"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez salir 05 wrz 2016, 17:37
No to wybuchlam /cenzura/...nic mnie nie denerwuje...dobre sobie :evil:
I po co ja to wszystko tu pisze jakby mialo to cokolwiek pomoc, wyszlabym i najchetniej krzyczala ale pewnie wtedy by wszyscy pomysleli, ze jestem jeszcze bardziej popierdolona :evil: :pirate:

przez Naemo 06 wrz 2016, 21:17
Smutno mi, że nie mam rodziców. I to przez to: https://www.youtube.com/watch?v=RiNZl7tEeoQ

przez Naemo 07 wrz 2016, 00:19
Jeszcze mi smutno, bo ktoś, na kim mi zalezy, okazał się psychopatą. I smutno mi, bo jutro będę miała zapuchnięte oczy w szkole :<
f60.3 | f32.1
lamotrygina 150 mg | fluoksetyna 20 mg | trittico CR 50 mg | chlorprothixen 7,5mg
"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do Ciebie wrócić."
"Jeszcze zanim zostanę całkiem zmiażdżony ciężarem tego świata."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JERZY62 08 wrz 2016, 11:23
Nie będę się dzisiaj wyżalał, a co nie mogę :D
®

przez MateoOO7 09 wrz 2016, 10:43
Ale mnie nerwica dzisiaj kuje, piecze że ja pi****le :why: Ledwo co wytrzymuje. To ku****wo mnie kiedyś zabije. Zdycham przez to męczę się ze sobą i zadaje sobie pytanie ile jeszcze?

przez zagubionapwr 09 wrz 2016, 14:19
chyba znowu lece w dol... nic mi sie nie chce, najchetniej bym spala i nie wychodzila z lozka... zaszyla sie i odciela od swiata!

przez tooshyandsincere 09 wrz 2016, 21:24
Chciałbym już umrzeć.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

przez Naemo 09 wrz 2016, 21:44
tooshyandsincere napisał(a):Chciałbym już umrzeć.

Widziałam tą animację, z której masz awatar :)

przez oblivion 12 wrz 2016, 11:48
pomyśleć, że hejtowanie w necie to maksimum moich aktualnych możliwości... chcę do terapeutki :why:
"In a gentle way, you can shake the world."
Mahatma Gandhi

"Nie wiem, co to poezja,
nie wiem, po co i na co,
wiem, że czasami ludzie
czytają wiersze i płaczą [...]"

Władysław Broniewski

przez Kontrast 12 wrz 2016, 12:22
oblivion, Cos ciekawego hejtujesz hmm?
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez oblivion 12 wrz 2016, 13:35
Kontrast napisał(a):oblivion, Cos ciekawego hejtujesz hmm?
mam na myśli ogół mojej wirtualnej działalności - często piszę pod wpływem gniewu, nawet jeśli dobieram słowa tak, żeby to zakamuflować

przez Peter88 13 wrz 2016, 01:00
Kurde, miałem sobie darować moją dzisiejszą "anegdotę" ale jakoś nie mam nic lepszego do roboty a nie pisuje tutaj jak co niektórzy. Mój znajomy wyświadczył mi przysługę (może niedziewdzią), załatwił mi praktycznie etat, problem polega na tym, że nie widzę się w tym miejscu i mówiłem to sobie od dawna, z kilku powodów-jeden z nich jest taki, że być może będę widywał co jakiś czas swoich byłych pracodawców. Praca w urzędzie, mniejsza o szczegóły. Miałem stawić się w piątek, spanikowałem i pomyślałem, że mnie oleją. Znajomy jednak nalegał, że oni chcą ze mną gadać, jakoś się zmusiłem. Poszedłem, wchodzę, patrze na tabliczkę a tam...zamurowało mnie...spotkałem osobę, której też nie chciał bym specjalnie widzieć. Okazało się, że matka mojego dawnego znajomego z klasy, którego nie widziałem z 12 lat pracuje w zastępstwie jako szef wydziału. Byłem pewien, że oni wyprowadzili się już dawno do innego miasta. Ten mój znajomy ukończył medycynę, zawsze był prymusem, teraz ma własną praktykę.
Zostałem przyjęty życzliwie, zarówno przez nią jak i jednego ze współpracowników, który jest nr 2. w tym wydziale. Jednak to co usłyszałem od niej utwierdziło mnie w przekonaniu, że zatrzymałem się w rozwoju psychoumysłowomentalnym, właśnie te 10-12 lat temu. Mniejsza o moje kompetencje i obawy co do tej pracy. Rozmawiała ze mną jak by mnie znała od dawna a ona kojarzyła mnie jedynie jeszcze jako młodzika, zapytała mnie wprost-czy jestem kawalerem i takie tam i mówi- no Andrzej to ma już dziecko i drugie w drodze a tutaj widzę jakieś opierdzielanie się...heheh...bardzo dziwnie się poczułem gdy to usłyszałem :-| , nigdy czegoś takiego nie czułem. Teraz druga strona medalu jest taka, jeśli dam plamę na tym stanowisku to chyba ze wstydu zapadnę się pod ziemie i spale się w jądrze..czy los może być bardziej przewrotny? czy nie szykuje na mnie jakiejś zemsty? :?
Ostatnio edytowano 13 wrz 2016, 01:05 przez Peter88, łącznie edytowano 1 raz

przez Kontrast 13 wrz 2016, 01:05
Peter88, Za duzo masz projekcji własnych, za duzo dodajesz sobie, niepotrzebnie.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez Peter88 13 wrz 2016, 01:08
Kontrast napisał(a):Peter88, Za duzo masz projekcji własnych, za duzo dodajesz sobie, niepotrzebnie.

wybacz ale tyle czynników zbiegło się w jednym miejscu i czasie, że to zakrawa o klątwe :roll:

Sortuj wg