"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 17 mar 2016, 03:06
Stakatela napisał(a):Dlaczego inżynierka dalej nie napisana ?

Piszę ją biorą cały czas benzo bo ze stresu wgl nei jestem w stanie pisać,ale już mi się kończą i dostaje jakiejś nerwicy wgl pisząc to.Do tego mój promotor to maksymlany nieogar gorszy niż ja.
Najgorszy jest wiatr.

przez Stracona100 17 mar 2016, 12:20
Jestem zdruzgotana swoją niemocą. Depresja i leki spowodowały, że okropnie przytyłam. Nienawidzę siebie takiej :evil: , nie mogę tego znieść i czuję się okropnie. Staram się zmobilizować do aktywności fizycznej, ale gów.no z tego wychodzi - nie mam już siły :why: :why: :why: :why: :why:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez warrior11 17 mar 2016, 12:51
Disaster123,
Mimo wszystko nie uciekaj,nie rezygnuj,nie wycofuj się,jedynym wyjściem dla Ciebie jest wychodzenie
naprzeciw trudnościom.Przykładowo,wyjście z domu może być teraz dla Ciebie problemem,ale jeżeli zaczniesz
od dzisiaj wychodzić codziennie(chociaż na chwilę ),za miesiąc możesz już nie mieć z tym problemu..
Podobnie jest z innymi rzeczami. Najgorszą rzeczą jest zamykanie się i rezygnacja - tego się wystrzegaj.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cichyczlowiek 18 mar 2016, 11:38
Nie wytrzymuję nerwowo sytuacji która jest u mnie. Bliska mi osoba wygaduje że nie pracuję, jestem leniem. Dużo osób myśli że nie chcę pracować. Nie mam już sił tłumaczyć: że staram, robię wszystko żeby mieć pracę. Każdy Pracodawca szuka pracownika tylko z doświadczeniem, znam niektóre osoby które dostały pracę po znajomości. Co z tego że mam skończone kursy np. na wózki widłowe jak nikt mnie chce przyjąć. Przejmuję się tym, że ludzie tak na mnie gadają, a to odbija się na moim zdrowiu.

przez Bluepb 18 mar 2016, 13:08
Disaster123 napisał(a):< 3 Już niestety byłam, leki nic nie dają. Już całkiem zaczynam wątpić, że coś jest w stanie sprawić, że będe normalna:(

Nowe leki i nie poddawaj się. A w ogóle to ile je bierzesz bo niektóre potrafią działać dopiero po np. 5 tygodniach...
Ja jestem przed wizytą. Chyba we wtorek idę.

przez Judelaw 18 mar 2016, 13:11
Niewiarygodne jak to wszystko potrafi się odwrócić.Jeszcze dwa miesiące temu miałem wszystko plany marzenia cele łapałem życie za mordę.Pozaczynałem trochę spraw a przez deprechę nie skończyłem prawie żadnej.Człowiek zarobiony,zadowolony,pewny siebie z nadzieją na lepsze jutro i czas.A teraz leżysz pan i robisz pod siebie.Zdrowy by się mógł załamać a co chory kiedy znowu ląduję jak z ręką w nocniku.Leże i kwiczę no dobra nie kwiczę bo na to też nie mam sił.Niech mnie ktoś zabierze z tego świata...Sam jestem za bardzo zawzięty i uparty żeby się zabić.Nie nawidzę tej choroby zabiera wszystko,po raz kolejny.Po co wychodzić z kolejnej depresji po co się leczyć po co układać sobie życie jak i tak to zaraz w najmniej spodziewanym momencie wróci jak bumerang i wszystko rozpierdoli w drobny mak.

Tak nie wiarygodne i oderwane od normalności jak to że kogoś śledzą intruzi,czarna wołga i FBI namierza przez radioodbiorniki.
CHAD
''Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją w ogóle''

przez Bluepb 18 mar 2016, 20:30
jak to że kogoś śledzą intruzi,czarna wołga i FBI namierza przez radioodbiorniki.

Ludzie z F20 mają wesoło. :D
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez elo 18 mar 2016, 20:47
^beka z ef dwudziestki detected!

ale moge potwierdzic jest wesolo
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 19 mar 2016, 01:40
Nienawidzę moich studiów a zarem niesamowicie boję się je skończyć bo co będę robił po nich?Dramat;/
Najgorszy jest wiatr.

przez alone05 20 mar 2016, 03:11
Ja mam nadopiekuńczą matkę, ale to ja będę musiała robić ciasto, sałatkę na Wielkanoc, sprzątać i robić zakupy, bo ona sobie palec złamała.

przez khali 20 mar 2016, 03:31
pieprzone chad i nn , nie da sie z tym normalnie zyc
who owns my heart?

przez Judelaw 20 mar 2016, 04:16
khali napisał(a):pieprzone chad i nn , nie da sie z tym normalnie zyc

Nie mam NN ale z resztą się zgadzam w zupełności.Ja już nawet nie liczę na normalne życie z chad.Chyba trzeba się pogodzić z tym co jest i nie liczyć na cuda.Czasami trzeba odpuścić nie napinać się na nie wiadomo co ,przyjąć to wszystko jakie jest i walczyć pomimo tego jak z jebaną przyjaciółką chad w głowie. Ja mimo chad i tak wiem że jestem zajebistym i wyjątkowym gościem :) Nawet gdy teraz w depresji w to nie wierze to i tak sobie tak powtarzam :smile:

przez khali 20 mar 2016, 04:22
zamiast siedziec teraz w jakims klubie przy piwie to mysle mysle i jeszcze raz mysle te pieprzone mysli zadrecza mnie
who owns my heart?

przez Judelaw 20 mar 2016, 04:28
Mi za każdym razem po hipomanii jak przychodzi cyklicznie depresja to wszystko tracę to o co tyle się starałem wierzyłem walczyłem.Ze dwa dni byłem na to wkurwiony teraz mam wyjebane.Wyjebali mnie z pracy,wróciłem na garnuszek starych,zakończyłem swój związek z chyba najlepszą kobietą jaką poznałem i w życiu byłem i pewnie będę tego żałował ale z moją depresją chadową i całym tym chadowym kurestwem było by jeszcze gorzej.Nie skończyłem wielu ważnych spraw bo hipomania się skończyła.Ze szkoły też mnie skreślili.I tak całe życie zero stabilności.Kiedyś ktoś śpiewał że w życiu piękne są tylko chwile i ja tylko już dla nich żyję.I tak mam na to teraz tak pięknie wyjebane że jedyne czego chce to poczuć się troszkę lepiej.Potem znowu będę zaczynał od zera budował wszystko uczył się żyć na nowo tylko po to by to i tak przy następnym nawrocie jebnęło dalej.Ale co poradzić taki lajf :) Dzięki temu kurestwu nabrałem już trochę dystansu i nic mnie nie złamie,żadna sytuacja i tak moje życie dyktują epizody chad.

Sortuj wg