"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Judelaw 14 mar 2016, 12:26
Jeśli on o tym wiedział to spoko.Jeśli nie - to trochę nie fajnie tak kogoś oszukiwać :smile: Chociaż rozumiem lepszy taki niż żaden.
CHAD
''Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją w ogóle''

przez manman 14 mar 2016, 14:31
Witam i dziekuje za odpowiedz,
Mam 19 lat a w zwiazku jestem prawie 2 lata. Mysle ze w moim przypadku jest podobnie. Uciekam do chłopaka którego nie wiem czy kocham. Bardziej przyjaciel. W każdym razie wiem ze on mnie kocha bardzo. Mam w nim oparcie i bardzo boje sie ze moge go stracic. Jedyna osoba do której moge uciec i na chwile zapomniec. Mysle ze to dlatego ze w mojej rodzinie nie było milosci. Nie mam siły. Duzo razy myslalam ze zycie nie ma sensu.

przez Lenakij 14 mar 2016, 19:22
Czy tylko mi się wydaje, czy wszyscy mają gdzieś kiedy mówię co czuje i że już nie daje rady, czy może przesadzam..?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Judelaw 14 mar 2016, 20:23
Koszmarnie.Nie dość że ciężka depresja po hipomanii i po stanie kiedy wydawało mi się że wszystko dam radę że może akurat będę w stanie żyć bez leków.A to już kolejna depresja nie pamiętam która w CHAD.Wchodzenie na nowy lek masa skutków ubocznych to też bym przetrwał tylko gdybym wiedział że po tym leku będzie lepiej a to antydepresant w chad może wybić w hipomanie w gniewną manie lub może /cenzura/ pomóc.Wszystko mnie fizycznie boli od nowego leku, przeciwbólowe słabo działają.Męczę się z lekiem który znam od dawna i wiem jak też przeszkadza w pewnych kwestiach w życiu i jak to wkurwia.Przez nawrót depresji w chad która musiała w końcu nastąpić kobieta zwątpiła,z pracy wyjebali, ze szkoły skreślili z listy uczniów a dopiero co zacżałem tak chodzić z nadzieją że uda się skończyć.Nie udało się nawet dobrze zacząć.Dwa kursy nie dokończone bo przez chadową deprechę nie byłem w stanie się skupić i uczyć bo myśli zwalniają trzeba czytać coś po kilka razy żeby zrozumieć a i tak zaraz się nie pamięta.Jeszcze nie dawno było tak dobrze.Jeszcze pamiętam ile siły musiałem włożyć na wyjście z poprzedniej depresji kilkunastomiesięcznej.Ludzie coś chcą bo co nagle przestałeś się oddzywać a było ok z tobą miałeś plany,nadzieję...Mam już dość zaciskania zębów i wytrzymywania tej męki,mówienia sobie że dam radę kiedy tak naprawdę nie wiem i w to nie wierze.Żeby to była jeszcze jakaś depresja do funkcjonowania a to nie ma spania,nie ma pamięci koncentracji nie mówiąc o objawach jak smutek i czarnowidztwo.Deprecha w dwubiegunówce leżenie i nie możność wytrzymania na powierzchni(po za łóżkiem),chodzenie zgarbionym bez siły żeby się wyprostować a wyjście do łazienki to zdobycie himalajów. "Jeżeli Bóg istnieje, będzie musiał błagać mnie o przebaczenie"

Będzie dobrze ,muszę być silny /cenzura/ musi być dobrze!!!!!!

przez sebastian86 14 mar 2016, 21:57
zycie bez uczuc pozytywnych i emocji,ciezko sie odnalezc przez to w zyciu.brakuje paliwa do funkcjonowania.terapia nie zmienia odczuc,leki nie zmieniaja.sens zycia gdzies uciekl...
We Are The Champions 2016(L)

przez ( Dean )^2 14 mar 2016, 22:03
Kvrwa inżynierka dalej nie napisana,kurs programowania zawieszony,co ja robię ze swoim życiem to jest dramat. :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez Stakatela 14 mar 2016, 22:22
Dlaczego inżynierka dalej nie napisana ?

