"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 28 lis 2007, 01:40
Pyzia1-również tule z caaaalej silllyy i życzę żeby wszystko było ok
:)

przez Lena 28 lis 2007, 02:18
to ja tez sie przylacze :) powodzenia :)
Lena

przez arielka 28 lis 2007, 03:56
No to i ja...
przeszłam dużo...q...za dużo...
Ile można..?
myślałam, że pech przestał mnie prześladowac...myliłam się.

Gwałt
Depresja
Śmierć ojczyma
Śmierć faceta
Śmierć maleństwa, które we mnie dojrzewało.

No ile jeszcze?????
Jestem tak zła, na siebie, na świat, na wszystko!!!

Czy to się kiedykolwiek zmieni..???
"Cierpienia okalecza. Nie uszlachetnia. Okaleczeni nadal mamy prawo do dobrego życia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lena 28 lis 2007, 05:28
Arielko nie poddawaj sie! Przezylas naprawde wiele przykrych chwil. Nie wiem dlaczego zycie nas az tak doswiadcza. Twoja zlosc jest jak najbardziej uzasadniona, ale nie badz zla na siebie. To co sie stalo w Twoim zyciu nie jest Twoja wina. Nie wiem, czy sie leczysz, ale mam nadzieje, ze jesli nie, to poszukasz dobrego psychologa/terapeuty, ktory pomoze Ci wyjsc z tego wszystkiego i zaczac zycie na nowo. My Cie bedziemy wspierac na tyle, na ile damy rade, ale to nie zastapi terapii. Trzymaj sie cieplo, wierze w to, ze uda Ci sie pokonac wszystkie te trudnosci, ktore stanely na Twojej drodze. Pamietaj, ze jestesmy z Toba!

P.S. Kotek w awatarze jest slodki, tylko po co ktos tak slodki mialby sobie robic krzywde? Mysle, ze ten kotek symbolizuje Ciebie- slodka istote, ktorej zycie dalo niezle w kosc, ale wierze, ze poradzisz sobie z tym innymi metodami niz tymi ukazanymi na obrazku.
Lena

przez pyzia1 28 lis 2007, 15:44
Dziekuję Wam wszystkim, jesteście wspaniali! Bardzo mi pomogła myśl, że dobrze mi życzycie. Już po wszystkim, dałam radę. Teraz pora na imprezkę :D
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Mooni 28 lis 2007, 16:05
pyzia1 napisał(a):Już po wszystkim, dałam radę.

gratuluję postawy!

A mnie coś deprecha łapie. Z tym, ze chyba znam przyczynę....
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Lena 28 lis 2007, 16:11
Pyzia to baw sie dobrze i nie mysl o problemach :)
Lena

przez Mooni 28 lis 2007, 19:29
zakręciłam się i zaplątałam w sobie do reszty

przez Lena 28 lis 2007, 19:32
Proponuje odrobine relaksu, odpoczynku od codziennosci- moze impreza andrzejkowa? ;)
Lena

przez Mooni 28 lis 2007, 19:48
Lena napisał(a):moze impreza

imprezy wykorzystuję ostatnio tylko po to, żeby się zalac.
Jestem z kimś innym, a kocham kogoś innego. I nie wiem, jak to rozwikłac.

przez Sorrow 28 lis 2007, 19:50
Ja ostatnio w ogóle nie mogę się skupić na nauce i innych normalnych rzeczach i ogólnie czuję się żałośnie :( ...

przez Lena 28 lis 2007, 19:52
Mooni "zalanie sie" nie rozwiazuje problemow, a tylko je poglebia. Ucieczka w alkohol czy inne uzywki to najgorsze co moze byc. A piszac o imprezie mialam na mysli dobra zabawe, duzo smiechu i zapomnienie o codziennosci, a nie alkohol.
Lena

przez fiufiu 28 lis 2007, 19:59
Lena napisał(a):Ucieczka w alkohol czy inne uzywki to najgorsze co moze byc

Potwierdzam....alkohol jest fajny tylko na poczatku. Jak przestaje dzialac jest jeszcze gorzej niz przed piciem. Mimo wszystko od czasu do czasu tez lubie sie napic :) Ale tak na dluzsza mete to jest na bank zle rozwiazanie.

Mooni napisał(a):Jestem z kimś innym, a kocham kogoś innego. I nie wiem, jak to rozwikłac.

I co bedziesz tak oszukiwala ta osobe...nie ma sensu sie meczyc, lec za glosem serca. Niestety milosci nie da sie zwalczyc...zawsze jest straszne cierpienie. Im szybciej odejdziesz od niego tym mniejszy bol mu sprawisz, bo jak go nie kochasz to nic z tego nie bedzie. Niestety taki zjeb.... jest zycie :(
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez Lena 28 lis 2007, 20:03
Napic sie tak, ale nie "zalewac sie". Pojsc na piwo od czasu do czasu- jedno, dwa, piec... ale nie upic sie. Lapmka wina, szampana, koniaku... czy co tak lubicie, ale w granicach zdrowego rozsadku. Ucieczka w alkohol czy narkotyki, to zadne rozwiazanie. Pograza nas coraz bardziej.
Lena

Sortuj wg