"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez helloafrica 15 sie 2016, 12:34
Białoczarna napisał(a):co za chujowe życie. Chyba taki jest los? Jaki macie na tą pogląd? Mam wrażenie, że wszystko jest zdeterminowane. Gdybym była pewna siebie , inna pewnie miałabym inne życie,przyjaciół,miłość...to nie bzdurzenie silniejsi gniotą słabszych. Ludzie nienawidzą biednych, słabych, itp itd. A ciągle pierdolą o Bogu, pomocy bliźniemu, czcze gadanie. Obłuda i nic więcej.

Niestety tak jest, że jeżeli w życiu ci się nie powiodło to ci bardziej przebojowi będą cię gnębić. Takie jest życie, silniejszy wygrywa. To nie to że tak los to prawa natury. Pogódź się z tym. Jak z twoim życiem duchowym? Może tu należałoby szukać?
helloafrica

przez zalezna 16 sie 2016, 22:06
już nigdy nie zobaczę osoby, którą kocham.
przeraża mnie to.
przeglądam sobie jej profil na fb myśląc, że jest tylko te parenaście km ode mnie.
że gdzieś po drugiej stronie bije jej serce.
i zastanawiam się czy mnie czasem wspomina.
czasami kiedy spotykamy po długim czasie znajomych mówią " o! właśnie myślałem/am ostatnio o tobie", ale czy to aby na pewno prawda?
zalezna

przez Follow_ 16 sie 2016, 22:27
żle i samotnie mi

marnuje sobie życie, dziś kolejny dzień bez sensu...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ambivalentna 18 sie 2016, 20:04
Wszystko się sypie, powraca do starego "porządku". Byłam naiwna. Trzeba się samemu zabrać za działanie. Może i przegram życie, może będę na dnie, może mi się nie uda, ale zamiast płakać, jak niegdyś dam sobie szansę. Zacznę SAMA o wszystkim decydować, polegać tylko na sobie. Postawię wszystko na jedną kartę. Odsunę obecny mi strach od dzieciństwa i zaryzykuję. Bardzo możliwe, że stracę wszystkie pieniądze, jeśli mi się nie uda wyląduję pod mostem, ale ten jeden raz dam sobie szansę i spróbuję.

przez Carica Milica 18 sie 2016, 20:08
Nie chce mi się tworzyć tej cholernej magisterki. Rzygam już pisaniem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Białoczarna 19 sie 2016, 19:11
Helloafrica chyba nie chodzi nawet o to...ludzie nie komunikatywni mają przechlapane. Nie trzeba być mądrym,wykształco ym wystarczy umieć rozmawiać z ludźmi,byc przebojowym ,głosnym. Bez tego i tego kaplica. I ja to mam.

przez Stracona100 19 sie 2016, 20:45
Ambivalentna napisał(a):Wszystko się sypie, powraca do starego "porządku". Byłam naiwna. Trzeba się samemu zabrać za działanie. Może i przegram życie, może będę na dnie, może mi się nie uda, ale zamiast płakać, jak niegdyś dam sobie szansę. Zacznę SAMA o wszystkim decydować, polegać tylko na sobie. Postawię wszystko na jedną kartę. Odsunę obecny mi strach od dzieciństwa i zaryzykuję. Bardzo możliwe, że stracę wszystkie pieniądze, jeśli mi się nie uda wyląduję pod mostem, ale ten jeden raz dam sobie szansę i spróbuję.

Zbierz siły i zrób to. To jedyna szansa by zmienić życie na lepsze. Jak się nie uda - trudno. Być może będziesz mogła spróbować jeszcze raz, ale na pewno nie będziesz pluła sobie w brodę, że nie próbowałaś!
Całe życie polega na ciągłym podejmowaniu większego lub mniejszego ryzyka. Bez tego nie ma szans na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Trupia Główka 20 sie 2016, 19:39
Miałam dzisiaj trochę niezręczna sytuację i ciągle o tym myślę, podczas gdy ta druga strona pewnie już 5 min po zdarzeniu o tym zapomniała. Drażni mnie to, że tak wszystko przeżywam i analizuję. Przy ludziach czuję się taka malutka i głupia...Dodam, że nic nie mogę zmienić w swoim życiu, bo wiecznie jestem zmęczona i senna. Moja jęczarnia na dziś.

przez Teksas 21 sie 2016, 15:59
Carica Milica napisał(a):Nie chce mi się tworzyć tej cholernej magisterki. Rzygam już pisaniem.

Jestem świeżo po. W lipcu się obroniłem. Ale mimo, że lubiłem się uczyć, to pisanie pracy było dla mnie masakrycznie trudne i nudne. Nie potrafiłem się za to zabrać. Wciąż wynajdowałem sobie inne zajęcia, żeby nie pisać. Nie chciało mi się po prostu. Dlatego skończyłem rok później niż powinienem. Co dziwne, jak już miałem nóż na gardle, i termin się zbliżał, to poszło jak z płatka. Najgorzej się wziąć do roboty.

przez ja12 21 sie 2016, 20:28
wszystko mnie dzis denerwuje i smuci na przemian placze i się wkurzam. mam ochotę z kimś pogadac ale za chwile wybucham złością, bez sensu

przez Peter88 21 sie 2016, 22:03
Odwiedziny krewnego z rodziną zorały mi baniak, znowu wyszedłem na ufoluda. Chciałem to inaczej rozegrać, wyszło jak zwykle, znowu to pierdolone poczucie winy.

przez Kostek32 22 sie 2016, 21:37
Peter88 napisał(a):Odwiedziny krewnego z rodziną zorały mi baniak, znowu wyszedłem na ufoluda. Chciałem to inaczej rozegrać, wyszło jak zwykle, znowu to pierdolone poczucie winy.

Przepraszam, że pytam, ale czemu masz poczucie winy? Co się stało?

przez elo 23 sie 2016, 08:58
japierdole co za chuje bawia sie zmutowana wiertarka o 7 rano

[chociaz no z wiertarka te odglosy maja malo wspolnego ehhh]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez mrs.hanger 23 sie 2016, 09:07
Mam koszmarny dzień, od rana nie mogę przestać płakać. Przestaje być szczęśliwa z moim facetem, on widzi tylko czubek własnego nosa.
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

Sortuj wg