"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 06 maja 2016, 22:03
Smutno mi. Dziś było tak goraco ze dostałam depresji. Chciałam sobie cos kupic bo juz mam zniszczone ciuchy i ogolnie na lato nic, a nic nie mogłam znaleźć dla siebie. Wszystkie ciuchy obcisłe i dla osób które nie mają nic do ukrycia. Wszystkie tkaniny które sie szybko nagrzewają, a jak cos mi sie spodoba to i tak tego nie moge nosić bo brak rękawów bo to i tamto. Powinnam sie nauczyć krawiectwa to bym zaoszczędziła wiele godzin. ale nie mam na to zupełnie czasu ani pieniędzy. Duszę się zawsze i mam nerwicę bo nic nie mogę zrobić z tym poczuciem gorąca i jeszcze goręcej tak że nie sposób cokolwiek robić. Nogi mi puchną i bolą stopy. Nie mogę chodzic. Błagam zimo, wróć.............

przez salir 06 maja 2016, 22:35
Serena66 napisał(a):
salir napisał(a):
Serena66 napisał(a):Nie wyobrażam sobie, że miałabym zajmować się ekonomią przez resztę życia.
.

Tez tak teraz mam, przestalo mnie moje wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe w tym kierunku interesowac z jedna roznica kiedys nie wyobrazalam sobie robic co innego. Nie pracuje ale nie wiem tez co moglabym innego robic :?

Ja niestety nie znam siebie i nie za bardzo wiem czym sama chcę się zajmować. Jestem DDD.[/quote

Byl czas, ze znalam siebie chyba teraz juz nie...

przez Disaster123 06 maja 2016, 23:03
Zapach wiosennego powietrza mnie dobija
Disaster123

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez salir 07 maja 2016, 12:07
Jakies ptaszysko obesralo mi okno, szlag musze myc!

przez Trupia Główka 07 maja 2016, 18:22
Gówno-nie życie. Mam ochotę wziąć kilka tabletek nasennych i spać dopóki nie miną te chore myśli i pozbędę się derealizacji.

przez Serena66 07 maja 2016, 20:57
Czasem się zastanawiam jakby wszystko wyglądało gdyby mnie na świecie nie było.
Poza tym nieco żałuję, że się posłuchałam faceta, który mnie na gg namawiał do założenia bloga. Co prawda autorką postów jestem ja jak i koncepcji strony.
Jestem sfrustrowana tym, że wysłałam kilkanaście CV przez miesiąc i od tej pory brak odzewu.
Że też ja dałam się podpuścić tekstami w stylu ty chcesz być dziennikarką motoryzacyjną tylko się boisz. Przyzwyczaiłam się do tego blogowania i mi się ono podoba owszem.
Dlaczego odkrycie powołania jest takie trudne. Piszę własnego bloga prawie 2 miesiące. Ten blog o dziwo ma ponad 1900 odsłon. Nie wiem czy ja mam polot do tekstów, że licznik tak szaleje czy o co chodzi. Nic z tego nie kumam.
Serena66

przez salir 09 maja 2016, 02:29
Nie moge zasnac!!!

przez Serena66 09 maja 2016, 10:05
Zrobiło mi się gorąco bo zapomniałam na facebooku ustawić by mój brat nie widział linku do bloga. Nie przewidziałam tego że będzie mój profil przeglądał. Co prawda podoba mu się blog. Mam za długi jęzor.
Serena66

przez Bertha 09 maja 2016, 10:17
Wypieprzył mnie i trzy inne osoby z zajęć. Za brak regulaminowego stroju. Genialnie, mam niezaliczone ćwiczenia! Jak ja to zaliczę, nie wiem.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez Serena66 09 maja 2016, 20:10
Nie lubię jak mi ludzie gadają, że niby jestem humanistką. W głębi duszy tego nie czuje. Studiowałam filologię i bardzo szybko znienawidziłam ten kierunek. Ekonomię po 3 latach.
Czuje się Automaniakiem.
Serena66

przez mark123 10 maja 2016, 20:38
Dopiero pierwszy dzień pracy, a ja już czuję się po nim psychicznie zmęczony, to co będzie później.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Steviear 11 maja 2016, 00:08
Moja głupota nie zna granic.

przez lulinasky 11 maja 2016, 18:33
Beznadzieja. Stoję w miejscu zblokowana. Wszyscy dookoła mają jakieś luzy, a ja musze teraz zapierdzielać, a nie mogę. Do wszystkiego musze się zmuszać.

przez yogourt 11 maja 2016, 21:47
Boję się ludzi bez powodu, czuję się słaba

Sortuj wg