, 00:45
kurcze a ja pisze bo nie umiem zasnąć w ogóle..........mam siebie dosc......a może jednak nie.....kurcze już sam nie wiem jaki mam stosunek do siebie :cry:

przez Sorrow 25 kwi 2008, 01:33
Ja dzisiaj usłyszałem o wypadku samochodowym w, którym zginęła jakaś młoda dziewczyna i teraz czuję lęk przed śmiercią/kalectwem :( .

Sortuj wg