"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 03 maja 2016, 10:05
Kolejne nic, zero, pustka, nie wiem jak będzie wyglądać moje dalsze życie, narazie jestem nikim, nie potrafię siebie porównać do nikogo ani do niczego, moje myśli się plątają złe z dobrymi, nie umiem nad tym zapanować. Otoczenie uważa że jestem leniwym człowiekiem, a prawda jest zupełnie inna, w mojej głowie ważą się czasem losy mojego życia.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez ( Dean )^2 03 maja 2016, 15:37
Nie wiem co się ze mną dzieję,nie mogę ostatnio znieść samotności którą znosiłem przez 25 lat zycia.Coś co było dla mnie normalne,zaczyna mnei niesamowicie uciskać,ostatnie nie myśle o niczym innym... :(
Najgorszy jest wiatr.

przez jakub358 03 maja 2016, 17:09
Steviear myślę, że nie powinnaś się zmuszać do takich wieczorków - chodź na nie tylko jak masz na to ochotę. Czy masz czasem takie uczucie, że chciałabyś aby Ciebie nie było, że chciałabyś się schować? Mi terapeutka powiedziała, że w takich chwilach można czasami założyć ,,czapkę niewidkę" ...
Wenlafaksyna [225mg] + Abilify [7,5mg] + Trittico [150mg] +
Chloroprotiksen [doraźnie] + czasami Lorafen, lub Haloperidon

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 05 maja 2016, 04:13
jakub358, problem w tym ze nigdy nie mam ochoty na takie zabawy. nie wiem po co w ogole tam poszlam. z tym znikaniem to sama nie wiem. ja to bym chciala bardziej zeby wszystko co złe zniknęlo ze swiata i zostalo tylko to co dobre. wszystko na spokojnie. tak bym mogla żyć.
życie ogolnie jest fajne ale trzeba umieć sobie radzic ze wszystkim i odpowiednio czasem gospodarować,robic wszystko w odpowiednim czasie,nic nie odkładac.
tymczasem padam. kolejny raz walczylam z nadmiarem zaleglosci. Juz czuje te nerwicę. nie moge spac przez niepokoj,nie moge wstac przez niewyspanie.Chcialabym mieć dodatkowy miesiac na zrobienie wszystkiego. Ale nie mam. mam zaledwie parę dni. to wszystko dzieje sie za szybko. boje sie przyszlego dnia. boje sie ze nie zdaze ze wszystkim ://

przez kotek em 05 maja 2016, 05:44
Kurva, znowu lunatykowałam na forum Obrazek
Obrazek

przez kazimierz61 05 maja 2016, 08:20
Teraz wiem, Panie, że przyszłość mam już za sobą. Moja sytuacja nigdy nie będzie lepsza, wiem to. Zbyt wielu rzeczy trzeba mi było, żeby odnieść sukces: być znanym, mieć rekomendacje... Zadowoliłem się tym, żeby być uczciwym.
No więc, oczywiście...
Wyznaję, Panie, że czuję trochę wstręt, kiedy widzę tych wszystkich młodych, którzy przepychają się przede mną. Tych młodych i tę ich łapczywość. Im się uda. Jeśli chodzi o mnie, teraz, to sprawa załatwiona. Wyżej już się nie zdołam wspiąć.
Zacząłem ich nienawidzić, tych młodych, którzy przemykają mi przed nosem. Och! Oczywiście, że nic mi nie zrobili. Ale cóż, mają szczęście... A to wystarczy, żebym miał im za złe. Gdzie byli w czasie tych trudnych lat? Spokojnie kończyli studia, zdawali egzaminy konkursowe... A ja w tym czasie...
To od początku było oszustwo. A w każdym razie kusi mnie, żeby tak myśleć.
Dlaczego więc mierzyłem tak wysoko? To jeszcze jeden skutek mojej wyobraźni. Kiedy jest się młodym, tak bardzo wierzy się w przyszłość... Dozwolona jest każda nadzieja. Wszystko ma się potoczyć jak najlepiej. „Dlatego, że to ja...”
Później dostrzegamy, że inni też są tutaj. O, na przykład ten... Ależ on sobie radzi: od razu, już w punkcie wyjścia osiągnął stanowisko, do którego ja doszedłem na samym końcu.
On od niego zaczyna. Ma szczęście.
Więc, Panie, chciałem prosić, żebyś mi pomógł. Pomógł starzeć się z większym spokojem. Z większą godnością. Starzeć się bez goryczy. To takie smutne — zgorzkniały „stary”...
Niczego mi nie obiecywano. Nic mi się nie należało. Właśnie to muszę sobie powtarzać. Kiedy wchodzi się w życie, tak łatwo jest wierzyć, że wszystko nam się należy: teraźniejszość, przyszłość, awanse... Potem, w miarę upływu lat, widać, że to były tylko marzenia. Jak w powieści.
To łaska móc to dostrzec. Łaska, za którą muszę Ci podziękować. Tylu ludzi obciąża Cię odpowiedzialnością za to, że nie zrealizowali swoich marzeń...
Panie, obym nigdy nie uważał, że to Ty odpowiadasz za moje marzenia i obym nikomu niczego nie zazdrościł.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez kotek em 05 maja 2016, 08:58
Modlitwa na forum? :shock: Tego się nie spodziewałam.
Obrazek