przez Disaster123 15 mar 2016, 16:13
Moje życie to tylko nieustanne uciekanie od świata. Od wszystkiego - od ludzi, od uczuć, od odpowiedzialności, od istnienia. Tak naprawdę to nic innego nie robię od jakichś 5lat. Uciekam w świat marzeń, książek, filmów, seriali, wyobrażeń.. Jest źle. Co z tego, że to wiem skoro nie umiem tego zmienić? Prawdziwy świat jest dla mnie obcy, szary, niebezpieczny, smutny i samotny. Nie wiem co zrobić z własnym życiem..

przez warrior11 15 mar 2016, 16:46
Disaster123,
Zacznij od zmiany swojego nicku;) Każdego dnia spróbuj zrobić coś drobnego,przed czym uciekasz.
Może to być np.wyjście z domu, zagadanie do drugiego człowieka lub odpowiedź na ten post.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez pisanka 15 mar 2016, 17:58
Cześć! Ze sto lat mnie tutaj już nie było, ale chyba nadszedł czas, żeby się znowu uaktywnić... ogólnie aktualizując informacje, to od maja mam cudownego faceta. Trudne początki naszego związku, bo odległość, inne związki itd, ale to już za nami. Mieszkamy razem, kochamy się, do tego od listopada jestem w ciąży, on mi się kilka dni temu oświadczył.. sielanka. Ogólnie w porównaniu do koszmarnych poprzednich związków to czuję, że w końcu trafiłam na kogoś normalnego, dokładnie takiego jakiego szukałam. No i tu się zaczynają schody, bo nie byłabym sobą, gdybym nie robiła problemów... Nie wiem, czy to też sprawka hormonów (pewnie tak, ale jednak moje schizy to druga sprawa), ale jestem koszmarnie zazdrosna, a nie mam do tego powodu. Tworzę sobie w głowie jakieś historie, które nie miały miejsca, a potem się wkręcam. Kończy się to tak, że siedzę sama w mieszkaniu (pracuję zdalnie) i ryczę, nie mogę ze sobą wytrzymać, robię mu póki co niegroźne sceny zazdrości, ale obawiam się, że to się rozbucha... Zatrudnia w swojej firmie różne osoby i m.in. dwie dziewczyny. I jedną sobie upatrzyłam jako obiekt zazdrości, chociaż w sumie nie mam do tego powodu, ale tak się wkręciłam, że teraz jak tylko wiem, że ma z nią jakąś rozmowę w pracy, że jedzie z nią na jakieś spotkanie z klientem itd to dostaję szału. Teraz w weekend jadą z pracy na 3 dni na szkolenie i nowe osoby miały nie jechać, a okazało się, że jadą. W ciągu dnia mają szkolenia, ale wieczorami imprezy. Więc domyślacie się jakąś sieczkę mam teraz w głowie... Jak dowiedziałam się, że jadą wpadłam w histerię. Nie wiem jak nad tym zapanować... niech ktoś mi pomoże poustawiać głowę, bo sama przez własną głupotę rozwalę fajną udaną relacje :(

przez tictac 15 mar 2016, 18:20
Leżę w łóżku , zamulam i się dołuje kto chce ponarzekać ? Zapraszam na PW.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Stracona100 15 mar 2016, 19:08
Trzeci miesiąc bez leków - czuję się niepewnie, dołki i górki, dwa napady histerii, nerwowość, tkliwość. Myśli samobójczych nie ma ale siły fizyczne i aktywność nie wraca :(
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Bluepb 15 mar 2016, 20:18
Dajcie mi fluotekstyne, mirtazapine, paroteksyne albo cyjanek potasu...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Bluepb 15 mar 2016, 20:20
Disaster123 pójdziemy razem do psychiatry ? < 3

Sortuj wg