"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez luthien 12 gru 2007, 21:15
Gort napisał(a): Kurcze, najgorsze, że wiele tych rzeczy zostaje w środku, a ta druga osoba nawet nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę wyżądziła komuś najbliższemu.

Nic gorszego nie ma, jak duszenie wszystkiego w sobie, bo to się właśnie na psychice bardzo odbija. Te osoby przeważnie nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają. Moja mama dopiero po tylu latach zaczyna rozumieć, jakie szkody w mojej psychice wyrządziło ich "wychowanie".

Gort napisał(a):Najgorsze, że kilka lat temu powiedziałem rodzicom, że mam poważne problemy ze sobą, a oni totalnie mnie olali i się jeszcze ze mnie śmieli. Oj to był najcięższy okres. Wiele razy myślałem o najgorszym, ale coś kazało czekać. Chyba się opłaciło, chociaż choroba nie przeszła, a trochę złagodniała.

Ja mojemu ojcu nigdy nie powiem. Z mamą od jakiegoś czasu rozmawiam, ona zaczyna rozumieć moje problemy, wreszcie przestała je traktować jak moje fanaberie.
Choroba tak od razu nie przejdzie, ważne że jest lepiej. Oby to trwało jak najdłużej :smile:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez snaefridur 12 gru 2007, 23:51
A mnie dziś koleżanka zapytała,czemu zawsze jestem taka smutna.A miałam akurat zajebiście dobry humor,żeby było zabawniej.Co ja poradzę na to jak wyglądam,no ku*wa mać.:(Jak żeńska wersja Johnny'ego Deepa.
snaefridur

przez smutna48 13 gru 2007, 00:16
ja tez:(((((((((((((((((((((((((((((((
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lena 13 gru 2007, 00:41
Znowu sie zaczyna... A juz bylo dobrze :/ Cos ruszylo do przodu... ale zeby nie bylo zbyt pieknie, to znow zaczynaja sie leki, czarne mysli i brak checi do zycia... W czym problem? Otoz szkola... Znow zaczynam przed nia uciekac... :( koniec semestru niedaleko, jeszcze tylko i az 9-10 dni szkoly... Tylko, bo nie zdarze nadrobic zaleglosci, a az, bo to ponad moje sily :(
Lena

przez depresyjny86 13 gru 2007, 01:24
Szkola to najgorszy etap w życiu człowieka,zwłaszcza z depresją i nerwicą....jeżeli chodzi o oceny to od gimnazjum miałem problemy z grożącymi 1 na 1 semestr,a najgorzej zawsze bylo właśnie przed świętami....poprawianie ocen,pisanie sprawdzianów z tematów na których sie nie było itp...czasami udawało się nadrobić zaległości a czasami nie....w ogóle to nienawidze szkoły!!!!!!!!!!!!!!!,studiów też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

przez Lena 13 gru 2007, 03:55
Ja nie mam problemow z nauka... tylko z pojsciem do szkoly. W tym caly problem... bo to w zasadzie nkl a nie 1.
Lena

przez jaaa 13 gru 2007, 15:36
anand nie w tym wieku ;) leki bierz jakies na sen nie masz zadnych?

przez Mooni 13 gru 2007, 16:08
jęk!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Unfathomable Alex 13 gru 2007, 16:18
"Miałam serce dla wszystkich, ktoś klucz do niego obmyślił,
Miałam myśli spokojne lecz ktoś wywołał w nich wojnę.."

Widziałam go z inną, nie liczyłam na nic ale czegoś się spodziewałam.
Rana w sercu nie zagoiła się :cry:. Znów zrozumiałam, że wciąż mi na nim zależy, choć wiem - on nie jest dla mnie a ja dla niego. Za rok nie będę musiała go omijać, unikać spojrzeniem, wierzyć w zmianę. Zapomnę, będę gdzieś indziej. Sama skazałam siebie na cierpienie odrzucając jedyną osobę, którą kochałam. :cry:

Pieprzona szkoła, jasne że zdąże ze wszystkim do końca grudnia. :-| :roll:
"Każdy z was jest łodzią
w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury,
musi tylko w to uwierzyć!"
Arka Noego Jacka Kaczmarskiego
---------------------------------------------------
Unikat + siła = zdrowie psychiczne.

przez Sorrow 13 gru 2007, 16:43
Geez, dzisiaj znowu mam ten przeklęty kurs tworzenia stron internetowych :( . Już mam zaległości i wcale nie chcę na niego iść :| ...
Tak ciągle mam ze wszystkim - ze szkołą potem ze studiami teraz znowu z tą szkołą i teraz znowu z tym kursem :( ...

Cholerni normalsi, im wszystko wychodzi :evil: ...
Jak Ja nienawidzę tych przeklętych małych oszustów :x .

przez Kaja007 14 gru 2007, 23:34
Okropnie się czuję, może to dziwnie zabrzmi ale boli mnie całe wnętrze, cała JA. Nie potrafię już płakać, mam dość tej głupiej szkoły, tego że to na czym mi naprawdę zależy zawalam i nic mi nie wychodzi... W domu nikt mnie nie rozumie, tylko beznadziejne próby pocieszenia, że każdy ma problemy. Wiem o tym, ale dlaczego nikt nie chce zrozumieć mnie, tylko wszyscy czekają aż "zły humor minie" ale to nie jest zły humor. To wewnętrzny ból i cierpienie, z którym już sobie nie radzę i coraz trudniej żyć... :-| :cry:
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez Lena 14 gru 2007, 23:50
Wiecie co... chyba sie zakochalam... I w zwiazku z tym czasem mam tyle energii, ze moge przenosic gory- kiedy z nim rozmawiam, jest obok mnie lub piszemy smsy... ale kiedy jest w pracy i przez te 12h nie mamy zadnego kontaktu...- wracaja leki, mysli... strach przed sama soba i tym co bedzie
Lena

Sortuj wg