"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez elfka88 17 lut 2007, 23:55
Jest mi źle i musze sie wyzalic boje sie o moją przyszłość ,w szkole nie ucze sie zbyt dobrze boje sie ze nie bede miała z czego zyc ze zostane sama samotna ze bede jednym wielkim wyrzutem sumienia ... mimo to ze wiem ze powinnam sie wiecej uczyc i postarac sie skonczyc szkole i dalej gdzies isc ja kompeltnie nie mam motywacjii celu a pzoa tym ta swiadomosc ze szkola po szkole i znow to samo nowi ludzie stres szkolny lęki ...

przez IceMan 18 lut 2007, 01:14
elfka88 Obrazek nie łam się, i nie obawiaj się tak, bo strach ma wielkie oczy :) na pewno dasz sobie radę
Przyjaciel forum

przez ironia 18 lut 2007, 14:31
no to ja tez sobie pojecze :( trafilam tutaj do was z nerwica lekowa a teraz mam depresje.. :( ZA duzo tego wszystkiego jak dla mnie...ale ja nie o tym teraz mam powazniejszy problem bo biore bioxetin i nie moge sie uczyc jestem tak zmulona ze do wiecozra nie kontaktujeee ;( co mam zrobic musze sie uczyc przeciez poprawka mnie niedługo czeka a ja widze skaczące literki :( Wszyscy mówią ze jamą po tym powera ja zupełnie odwrotnie dopiero pod koniec dnia się śmieję i mam humor a tak to wogóle..moze powinnam zmienic lek? :( Help me.. :(
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonim 18 lut 2007, 15:09
Jak zaczęłaś dopiero brać ten lek to przez kilka dni możesz tak się czuć. Ja jak zacząłem brać seronil to przez pierwsze kilka dni czułem się strasznie słabo. Potem przeszło, po prostu musisz się przyzwyczaić.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez ironia 18 lut 2007, 15:12
mam nadzieje ze sie przywyczaje bo niedlugo czeka mnie duzo pracy nauki a ja nie kontaktuje wogole :(
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

przez 331ania 18 lut 2007, 17:59
Kings-z Twoja figurką jest naprawde niezle:)hihihihihi,smialo mozesz nadrobic tlusty czwartek:)
ExModerator

przez kings 18 lut 2007, 20:37
Właśnie podświadomie czytając Aniu w Twoich myślach zjadłam ochydnie tłustą, dużą z podwójnym serem pizze i padam trupem teraz. Do następnego razu ani razu,
Pa
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez IceMan 18 lut 2007, 21:52
331ania napisał(a):Kings-z Twoja figurką jest naprawde niezle:)hihihihihi,smialo mozesz nadrobic tlusty czwartek:)

kings napisał(a):Właśnie podświadomie czytając Aniu w Twoich myślach zjadłam ochydnie tłustą, dużą z podwójnym serem pizze i padam trupem teraz

Ach ta telepatia... mniej medytacji dziewczyny, bo jakieś paranormalne zdolności się rzucają, Ania jeszcze duchy zobaczysz, a za Kings zaczną latać pizze z zębami :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;)

PS. wy się osobiście znacie? czy photoblogi poszły w ruch? ;)
Przyjaciel forum

przez wiatr 19 lut 2007, 00:37
Miałam ciężki dzień. Ogromna walka z nerwicą z wszystkimi jej elementami. Chciały się wydostać na zew. by w realu widzieli że ona jest najważniejsza ode mnie i to ona ma władzę nade mną. Udało mi się ją powstrzymać . Trudno mi wyrazić to słowami . ale wszystko tak mocno mnie boli ,przeraźliwie boli. Boże kiedy to się skończy?????? .O Panie! Od niedawna jestem na forum mam dekalog on mnie trzyma. Wiem , tak sobie postanowiłam, ilekroć się potknę to wstanę.Muszę ją pokonać , by raz na zawsze odeszła ode mnie i nigdy nie powróciła.Długa droga przede mną.Muszę dotrzymać samej sobie danego słowa. Boże jak boli..Muszę ,muszę.........Pa. Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 19 lut 2007, 15:36
Wiaterku,trzymaj się mocno,jesteś naprawdę niesamowicie silna.Podziwiam cię nieustannie w twojej walce i w tym jak potrafisz innym dodać ducha.Będzie dobrze,na pewno sie podniesiesz. :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez maiev 19 lut 2007, 16:09
Pojęczę sobie a co? Kręci mi się w głowie szalenie ale wytrzymam. :mrgreen: mam nadzieję. Od rana (tzn. od 13) wacze z srewerami proxy, żeby tu wejść. Walka jest trudna bo w tym temacie jestem delikatnie mówiąc "zielona" Ale nic - jakoś dałam radę i jestem. Po prostu dobija mnie czasem to zmienianie ustawień. Jak ustawię tak to działa forum ale nie działają inne strony, jak ustawię inaczej to forum nie działa. Durne to. Chyba muszę się dokształcić z informatyki. Trzeba było skończyć to studium informatyczne a nie przerywać. Ehh
Ło matko - idę sobie ale boję się wstać - bo wszystko wiruje momentami. Pozdrawiam i trzymajcie się!
"I need a new version of me..."

przez gusia 19 lut 2007, 16:21
Maiev......no rozumiem co czujesz bo mnie też komp wkurza od kilku dni...ech..
Kurcze ,Tobie się kręci w głowie a mnie od wczoraj telepie dziwnie w środku, :roll: poza tym czyję się "jakby mnie nie było"....dziwne-chyba muszę wrócic do prochów :?
Trzymaj się..
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez C(c)złowiek 19 lut 2007, 16:35
Więc i ja pozwolę sobie trochę się tu wyżalić. Eh... dzisiaj miałem początek nowego semestru (to już VI), jak szybko czas mija... nim się obejrzymy a całe życie zleci niewiadomo na czym... eh... :/

W każdym razie jak przyjechałem do domu to padłem na łóżko z wyimaginowanego? zmęczenia. Do tego ten bół głowy. Jezu w piątek mam piekielną poprawkę i nic mi nie wchodzi do głowy!!! Teraz nawet nie mam siły żeby czytać jakieś moje notatki(co prawda mechanicznie, ale jednak czytać). Eh...

Tyle błędów popełniłem w zeszłym roku.... staram się wziąć w garść ale to nie jest takie proste. Ile przecież można trzymać cały świat na swoich barkach? Ja już nie robię, ale skutki owego trzymania teraz odczuwam...
Mam nadzieje że jeszcze nie jest za późno na szczęście...
:roll:

Pozdrawiam.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez maiev 19 lut 2007, 16:43
gusia napisał(a):dziwne-chyba muszę wrócic do prochów

też się nad tym zastanawiam - ale chyba jeszcze troszkę spróbuję wytrzymać.
Jeszcze trochę pojęczę.
Odkąd odstawiam te prochy - wróciły mi problemy z zębami i to jakie. Nic nie moge jeść bo mnia jedne"dzad" tak boli - i co najlepsze ten wyleczony. Wkurza mnie że wszystkim lekarzom musze se tłumaczyć że biorę te proszki. odrobinke to krępujące bywa. Ale nic to. Trzymajmy się wszyscy.

C(c)złowiek napisał(a):Mam nadzieje że jeszcze nie jest za późno na szczęście...

Na pewno nie jest. Dasz radę. Mam nadzieje że nauka będzie Ci szła coraz lepiej. Zmuś się do czytania. Skądś to znam heh. Trzymaj się!
"I need a new version of me..."

Sortuj wg