"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez one man show 31 maja 2016, 23:12
nie wiem jak ty, ale jestem świadomy tego i ta świadomość sprawia, że żyje najlepiej jak tylko potrafię kiedy budzę się o 13 bo jedne co pomnie pozostanie to temat, w którym sky wytłumaczyła mi dlaczego nigdy nie zarucham :lol:

inni są szczęsliwi i robią sobie fotki na facebooka z tego wydarzenia :lol: znaczy tego sukcesu czyli swoje życia :lol:

przez one man show 31 maja 2016, 23:16
Monster6 napisał(a):Bez kitu chciałbym wierzyć że będzie lepiej.Problem w tym że jedyne wyjście to jest wdupianie neuroleptyków i stabilizatorów nastroju na moją chorobę.A na tym nie będzie dobrze.To po może na chorobę ale spierdoli życie nie od choroby wtedy tylko od leków.Tak czy siak jest przejebane.
A czy będę walczył? Oczywiście że będę.Tak jak na zabicie się mi nie zbraknie odwagi tak i na życie.

rozumiem. jednak życie zabiło prawdziwego "one man show" i został tylko szyderczy śmiech z samego siebie.

przez Monster6 31 maja 2016, 23:22
one man show napisał(a):
Monster6 napisał(a):Bez kitu chciałbym wierzyć że będzie lepiej.Problem w tym że jedyne wyjście to jest wdupianie neuroleptyków i stabilizatorów nastroju na moją chorobę.A na tym nie będzie dobrze.To po może na chorobę ale spierdoli życie nie od choroby wtedy tylko od leków.Tak czy siak jest przejebane.
A czy będę walczył? Oczywiście że będę.Tak jak na zabicie się mi nie zbraknie odwagi tak i na życie.

rozumiem. jednak życie zabiło prawdziwego "one man show" i został tylko szyderczy śmiech z samego siebie.

To chyba u ciebie z tego co widzę :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez one man show 31 maja 2016, 23:26
żeby zobaczyć trzeba przyjąć optykę ameby, która patrzy na dwóch szczęśliwych ludzi idących plażą. :lol:
nie możliwym jest żeby dwa prawdziwe twierdzenia się wykluczały. świat jest jak puzzle. coś w nim nie gra.

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

przez abrakadabra xx 31 maja 2016, 23:36
Monster6 napisał(a):Tak jak na zabicie się mi nie zbraknie odwagi tak i na życie.

Też tak mam, żyć się nie da zabić się ciężko. I tak człowiek żyje w tym stanie zawieszenia. Na pewno są szanse, że dobierzesz lepsze leki a może stworzą nowe nie długo?

Pomyślcie ile jest nieszczęścia na świecie, nie jesteśmy sami. Np. człowiek, który jest niewidomy , jak straszny musi być jego świat czy sparaliżowany acz świadomy, tzn. straszny naszymi oczami, oni pewnie sobie stworzyli jakiś własny świat, nie wiem świat myśli, marzeń, wyobraźni, doświadczania innymi zmysłami?

U mnie zaakceptowanie faktu, że się zabiję byłby już sam w sobie druzgocący, całe to przygotowania i pogodzenie się absolutne, no i świadomość upodlenia a później wiecznej pustki odciąga mnie od tego.

przez one man show 31 maja 2016, 23:52
jak to leczyć? :lol:
Obrazek

tak? :lol:
Obrazek

a może tak? :lol:
Obrazek

przez dawid90 31 maja 2016, 23:55
jak znajdziesz odp to daj znac

przez Monster6 01 cze 2016, 00:20
abrakadabra xx Jak się będę miał zabić bo teraz jestem trochę najebany wódą to nie jest najgorzej.To samochód,wódka,rozpędzenie ile się da i jeb w drzewo.Najlepiej przełamać jakieś barierki i jeb w przepaść.

przez one man show 01 cze 2016, 00:29
poziom absurdalności tego forum polega na tym, że jak ktoś pisze posty w stylu monstera to znaczy, że ma poczucie humoru :lol:
nie możliwym jest żeby dwa prawdziwe twierdzenia się wykluczały. świat jest jak puzzle. coś w nim nie gra.

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

przez sokol48 02 cze 2016, 06:33
CIĄGLE MAM MYŚLI SAMOBÓJCZE . NIE MOGĘ SIĘ OD NICH UWOLNIĆ.

przez Lethality 02 cze 2016, 17:27
Wpadłem w rutynę codzienności, znowu każdy dzień wygląda tak samo. Jestem niewolnikiem własnych emocji, straciłem kontrolę nad swoim życiem, czuję się bezwładny. Zastanawiam co by tu zmienić, chociaż jedną małą rzecz by ten kolejny dzień nie był tak samo zły jak poprzedni, tak samo stracony. Wpadam w pułapki własnego myślenia i jestem w tym wszystkim bezradny. Zapętlam się, mam uczucie bezradności w efekcie nie mam sił na działanie, nic nie robię, nic się nie zmienia i znowu wraca mi uczucie bezradności z powodu złej sytuacji, w której jestem. Bez sensu. Jak mam się zmienić, jak walczyć z tym skoro depresja odbiera wszelkie siły, ludzi się boję przez fobię społeczną, a codzienność to głównie cierpienie? Jak jak jak.

przez mark123 02 cze 2016, 18:25
Dopiero w grobie się wyśpię.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez problematyczka 02 cze 2016, 19:30
Im bardziej się staram, tym bardziej jest do... niczego. :uklon:

przez salir 02 cze 2016, 19:39
problematyczka napisał(a):Im bardziej się staram, tym bardziej jest do... niczego. :uklon:

To tak jak u mnie...

Sortuj wg