"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Jaśkowa 22 lut 2008, 16:04
Smutna :roll: no nie osłabiaj mnie jak to, jak masz mu powiedzieć normalnie powiedz mu, że jak mu się nie podoba to zawsze może sobie innej chudszej poszukać i uśmiechnij się w końcu sobie tylko żartujecie podobno ;) albo możesz mu powiedzieć, że Ty też byś wolała mięśniaka, ale padło na niego i jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 22 lut 2008, 17:55
co raz bardziej mnie wszystko wkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

musze sie wyzyć wywrzeszczeć bo mnie dziś nosi i wogle wrrrrrr AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

przez Jovita 22 lut 2008, 18:13
bierze mnie lęk :shock: :shock: :shock: kurcze ale sie boje ale czego to nie wiem..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 22 lut 2008, 19:27
Jovita spokojnie lęk zaraz Ci przejdzie,a zresztą nie musisz się niczego bać ;)<Tuli mocno>
Smutna<Tule mocno>
:)

przez Mooni 24 lut 2008, 00:56
brak.................
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Justynka. 24 lut 2008, 12:51
droga pyziu
lecze sie ju zod bardzo dawna ... ziołami od 4 podstawowej a depresentami o 1 gim . ateraz to jest juz tylko gorzej :(:(:(:(:( do tego sa zemdleni ja to mam jako objaw :( zdenerwuje sie przejme albo wystraszwe imdleje :(

przez szatz 25 lut 2008, 16:54
Wczoraj znowu się zaczęło.Było ciut lepiej,ale wystarczył jeden pierdół i powtórka z rozrywki...Nie wiem czy mam zwiększyc dawkę leku.Następną wizytę u lekarza mam za 6 tyg.Nie sądzę,że to chwilowe bo narasta kocioł myśli i strach.Co mam zrobić?
jeszcze będzie normalnie...

przez Justynka. 25 lut 2008, 17:15
mysle ze powinnes isc wczesniej do lekarza ... to napewno nie jest chwilowe a samemu nie zwiekszaj lekow

przez szatz 25 lut 2008, 18:25
Dzięki,wiem,że sama nie powinnam decydować,ale na wcześniejszy termin nie moge liczyć.Tu tak trudno o terminy u dobrych specjalistów.Poczekam parę dni,potem spróbuję.Pozdrawiam.A co uCiebie Justynka.?

przez xCarmen 25 lut 2008, 19:47
buuu ide na spacer ... poraz kolejny zawiodlam sie na facetach :|
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez depresyjny86 25 lut 2008, 19:59
buuu ide na spacer ... poraz kolejny zawiodlam sie na facetach :|

xCarmen<tule mocno>

A mnie dziś samotnośc zżera :(
:)

przez szatz 25 lut 2008, 21:14
xCarmen napisał(a):poraz kolejny zawiodlam sie na facetach

normalka,powinnaś się przyzwyczaić ;) (taki kwaśny żart).Mam nadzieję,że spacer pomógł. 8)

przez xCarmen 26 lut 2008, 00:04
szatz napisał(a):Mam nadzieję,że spacer pomógł.

baardzo pomogl :D wiecej nie musze mowic :D
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Basti 26 lut 2008, 01:07
Jęczarnia to zaskakująco dobra nazwa...

Mam 24 lata. Od kiedy mam depresje? Powiem szczerze, że nie wiem. Nie ma granicy w której nagle świat stał się cmentarzem.
Najostrzejszy napad miałam ok 19 roku życia. Schudłam w tydzień 6 kg nabawiając się anemii. Nie potrafiłam zasnąć. Omdlewałam ze zmęczenia a nie spałam. Nie jadłam prawie nic kilka tygodni przez co ciągłe chudłam. Tygodnie spędzałam na fotelu bądź kanapie siedząc i gapiąc się na nic.
ktoś kto nie doświadczył podobnej sytuacji nie est w stanie zrozumieć.
Człowiek ma świadomość, że jest źle. Trzeba się wyrwać. Złapać oddech. Wyrzucić z siebie choćby słowo. Ale nie da się...
Pomogła mi przyjaciółka. Siedziała dzień w dzień ze mną. Gadała bez przerwy. Próbowała grac ze man w karty choć w rzeczywistości grała sama ze sobą. Jakim cudem udało jej się mnie wyrwać z powrotem do życia? Nie wiem.
Wiem teraz z perspektywy czasu, że mimo odzyskania życia powinnam udać się do specjalisty. Ciągle dręczą mnie stany depresyjne. Od tylu lat...
Rozwaliłam przez to związek z ukochanym człowiekiem. Ciągle obwiniając go o moją niską samoocenę. O to, że nie czuje się szczęśliwa.
A po prostu nie umiem już tak czuć.
tkwię w martwej ciszy.
Dopiero wczoraj zorientowałam się, że to może wciąż depresja... że nie uporałam się ze zmorą. Rozmawiałam z psychologiem umawiając się na wizytę... jednak boje się.
Jestem młoda. Całe życie przede mną, a nie potrafię korzystać z tego co mam. Inwalidka życiowa...

Sortuj wg