przez kazimierz61 05 maja 2016, 12:17
Nawet jeśli mnie dotyczy? To jest jęczarnia, a to mój jęk w modlitwie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Serena66 05 maja 2016, 12:36
Mam dosyć mojego ojca. 25 lat nigdy nie pomagał w kuchni nic w ogóle. Jak byłam mała i chorowałam głównie matka ze mną po lekarzach jeżdziła. Dla niego praca była ważniejsza. Jak matka poszła do szpitala na rehabilitacje to nagle wpierdala się do kuchni czego ja nie znoszę. Mama zanim do szpitala pojechała wszystko jasno oznaczyła jakie mięso do czego. Ojciec oczywiście poprzekłada mięsa (mamy 2 zamrażalki w domu) i ja chodzę i szukam co do czego jest. Nie chciałabym mieć takiego faceta jakim jest mój ojciec. Z tego co czytałam to podobno kobiety szukają faceta na wzór swojego ojca. Nie chciałabym mieć kogoś takiego jak mój tato. Wolę być singlem. Dzisiaj jak od chirurga wyjdę (szwy będę miała zdjęte po wyrwaniu zęba) to jeszcze napić się pójdę, bo mam dosyć ojca. Nigdy przez 25 lat ze mną nie gawędził co ja z matką. Może być to śmieszne, że jestem za matką skoro ona jest toksyczna w stosunku do mnie. Dziwię się mojej matce, że wybrała tak beznadziejnego faceta. Fakt ona sama straciła młodo ojca (w wieku 17 lat) , ale to nie znaczy, że ja muszę mieć beznadziejnego ojca.
Serena66

przez alone05 05 maja 2016, 21:11
jestem gruba i ważę 100 kg, boję się, że przytyję jeszcze i umrę na zawał lub inną chorobę, do tej pory się nie martwiłam, bo nie sądziłam, że można tak przytyć, jednak jak okazało się to realne i możliwe to się przestraszyłam, że przez to mogę umrzeć.

przez Rosa26 05 maja 2016, 21:40
kazimierz61 napisał(a):Nawet jeśli mnie dotyczy? To jest jęczarnia, a to mój jęk w modlitwie.

Możesz "u mnie" ;)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez tooshyandsincere 05 maja 2016, 22:41
Nie mam już motywacji ani siły taplać się w tym g$#%ie zwanym życiem, chce po prostu umrzeć :evil:
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

przez Ma89 05 maja 2016, 23:01
Dół mnie bierze, że już drugi raz młody nie bede. mam 27 lat, jeszcze coś ze mnie będzie, ale mam wrazenie, ze juz balety, zabawa, cala mlodosc za mną. Najgorsze jest to, ze majac nie wiem 21 lat też żałowałem, że nie powyrywam juz lasek z gimnazjum bo jestem stary dziad, 25 lat to też żałowałem, że już nie studiuje.

I mimo, że ja miałem sie za starego dziada. Wszyscy mieli mnie za młodego.

Dzisiaj jest to samo. Patrze wstecz widze to życie które przemineło. I wiem, że przyszłość to tylko kolejna 'starość'. I najciekawsze w tym wszystkim jest to, że za 2-3-4 lata będe nadal młody, silny i piękny. I nie potrafie sobie tego przetłumaczyć, że wtedy to bede żałował, że nie jestem tym 'sobą' sprzed 2 lat. Nie potrafie żyć chwilą, nie potrafie cieszyć się tym co mam i co nastąpi (dzieci, wnuki, kariera). Jeszcze dodatkowo siedze w przeszłości stare zdjęcia, stare znajomości, stare podróże. Wszystko to mnie irytuje, martwi.

przez sebastian86 05 maja 2016, 23:05
no to troche mam podobnie,..poczucie straty...tych lat gdy moglem zyc jak kazdy mlody nastolatek/dwudziestoparolatek
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg