"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez rolosz 24 mar 2016, 22:21
Kiedy ten lek zacznie działać. Chce mieć wyj***ne na to wszystko :cry:
Stracona100, też się tego boję. Boję się iść spać i tego co będzie jutro ...

przez ( Dean )^2 25 mar 2016, 22:16
Nie poradzę sobie w życiu.
Najgorszy jest wiatr.

przez rolosz 26 mar 2016, 18:38
Nienawidzę godzin popołudniowych. Jakoś wtedy zawsze intensywniej odczuwam pustkę i/lub przygnębienie. Teraz w szczególności.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Disaster123 28 mar 2016, 17:55
Nienawidzę wiosny :evil:

przez Steviear 28 mar 2016, 19:47
Każda chwilę od tygodnia(i dluzszego czasu) poświęcam malarstwu. Jakie efekty? Żadnych powalających. Jestem wkurwiona na siebie i mam nerwicę tylko. Jestem beznadziejna, niesamowicie beznadziejna. Nie mam cierpliwości już. Zaczynam zawalać studia przez swoje ambicje. Robi się nieciekawie bo znow po nocach siedziec musze i na jutro wszystko zrobić. Dzisiaj myślę- trzeba bylo studiować sztuki piękne. Jutro myslę- trzeba bylo iść na polibudę. Pojutrze- nie moglam wybrać lepiej! Jestem zagubiona w tym wszystkim. Najchętniej to bym wszystkiego spróbowała, żyła na 500% ale to niemożliwe. Czesto szkoda mi czasu na sen gdy tylko mysle ile fajnych rzeczy można robić w tym czasie a potem żałuję że nie poszłam spać wczesniej i wracam do domu i znow sie zaczyna wszystko od poczatku.. jestem juz zmeczona..

przez rolosz 28 mar 2016, 20:13
[quote="Steviear"Dzisiaj myślę- trzeba bylo studiować sztuki piękne. Jutro myslę- trzeba bylo iść na polibudę. Pojutrze- nie moglam wybrać lepiej! Jestem zagubiona w tym wszystkim. Najchętniej to bym wszystkiego spróbowała, żyła na 500% ale to niemożliwe (...) i wracam do domu i znow sie zaczyna wszystko od poczatku.. jestem juz zmeczona..[/quote]

Jakbym czytał o sobie :shock: Mam to samo. Ta moja chora ambicja. Ciągle chciałbym robić coś nowego, czasem zaczynam, nie kończę... Potem się frustruję, bo trzeba zacząć od nowa. Nie potrafię się skoncentrować na jednym. I to wewnętrzne napięcie, które temu towarzyszy jest n i e d o w y t r z y m a n i a !

przez kazimierz61 29 mar 2016, 03:36
Wczoraj całe dopołódnia źle się czułem, ale poszedłem do kościoła, a po obiedzie pojechaliśmy do mojej mamy w odwiedziny cieszę się z tego że w końcu gdzieś się wybrałem, zwłaszcza że dawno nie byłem u mamy.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez rolosz 30 mar 2016, 16:56
Trzymajcie mnie bo zaraz mnie strzeli!!!!! :x
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

przez Stracona100 30 mar 2016, 19:09
Wczoraj cały dzień pod kocem :cry:
Dzisiaj miało być lepiej - NIE BYŁO :why:
Co będzie jutro?!!! :zonk:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez elo 30 mar 2016, 20:16
lapa mnie nakurwia tak ze zaraz mi odpadnie

japierdole jak to boli panie boze dopomoz pls
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Psychoanalepsja_SS 31 mar 2016, 00:54
RANT
21 lat. Dwa kierunki studiów porzucone przed drugim rokiem. Trzeci napoczęty, zaoczne, będzie kara za niezdanie indeksu w terminie (nie chce mi się i boję latać o wykładowcach po wpisy). Zaległości (bo się nie chce i trzeba chodzić drukować prace). Sporadyczny social life, głównie jednak unikam ludzi, bo z moją powolną, opustoszałą, niemalże demencją dotkniętą głową ciężko mi przekazać sensowne wyrażenia, lęk i emocjonalne spłycenie. W rozmowie zacinam się jak kretyn, ponieważ wolno myślę i myśli te artykułuję. Apatia. Dziewczyna z depresją na odległość oraz z kontrolą rodzicielską. Sporadyczny zarobek kilkudziesięciu złotych metodą prekariacką. Większość dnia leżenie z powolnym surfowaniem w sieci, nieatentywnym czytaniem czy oglądaniem. Na dokładkę coraz gorszy stan rodzica z rakiem.

Nie chce, po prostu nie chce mi się żyć, skoro kolejne lata prawdopodobnie spędzę w miejscu, cofając się nawet. Inni dorastają, doskonalą się, osiągają stabilność, nabywają doświadczenia zawodowego oraz zdobywają edukację. Ja do nich tracę dystans z każdym dniem. Od roku nawet (z wyjątkami) nie rysuję tych swoich rysuneczków. Zarzuciłem gitarę. Czytam dużo mniej. Jestem beznadziejny,

przez Reynevan 31 mar 2016, 00:57
Psychoanalepsja_SS napisał(a):(nie chce mi się i boję latać o wykładowcach po wpisy)

nie ma czego. ja kiedyś w styczniu zbierałem wpisy z czerwca xD
Reynevan

przez Psychoanalepsja_SS 31 mar 2016, 01:01
Reynevan napisał(a):
Psychoanalepsja_SS napisał(a):(nie chce mi się i boję latać o wykładowcach po wpisy)

nie ma czego. ja kiedyś w styczniu zbierałem wpisy z czerwca xD

Mam nadzieję, że moja szkoła okaże się tak wyrozumiała.

przez elo 31 mar 2016, 02:17
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Inni dorastają, doskonalą się, osiągają stabilność, nabywają doświadczenia zawodowego oraz zdobywają edukację. Ja do nich tracę dystans z każdym dniem.

walne tu truizmem ale takim porownywaniem sie do innych tylko siebie krzywdzisz serio tez przez dluzszy czas se wkrecalam ze wszyscy osiagneli juz tak wiele w tak krotkim czasie a ja to w sumie nie mam nic i dopiero niedawno zrozumialam ze to nieprawda zreszta zycie tak naprawde nie jest czarno-biale i kazdy z nas doswiadcza jakichs tam mniejszych czy wiekszych porazek oraz sukcesow a nam sie tylko wydaje ze znajomi maja tak bardzo z gorki a my zawsze pod ~ elo coelho

a zbieranie autografow to najgorsza rzecz w tym calym studiowaniu sama tez nie zanioslam indeksu po 2 semestrze w koncu typiarka z dziekanatu do mnie zadzwonila straszac wywaleniem wiec sie jej przyznalam ze nichuja nie zbiore tych podpisow i sie zgodzila zrobic to za mnie [pozdrawiam pania anie]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY