"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Follow_ 27 lut 2016, 15:00
kiepsko
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Orenda 27 lut 2016, 19:17
Sąsiedzi zrobili fajne ognisko i mnie nie zaprosili. Chyba w galerii handlowej minęłam któregoś z nich, ale chciało mi się płakać i szłam szybko nie oglądając się. Miałam słuchawki na uszach i głośno muzykę. Boję się, co jeśli była okazja, abym poszła na to ognisko, a ja powtórzyłam błędy przeszłości - udawanie, że nie widzę ludzi wokół bo się boję rozmawiać. Z tym, że już się nie boję, tylko chciałam szybko wyjść z galerii zatłoczonej dziećmi. Czuję się taka samotna. Paliłam z matką przed domem i widziałam ich z drogi, mam nadzieję, że oni mnie nie. Mam tylko faceta, który pracuje. Chcę rozmawiać, słuchać osób innych niż on, moi rodzice czy przyjaciółka z fobią społeczną.

Matka mnie uraziła sugerując, że nie wierzy, że ja naprawdę zjadłam tę zupę. To, że ma problem z nadwagą i nie może schudnąć nie znaczy, że ja muszę się głodzić.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez Disaster123 27 lut 2016, 20:26
Weekendy są chyba najgorsze.. Już nawet nie umiem udawać, że coś robię tylko się tak snuje z kąta w kąt. Wszystko wydaje się być nie tak, nienawiść do siebie się uaktywnia, wszystkie głupie rzeczy, które w życiu zrobiłam począwszy od zerówki nagle są tak żywe jakby się wydarzyły wczoraj; jest wstyd, poczucie winy, bezsens, złość, agresja, samotność, poczucie, że wszyscy mnie nienawidzą i wszystkiego się odechciewa. W takich momentach chciałabym mieć obok kogoś kto miałby wtedy trochę lepsze zdanie o mnie niż ja sama..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tendou 28 lut 2016, 05:09
jest tu ktoś po próbach samobójczych? chodzi mi mianowicie o podcinanie sobie żył itp, bo chcę się czegoś dowiedzieć/wymienić wnioskami. jak co to na priv proszę...

przez laden 28 lut 2016, 17:35
Disaster123 napisał(a):Weekendy są chyba najgorsze.. Już nawet nie umiem udawać, że coś robię tylko się tak snuje z kąta w kąt. Wszystko wydaje się być nie tak, nienawiść do siebie się uaktywnia, wszystkie głupie rzeczy, które w życiu zrobiłam począwszy od zerówki nagle są tak żywe jakby się wydarzyły wczoraj; jest wstyd, poczucie winy, bezsens, złość, agresja, samotność, poczucie, że wszyscy mnie nienawidzą i wszystkiego się odechciewa. W takich momentach chciałabym mieć obok kogoś kto miałby wtedy trochę lepsze zdanie o mnie niż ja sama..

Skad ja to znam... Natrectwa mysli nasilaja sie wielokrotnie.
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez salvatore91 28 lut 2016, 22:46
Najgorsze są dla mnie noce...raz, że ciężko zasnąć przez pierwszą godzinę, akurat wtedy muszą przychodzić najgorsze myśli. Co mogłem zrobić lepiej x lat temu, czemu zachowałem się tak a nie inaczej, czemu nie mogę się opanować, czemu nie idzie ku lepszemu....normalnie powrót do przeszłości.
Nie musi być pięknie, musi być skutecznie... :)

przez panhm 29 lut 2016, 00:34
Codziennie popełniam ten sam błąd i codziennie nie potrafię powstrzymać się by nie popełniać go. Głupi jestem. Do jasnej ch.... dlaczego ja muszę żyć i się tak męczyć.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

przez kazimierz61 29 lut 2016, 19:13
Odkąd biorę Clonazepamum śpię dobrze.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Steviear 01 mar 2016, 14:33
czyli uważasz że tylko religia katolicka jest w stanie zapewnić czlowiekowi 'swiety spokoj''? a co z resztą? co z inną wiara?nie wszedzie sie odmawia rozance..

przez żabinka 01 mar 2016, 21:33
Musze sie komus wyzalic,ne po prostu wszystko wyrzucic z siebie, znowu przegralam sama z soba, leki zwycieżyl, mialam ostatn tydzen pracy potem sie rozstajemy, ale nie mam sily spotykac sie z ludzm, zwlaszcza takim ( alkoholicy, ja im ze to choroba itd) ze wzgledów osobis ych, bo wszystko wraca ten strach, poczuce zagrozenia niepewnosci, myślalam że mam już to wsz ystko za soba jednak nie, dalej to wszystko we mnie siedzi, do niczego sie nie nadaje( nawet praca w monopolowym mnie przerasta), ostatnio znowu bylam u psychiatry ,po mojej prosbie aby powiedzial co mi konkrentnie jest, nieche nie stwierdzil ze zaburzenia adaptacyjne, ktore bedą się pogłebiać, tylko jak temu zapobiec, poczulam sie potraktowana olewczo,czyli moze jednak faktycznie zabieram cenny czas na innych pacjntów, zyczyl mi tylko wiekszej wiary w siebie i oczywiscie przepisał obecnie lorafen, troche gubie sie w tych lekach, ktos m powie jak zyc a nie tylko bytowac

przez sebastian86 01 mar 2016, 23:13
ciagle czuje obojetnosc, nie interesuje mnie nic poza wlasnymi rozkminkami nt zycia
We Are The Champions 2016(L)

przez Bluepb 01 mar 2016, 23:37
Ja chcę taki przycisk "reset".
Zacząć to spierdolone życie od nowa...

przez Lethality 03 mar 2016, 19:12
wyżalę się światu...

nie mam nawet sił się wyżalić

przez Follow_ 03 mar 2016, 22:05
smutno i samotno
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg