"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kryty_k 14 lut 2016, 00:26
Nie umiem sobie poradzić z tym, co się we mnie dzieje. wiem, że nie muszę wszystkiego kontrolować, że trzeba też pozwolić sobie na niedoskonałość - ale też są granice jakiejś tolerancji tego co się dzieje - te granice są przekroczone - nie jest dobrze :(
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez Steviear 14 lut 2016, 00:44
Jestem beznadziejna. Wszystko na ostatni dzień. Głowa mi pęka, zasypiam na siedząco a nadal jestem w polu. Chcę zasnąć i się nie obudzić. Marzy mi się jakaś katastrofa dzięki której moglabym przedłużyc sobie semestr-bezkarnie. Chociaz wtedy liczyloby sie to co zrobilam dotychczas czyli wielkie nic. padam na twarz

przez cdn. 14 lut 2016, 03:08
A ja wysłałam głupiego maila hahaha
ważnej osobie hehe
przypał, że nie mogę
ROTFL
koniec kariery, która na dobre się nie zaczęła, bez dyplomu to dopiero będzie trudne

Follow_, tak jak moja babcia, ma problemy z pamięcią
Ruchem pełzającym - byle do przodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kryty_k 14 lut 2016, 13:04
jest dla kogo żyć - są dwie osoby, które kocham ponad życie. Syn i ktoś, kto mnie pokochał.... obydwoje daleko. Syna mogę stracić przez manipulacje jego ojca i przekupstwo w sądzie. A moją drugą połówkę mogę stracić nie mając możliwości się z nią spotkać... boję się tej straty - ale życie mi tak dokopuje na każdym kroku, że nie zdziwiłabym się gdyby za ciężkie się dla niego okazało wyrwać w uczuciu - kiedy jestem w takim stanie...
nie wiem, jak z sobą samą wytrzymać...

przez Follow_ 14 lut 2016, 20:35
coś mi okropnie śmierdzi w lodówce... nie wiem co.... wyrzuciłam największych podejrzanych, wypucowałam...ale chyba wyrzucę wszystko co tam mam ;/
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez seway1996 15 lut 2016, 00:31
Znieczuliłem się alkoholem nie przynosi to najlepszych efektów. Jutro nie zamierzam iść do pracy bo nie chcę słuchać innych co robię zle, nie chce by ktoś mi dogryzał. Za dużo w życiu otrzymałem cierpienia, wszystko potrafi mnie zrównać z ziemią. Skupiam się tylko nad samobójem, może brzmi to zbyt autodestrukcyjnie ze względu na mój wiek,ale moja przeszłość i terazniejszość zrównuje mnie z glebą. Nie mam tak naprawdę po co walczyć z tym kurestwem zwanym depresją, egoistycznie wiem. Nie pójdę się leczyć do szpitala ze względu takiego by otoczenie najbliższych nie patrzyło na mnie jak na psychola i również dlatego by nie zwracać na siebie uwagi bo ja tego nie cierpię. Jestem skończony i skończe ze sobą prędzej czy pozniej.

przez Peter88 15 lut 2016, 16:05
Ostatnio większość spraw idzie totalnie nie po mojej myśli, ten 2016 rok może być dla mnie przełomowy. Niech szlag trafi NFZ i tych szmaciarzy z peło, dzięki którym poczułem się dzisiaj jak skończone zero.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez aishiteru 15 lut 2016, 23:19
Od wielu lat zmagam sie z anemia, co pare lat mam niedobór hemoglobiny i żelaza przez niechęć do mięsa a ostatnio tez miałam anginę i siedze na L4 juz 3 tydzień i moja druga połówka mi powiedziała czemu wzięłam L4 o byle gó*no i że nie bede już pewnie pracować, ogólnie to lekarz kazał mi odpoczywać nawet jesli mu powiedziałam ze dam rade pracować, czuje sie przez to do dupy i jeszcze większa niechęć do tej masakrycznej harówki(pracy).
Nie mam komu sie wyżalić bo nie mam nikogo poza nim.

przez kryty_k 16 lut 2016, 10:12
aishiteru napisał(a):Nie mam komu się wyżalić bo nie mam nikogo poza nim.

Tu zawsze możesz się wyżalić - jak nie w postach, to przez wiadomości prywatne... Do mnie też możesz napisać...

też chętnie bym wzięła L4... ale zmuszając się do pracy przy takim stanie zrobię więcej (zarobię więcej) niż będąc na L4...

przez monapayne 16 lut 2016, 14:25
Myśle o najgorszym... Nie wierze, ze to się dzieje naprawdę... Dyskinezy późne... Ciagle płacze. Ale mi już nie można pomoc. Przecież to nieuleczalnie...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Komoda2000 16 lut 2016, 14:56
Wykańcza mnie zazdrość o partnera i nie potrafię sobie z tym poradzić...
"You think you can handle it, then one day you can’t"
"Things change , doesn't mean they get better"

przez alone05 16 lut 2016, 16:41
Smutna jestem, bo matka nie chce się zgodzić na kota, kot to jedyne o czym teraz marzę, wcale tak dużo nie kosztuje w utrzymaniu, mam pieniądze, ja bym kupowała mu żarcie i miski na jedzenie, żwirek do kuwety, matka tymczasem ciągle ogląda seriale w telewizji, jest uzależniona od seriali w telewizji i ma w dupie to, że ja chcę mieć kota. Ja chyba sama pojadę do schroniska i obejrzę koty.

przez kryty_k 16 lut 2016, 16:46
monapayne co jest nieuleczalne?

przez Siarlek 16 lut 2016, 17:36
monapayne, to wcale nie jest nieuleczalne. Na ang portalach czytałem, że w 50% przechodzi przy zejściu z neuroleptyku lub zamianie na atypowy. A u osób młodych jest większa szansa, że objawy ustąpią niż u ludzi w podeszłym wieku. Poza tym nie masz co myśleć o najgorszym tylko trzeba pokazać się lekarzowi. Jakie masz objawy? bo jak skaczą ci mięśnie twarzy to może po prostu brak żelaza.
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Sortuj wg