"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kings 19 lut 2007, 18:21
A ja mam dół, dół boli mnie głowa potwornie żadne leki nie pomagają leże cały dzień pod kocykiem od czasu do czasu zaglądając na forum. Mało mi brakuje do płaczu, cholera jutro mam test z ang no i wizytę na terapii, a po za tym mnóstwo pracy, ale nieee chceeeeeeeeee mi sieeeeee

Do bani, najlepiej odciąć tą głowę,

Trzymajcie się moi drodzy forumowicze!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez IceMan 19 lut 2007, 22:28
Wiaterku, jak zawsze podziwiam :D

Maiev, Gusia - komputery to wredne padalce, a serwery proxy.... o ludzeee.... męczyłem się kiedyś z tym aż mi się niedobrze na samą myśl robi...

C(c)złowiek - dasz sobie radę, ja jestem w LO w klasie maturalnej, też mam tak z nauką jak i Ty, ale jakoś trzeba dać radę i mieć tą siłę na trzymanie całego świata na barkach. Pozdrawiam!

Kings - ból głowy przejdzie przecież, dół mam nadzieję razem z nim, nie łam się, będzie lepiej :D
Przyjaciel forum

przez kings 19 lut 2007, 23:00
Jakoś nie przechodzi mi od roku, buuuuu i wiem że jak rano się obudzę to ten ból razem ze mną, buuu

Jesteśmy przecież w Jęczarni, ale dzienks za słowa otuchy, zamiast powtarzać ang to ja siedzę przed tym kompem, na tym forum i już sama nie wiem czego szukam. Pozdro.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 20 lut 2007, 22:53
Kings-mam to samo-tylko ze ja od tygodnia-boli mnie leb non stop-ale mysle ze albo z przemeczenia albo od braku lekow bo odstawiaja mi je powoli co mnie wcale nie cieszy bo pamietam jak odstawialam wczesniej to byl koszmar...wiec do gory te nasze bolące glowy-moze bedzie lepiej:)

Piotrku-nie znamy sie z Kings osobiscie:)ale mnie sie wydaje ze znam tu wszystkich od "srodka" bo znam ich ciemne i jasne mysli,wszystkie najbardziej doskwierajace cierpienia i kiedy mi zle siadam i czytam bo wtedy wiem ze moze kogos podniose na duchu-albo ktos mi pomoze-i wtedy wydaje mi sie ze mam tu mnostwo znajomych-choc tak naprawde nieznajomych-ale kazda z tych osob wiele dla mnie znaczy:)i jej problemy sa mi bliskie:)dlatego pozdrawiam dzis wszystkich ktorzy sie zle czuja:)bo ja tez mam dzis oslabienie-lekko to nazywajac :cry: nie chce mowic-doła:)
ExModerator

przez IceMan 21 lut 2007, 00:19
kings napisał(a):zamiast powtarzać ang to ja siedzę przed tym kompem, na tym forum i już sama nie wiem czego szukam

hahaha :D witaj w klubie, też siedzę, przede mną klawiatura, przed klawiaturą książka, a przed książką monitor :D z tych 3 zajmują mnie najbardziej 2, zgadnij jakie ;) a co do bólów - mam nadzieję że w końcu odpuszczą :smile:

331ania napisał(a):ja tez mam dzis oslabienie-lekko to nazywajac Crying or Very sad nie chce mowic-doła:)

Obrazek Ale do tej pory mocno się trzymałaś, teraz tylko tego nie zaprzepaść Aniu, myślę, że to chwilowe, jutro będzie lepiej :D pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez kings 21 lut 2007, 01:07
Hej,
pewnie musi być lepiej bo inaczej być nie może, tak?
Ja chyba CAE w czerwcu nie będę zdawać bo nie dam rady z moim zawzięciem na to forum,
pozdro!

przez wiatr 21 lut 2007, 12:36
Dlaczego, pewnie musi..................musi być lepiej kings , a co do czerwca to dasz radę :mrgreen: z egzaminem i forum :mrgreen: :lol: ;) Pa.
"mój przyjaciel wiatr"

przez kings 21 lut 2007, 14:52
Hej, u mnie dziś słonecznie
ale coś mi się zdaję, że jak nie wywalę kompa na zewnetrzny to nic nie zdam, bo nawet nie mogę zacząć!

Musi być lepiej, bo gorzej już nie może być! Albo tak: nigdy nie jest tak źle coby gorzej nie mogło być! WIęc powinnismy się cieszyć, tak? czy musimy może? a tam

przez 331ania 21 lut 2007, 17:21
3mam sie dobrze ale juz jestem chyba zmeczona fizycznie i dlatego marudze czasem i sennosc mnie chwyta w dzien a w nocy ponzniej nie spie i tak w kolko..ale dzis jest lepiej ;) pozdrawiam jeczących:)
ExModerator

przez IceMan 21 lut 2007, 17:29
Aniu... A ja dzisiaj zaliczyłem kosmiczną dla mnie ilość 6h 30 min porządnego snu... i czuję się dobrze :D Chyba jak zacznę się porządnie wysypiać to będzie o wiele lepiej :) tylko mam problem z gonitwą myśli, nieprzyjemnych i stresujących, które odbijają się prawdopodobnie na jakości snu... myślę, że jakoś dam sobie z tym radę... słyszałem, że wyobrażanie sobie czegoś przed snem pomaga, ale może pewne obrazy mają większą siłę przebicia niż inne, czy to ocean, czy jakaś łączka, czy co? Tak właśnie się zastanawiam...
Przyjaciel forum

przez michal33 21 lut 2007, 17:38
Oczekiwane przez kogo? A moze to po prostu forma samoobrony przed przezywaniem emocji?

przez 331ania 21 lut 2007, 18:04
ojej to tylko pogratulowac Piotrku!!!!ciesze sie ogromnie ze sie wyspales-wiesz jak radosc ludzi mi sie udziela? dlatego az mi sie humor polepszyl slyszac takie slowa:) a co do tej gonitwy mysli-to szkoda mi ciebie ze tak sie dzieje-bo wiem jakie to straszne poniewaz czasem odczuwam tez ten dziwny a zarazem okropny stan,choc ostatnio mam zamiast tego tak cholernie silny lęk wewnetrzny ze brak slow-i najgorsze jest to ze niema zadnej tego przyczyny-ot tak sobie bierze sie z nikąd :(
i nawet kiedy mysle o łączce,chmurkach,to nic nie daje :cry:
ExModerator

przez IceMan 21 lut 2007, 18:17
Aniu, nie przejmuj się... Miałem jakiś czas coś takiego... to może taki etap - ale mogę Cię pocieszyć, że nie utrzymuje się zbyt długo, i teraz już nie pamiętam kiedy taki lęk się pojawił u mnie, jedyne co teraz mam (i definitywnie olewam, bo mi nie utrudnia życia), to non stop spięty brzuch, ale to też przejdzie. Wszystko w końcu przejdzie i będziemy zdrowi. Na pewno !!!
Przyjaciel forum

przez 331ania 21 lut 2007, 18:22
no pewnie-musi przejsc-nie widze innej opcji-a na brzuch-nospa!jedna tabletka dziennie przez tydzien-naprawde dziala,bo ja juz to przechodzilam :smile:
ExModerator

Sortuj wg