"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez warrior11 01 kwi 2016, 18:47
Disaster123,
Zamiast ciągle dowalać sobie,zacznij wreszcie coś zmieniać w swoim życiu.Może takie przebudzenie
albo przysłowiowy kop jest Ci teraz potrzebny?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Bluepb 01 kwi 2016, 18:52
Chciałabym żeby mi ktoś zdjął z ramion to poczucie winy, poczucie wstydu i ten strach

Antydepresanty :D
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez oliwkazp 01 kwi 2016, 19:41
rolosz napisał(a):Nienawidzę godzin popołudniowych. Jakoś wtedy zawsze intensywniej odczuwam pustkę i/lub przygnębienie. Teraz w szczególności.

O to to. Niby są ludzie wokół, ale i tak zajebista pustka i przygnębienie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazimierz61 02 kwi 2016, 05:39
Ciągle myślę o dawnych czasach, kiedy w hipo natrzaskaskałem długów, i wleką się za mną jak flaki i jeszcze długo będą się wlec, jestem skazany na egzystencję, ani kroku do przodu.

przez Carlsberg 02 kwi 2016, 06:40
Nie przespałem całej nocy. W ogóle. Chyba pierwszy raz w życiu. Lęki nie dały mi spokoju. Nadal trzymają. Do poniedziałku tyle czasu a dopiero wtedy mam umówioną wizytę. Nie sądziłem, że będzie mi brakowało leków.

przez kamika1985 02 kwi 2016, 13:00
Skoro jęczarnia to może i ja troszkę pomarudzę . Zacznę od tego że walczę z tą cholerą już ponad rok od dwóch tygodni biorę leki (na uspokojenie nerwów i lęków) tylko po cudownych 3 może 4 dnia błogiego spokoju przyszedł czas na jak mi się wydaje skutki uboczne leków. otóż kolejną noc nie przespałam mając lęki ,że zaraz zacznie się moje jakże słynne dające w kośc UMIERANIE , ścisk na czaszce , problem z oddychaniem. Na głowie czuję jakby mi ktoś hełm założył i to jeszcze zaciasny. Dziś postanowiłam nie brać leków wcale , już nie wiem co jest gorsze .... Chciałam skonsultować to z moim lekarzem ale niestety jest na urlopie :(

przez Trupia Główka 02 kwi 2016, 18:26
Po kilku miesiącach totalnej pustki mam nawrót napadów nerwicowych i płaczu. Czuję gulę w żołądku. Zawsze przed wiosną planuję tyle rzeczy, nastawiam się w miarę pozytywnie, a teraz czuję, że niczego znowu nie zmienię, nie dokonam...Jedyne czego bym teraz chciała to żeby ktoś mnie przytulił i dał mi poczucie bezpieczeństwa. Jest to jednak nierealne. Muszę sama sobie ze wszystkim poradzić, ale już nie mam siły. Ile można?

przez Kalebx3 02 kwi 2016, 18:42
I ty fortuny s*********u,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Gdzie Diabeł nie może tam pośle kobietę ” porucznik Kloss Kendo

przez MateoOO7 02 kwi 2016, 23:39
Dziś zauważyłem, że jestem debilem. Tak po prostu. Jestem głupim człowiekiem, kreującym się na intelektualistę z marnym rezultatem. Uświadomienie sobie, że jest się głupim człowiekiem nie jest ani fajne ani nie fajne. To jest takie bezosobowe. No może też wkurzające i trochę się tym brzydzę. Brzydzę się samego siebie. Nikt nie lubi się do tego przyznawać. Ten kto się przyznaje też nie staje się od tego lepszy. Idiota to idiota.

przez July 03 kwi 2016, 12:49
Disaster123,

nasze emocje są niemal identyczne. Czytając Twoje słowa czuje się, jakbym sama je napisała. Z tą różnicą, że ja w domu wysiedzieć nie potrafię. Biorę sobie na głowię coraz więcej spraw, praca stoi u mnie na pierwszym miejscu, katuję się na siłowni. Wszystko, żeby nie myśleć. Bo kiedy wchodzę do swojego pokoju, kiedy otacza mnie cisza, kiedy to wszystko do mnie dociera, wpadam w stany, których nawet nie potrafię opisać. Ciągle czuję, jakby z każdej strony coś mi zagrażało, jakby sytuacja nigdy miała się nie zmienić. Poczucie własnej wartości jest totalnie zatarte. Kolejne osoby na których mi zależy, okazują się totalnymi gnojami, którzy nie okazują mi ani grama szacunku. To trudne uświadomić sobie, że człowiek jest sam. Że nie ma osoby, której by zależało. Ba.. Nawet nie samej nie zależy. Takie zawieszenie i wiem, że muszę coś z tym zrobić. Zmusić się, zawalczyć. Ale to wszystko wokoło wydaje się tak nic nie warte.

przez MateoOO7 03 kwi 2016, 14:54
Nawet nie potrafię trafnie ubrać w słowa to co aktualnie czuję. Wypisuje jakieś brednie, omamy bez ładu i składu.

przez Zmierzchun 03 kwi 2016, 15:29
Czuję się paskudnie. Wiosna daje mi w kość- niepokój, brak sił fizycznych, ogólne rozbicie :(
I really tried. I did my time

przez AnissemSirch 03 kwi 2016, 21:45
Jestem w dupie, i gdzie się nie ruszę tam gówno.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez Kontrast 03 kwi 2016, 22:03
Tez mam jakis gowniany nastroj.
Nie znam roli, którą gram wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Sortuj wg