"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Monster6 01 cze 2016, 00:20
abrakadabra xx Jak się będę miał zabić bo teraz jestem trochę najebany wódą to nie jest najgorzej.To samochód,wódka,rozpędzenie ile się da i jeb w drzewo.Najlepiej przełamać jakieś barierki i jeb w przepaść.

przez one man show 01 cze 2016, 00:29
poziom absurdalności tego forum polega na tym, że jak ktoś pisze posty w stylu monstera to znaczy, że ma poczucie humoru :lol:
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?
Capricorn napisał(a):Nikogo nie interesuje kompromis.

przez sokol48 02 cze 2016, 06:33
CIĄGLE MAM MYŚLI SAMOBÓJCZE . NIE MOGĘ SIĘ OD NICH UWOLNIĆ.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lethality 02 cze 2016, 17:27
Wpadłem w rutynę codzienności, znowu każdy dzień wygląda tak samo. Jestem niewolnikiem własnych emocji, straciłem kontrolę nad swoim życiem, czuję się bezwładny. Zastanawiam co by tu zmienić, chociaż jedną małą rzecz by ten kolejny dzień nie był tak samo zły jak poprzedni, tak samo stracony. Wpadam w pułapki własnego myślenia i jestem w tym wszystkim bezradny. Zapętlam się, mam uczucie bezradności w efekcie nie mam sił na działanie, nic nie robię, nic się nie zmienia i znowu wraca mi uczucie bezradności z powodu złej sytuacji, w której jestem. Bez sensu. Jak mam się zmienić, jak walczyć z tym skoro depresja odbiera wszelkie siły, ludzi się boję przez fobię społeczną, a codzienność to głównie cierpienie? Jak jak jak.

przez mark123 02 cze 2016, 18:25
Dopiero w grobie się wyśpię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez problematyczka 02 cze 2016, 19:30
Im bardziej się staram, tym bardziej jest do... niczego. :uklon:

przez salir 02 cze 2016, 19:39
problematyczka napisał(a):Im bardziej się staram, tym bardziej jest do... niczego. :uklon:

To tak jak u mnie...

przez problematyczka 02 cze 2016, 19:42
salir napisał(a):
problematyczka napisał(a):Im bardziej się staram, tym bardziej jest do... niczego. :uklon:

To tak jak u mnie...

Mimo beznadziejności sytuacji, fajnie wiedzieć, że nie tylko ja tak mam :roll:

przez Disaster123 02 cze 2016, 21:53
Wkurza mnie wszystko. Lekko mówiąc. Wkurza mnie, że wyglądam jak 13latka, która wie mniej niż nic. Przez to ludzie zwracają się na ty i ogólnie mają mnie za dziecko. Nie wszyscy, ale się zdarza. Wkurza mnie, że rzeczywiście nic kompletnie nie wiem. A do tego nie wiem nawet co powinnam wiedzieć. No i nie mam kompletnie kogo zapytać o to co powinnam wiedzieć. Nie mam nikogo od kogo mogłabym się nauczyć tej tajemnej, nawet minimalnej wiedzy życiowej. Bo jedna osoba nic mi nie mówi, a jak pytam to jest ton taki że żałuję, że zapytałam. Wkurza mnie to, że zrypałam sobie wszystko piękne a nikogo to nie obeszło, a moja dawna historia która jest/była tego powodem robi się coraz bardziej przedawniona i przecież "powinnam żyć dalej" a jednak nie umiem. Wkurza mnie to, że nie umiem iść dalej, bo nie wiem co to jest życie, nie wiem jak mam się zachować, nie wiem co jest normalne a co nie, nic. Wkurza mnie to, że nie mam dokąd pójść. Wkurza mnie to, że zawsze jestem ze wszystkim sama. Taaak, wiem. "problemy". Wiem, wiem.. Wkurza mnie to również, że tego co teraz pisze nawet nie mam nawet komu powiedzieć.. żałosnośćlevelmistrzwisimitojużitak

przez julusia 02 cze 2016, 22:19
Disaster123 napisał(a):Wkurza mnie, że wyglądam jak 13latka

tak młodo wyglądasz ? a ile masz lat ?
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Disaster123 02 cze 2016, 22:54
Mam 21. No może przesadziłam z tą 13. Zazwyczaj słyszę, że nie wyglądam na tyle i jest zdziwienie jak mówie ile mam. Wiele osób już komentowało, że wyglądam jak z gimnazjum przez co zawsze czuję się idiotycznie. Czyli chyba dają mi nie wiem 15-16. Chociaż ostatnio byłam we Włoszech to pewna bardzo już starsza siostra zakonna stwierdziła, że ona myślała, że mam lat 10, także dobiła mnie już całkiem. :roll:

przez high 03 cze 2016, 14:52
Już się wygadywałem różnym osobom, ale tutaj też chcę. A dawno nie wchodziłem tutaj.
Czuję się okropnie. Pewna osoba strasznie mnie zraniła, zwykłe słowa doprowadziły mnie do stanu płaczu. Nie wiem już, nie mam siły, a sesja się zbliża, a ja nie mam głowy do nauki... Do tego mam nowe tabletki.
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

przez rolosz 04 cze 2016, 12:58
Moje życie ucieka w zastraszającym tempie. Tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak ...
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

przez Follow_ 05 cze 2016, 20:02
Disaster123 napisał(a):Mam 21. No może przesadziłam z tą 13. Zazwyczaj słyszę, że nie wyglądam na tyle i jest zdziwienie jak mówie ile mam. Wiele osób już komentowało, że wyglądam jak z gimnazjum przez co zawsze czuję się idiotycznie. Czyli chyba dają mi nie wiem 15-16. Chociaż ostatnio byłam we Włoszech to pewna bardzo już starsza siostra zakonna stwierdziła, że ona myślała, że mam lat 10, także dobiła mnie już całkiem. :roll:

za 10 lat zaczniesz to doceniać ;)

Sortuj wg