"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 03 mar 2016, 23:57
Zawalam ostatnio dzień po dniu.
Najgorszy jest wiatr.

przez elo 04 mar 2016, 12:12
co tam takiego zawalasz? ^

nieogar sie mi zalaczyl jakis
nie odrozniam dni tygodnia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Disaster123 04 mar 2016, 13:51
Muszę zorganizować sobie jakieś życie.. I to jeszcze w tym miesiącu..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez warrior11 04 mar 2016, 15:12
Disaster123, dobrze myślisz,tak trzymaj
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez ( Dean )^2 04 mar 2016, 19:23
elo napisał(a):co tam takiego zawalasz? ^

Właśnie to co ty.Nie wiem który jest dzień tygodnia,100% nieogar,cały dzień na kompie i wgl nie wychodzę z domu,czuję się z tym paskudnie ale już po prostu się boję gdzieklolwiek iśc,praca inż nie skończona a termin zaczyna cisnąć.Tyle rzeczy do zrobienie a ja siedzę na necie w domu i czuję się ze soba paskudnie.
Najgorszy jest wiatr.

przez Mateusz96 04 mar 2016, 20:25
Kurde, boję się korzystać z okazji, a potem w domu żałuję tego, popadam w paranoje... Chodzi generalnie o to, że no jakkolwiek to banalnie nie zabrzmi, podoba mi się dziewczyna w szkole i to bardzo... Widząc ją myślę sobie- po co mam ryzykować i zagadywać do niej, nie warto, pewnie ma chłopaka i nie jestem w jej typie, albo stanę się pośmiewiskiem w szkole... W domu potem strasznie się tym łamię, przecież ja powinienem do niej zagadać, nie jestem jakimś modelem, ale też nie jestem brzydki, uprawiam sporty, trochę to po mnie widać ii bym się jej spodobał i powinienem spróbować z nią porozmawiać. Wiem o tym, ale też wiem że tego nie zrobiłem. Siedzę tylko i smutam jak ten "Forever Alone" z memów. Jakie to jest żałosne...

przez tendou 05 mar 2016, 06:47
obecnie jestem na etapie nauki jak sie wiąże sznur wisielca... i tu taka ciekawostka - jak sie natrze olejem to sie lepiej i szybciej zaciska i cała sprawa szybciej idzie - i tu tyle co do mojej depresji...
"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

"Niech pociech dla nas bedzie to iz zaden bol nie trwa wiecznie"

przez tendou 05 mar 2016, 06:50
Mateusz96 napisał(a):Kurde, boję się korzystać z okazji, a potem w domu żałuję tego, popadam w paranoje... Chodzi generalnie o to, że no jakkolwiek to banalnie nie zabrzmi, podoba mi się dziewczyna w szkole i to bardzo... Widząc ją myślę sobie- po co mam ryzykować i zagadywać do niej, nie warto, pewnie ma chłopaka i nie jestem w jej typie, albo stanę się pośmiewiskiem w szkole... W domu potem strasznie się tym łamię, przecież ja powinienem do niej zagadać, nie jestem jakimś modelem, ale też nie jestem brzydki, uprawiam sporty, trochę to po mnie widać ii bym się jej spodobał i powinienem spróbować z nią porozmawiać. Wiem o tym, ale też wiem że tego nie zrobiłem. Siedzę tylko i smutam jak ten "Forever Alone" z memów. Jakie to jest żałosne...

uwierz mi jako starszemu koledze po fachu - spróbuj - co zlego sie moze zdarzyc? ze Cie odrzuci? lepiej tak niz w trakcie zwiazku ;)
sprobuj badz soba a nie pozalujesz. pamietaj najwazniejsze to byc soba - jak jest laska to fajnie ale jak jest fajna laska to zawsze Cie doceni a i z czasem moze cos ten teges wiecej... ;) pozdro ale to nie flrum dla Ciebie...

przez elo 05 mar 2016, 09:04
( Dean )^2 napisał(a):
elo napisał(a):co tam takiego zawalasz? ^

Właśnie to co ty.Nie wiem który jest dzień tygodnia,100% nieogar,cały dzień na kompie i wgl nie wychodzę z domu,czuję się z tym paskudnie ale już po prostu się boję gdzieklolwiek iśc,praca inż nie skończona a termin zaczyna cisnąć.Tyle rzeczy do zrobienie a ja siedzę na necie w domu i czuję się ze soba paskudnie.

im dluzej cos odwlekasz tym trudniej sie za to zabrac (wiem cos o tym) po 3 tygodniach w domu wyjscie z niego wydaje sie prawie niemozliwe i to jest najsmieszniejsze ze wystarczy sie przelamac i czlowiek widzi ze nie ma sie czego bac ale zanim do tego dojdzie wpierw niezle namiesza se w glowie wmawiajac sobie ze przeciez i tak nie da rady

kurcze takiego ladnego posta trzasnelam a ta suka nerwica nie chciala go wyslac eh ja na ten moment nie odczuwam bym cos zawalala wiec se pozwalam na troche za duzo
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 06 mar 2016, 00:16
elo napisał(a):im dluzej cos odwlekasz tym trudniej sie za to zabrac (wiem cos o tym) po 3 tygodniach w domu wyjscie z niego wydaje sie prawie niemozliwe i to jest najsmieszniejsze ze wystarczy sie przelamac i czlowiek widzi ze nie ma sie czego bac ale zanim do tego dojdzie wpierw niezle namiesza se w glowie wmawiajac sobie ze przeciez i tak nie da rady

kurcze takiego ladnego posta trzasnelam a ta suka nerwica nie chciala go wyslac eh ja na ten moment nie odczuwam bym cos zawalala wiec se pozwalam na troche za duzo

Masz rację niestety;/

Nie poszedłem na kurs tańca dwa razy w tym tygodniu,pod pretekstem pisania pracy,ale nie napisałem za wiele.Jutro muszę jechać do domu i na samą myśl się stresuje.Dramat.

No ja zawalam,a raczej nadużywam.Skończyłem studia i siedzę,pisze trzeci tydzień pracę,zamiast uczyć się programować,marnuje czas które nie mam.
Dziś to samo.

Żeby nie bylo tak egocentrycznie,na prawde bierzesz całą tą aptekę którą masz w podpisie?;d
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 06 mar 2016, 01:11
Po cholere w ogóle się żyje skoro i tak wszystko ch** strzeli :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez panhm 06 mar 2016, 01:59
Mam dosyc zycia najchetniej umarlbym juz dzis. Nie potrafie zyc normalnie. Nawet kur... nie potrafie sie zabic. Powonnie mnie zabic od razu po narodzinach.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

przez tahela 06 mar 2016, 02:21
dziwnie kontaktuje dzisiaj, jakos źle kojarze, takie rozbicie dziwne, i w ogole zmeczona jakas jestem , nie wiem o co kaman :time:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kazimierz61 06 mar 2016, 07:22
Tak to już jest, kiedy się urodzimy to już jesteśmy i jeśli nas jakaś choroba nie zabije albo wypadek, to przyszło nam tylko żyć lepiej lub gorzej i godzić się na to co nam Bóg przygotował. Ja trzy razy prubowałem się otruć lekami ,za każdym razem było bardzo źle, ale mnie odratowali i żyję, 16 lat się już leczę i jest mi dane żyć. W niczym mi się nie przelewa, ale dzięki lekom jest lepiej lub gorzej, ale żyję, nie wiem jak w starości ta choroba będzie wyglądać, czy nie umrę przedwcześnie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg