"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Tornado 23 lis 2007, 16:21
człowiek nerwica napisał(a):Zeby pielegnować szczęście i miłość....trzeba przede wszystkim mieć te obie rzeczy

Masz je w sobie - głęboko schowane - boisz się tylko po nie sięgnąć - przyjżyj się swemy wnętrzu i wyciągnij z niego to, co najpiękniejsze! Zastanów się, jakie rzeczy sprawiają Ci radość - nawet te najmniejsze - kiedy się uśmiechasz? Właśnie w te momenty z uśmiechem są piękne - i one składają się na szczęście - nawet jeśli ich mało - jeśli zaczniesz nimi żyć - zobaczysz że pojawi się ich więcej. Miłość - czy napewno do wszystkiego na tym świecie pałasz nienawiścią - niewierzę - skoncentruj się na tym, co koszasz - a przyniesie Ci to otychę i szczęście - a gdy rozpromieniejesz - pokochasz świat - zaakceptujesz siebie - łatwiejsze dla Ciebie będą kontakty z ludźmi - co ułatwia życie - uwierz mi proszę - też to przechodziłam.

A jeśli mażysz o wielkim szczęściu, wielkiej miłości - i do tego dojdziesz - cierpliwość i wytrwałość jest w tej chwili najważniejsza - a małymi kroczkami - można dojść do wszystkiego - trzeba tylko się zaprzeć w sobie i nie przejmować się porażkami - jeśli się zjawią - trudno - maja prawo - ale one nie mogą decydować o naszym życiu - nie o to przeciż w tym wszystkim chodzi.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez smutna48 23 lis 2007, 18:10
Polina cytat M.T. ten pierwszy
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Sorrow 24 lis 2007, 01:14
Nie no, właśnie się dowiedziałem, że jutro mam szkołę. W ogóle się tego nie spodziewałem, czegoś takiego w ogóle nie powinno być. Nieważne, mam nadzieję, że mnie tam jutro nie będzie :evil: ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez makanti 24 lis 2007, 01:55
Sorrow napisał(a):mam nadzieję, że mnie tam jutro nie będzie

Lepiej idź do tej szkoły bo jeszcze szkoła cię żuci :mrgreen:
...

przez depresyjny86 24 lis 2007, 03:16
jakie rzeczy sprawiają Ci radość

Nie mam takiej rzeczy
czy napewno do wszystkiego na tym świecie pałasz nienawiścią - niewierzę - skoncentruj się na tym, co koszasz

nie ma niczego co kocham :cry:
Naprawde.
:)

przez Lena 24 lis 2007, 05:25
Jest godzina 4.20 a ja znowu nie spie... tak juz od kilku tygodni... siedze i mysle... o czyms o czym nie chce myslec, nie moge... ale to jest silniejsze ode mnie. Ledwo sie trzymam w fotelu w pionie... glowa mi ucieka na boki, robi sie taka ciezka, bezwladna... i dol, ogromny dol... Czy ja go kiedys dam rade calkiem zakopac? Jak juz zaczynam to robic... to po jakims czasie staje w miejscu w polowie drogi, a potem odkopuje znow... Jak nie wracac do tego co bylo? Zaczac zyc chwila i myslec tylko o tej chwili? Nie wybiegac w przyszlosc, nie martwic sie nia, nie uciekac od niej? Jak odciac sie od odrzuconych uczuc, przestac kochac, nauczyc sie kochac kogos innego? Za duzo pytan, na ktore nie umiem odpowiedziec, jak na jedna mala kobietke... :(
Lena

przez fiufiu 24 lis 2007, 05:51
Ech ja tez nie moge zasnac :( Kurde co za zycie zjebane......nawet plakac mi sie nie chce :(

przez bezmuzg 24 lis 2007, 12:21
powiedziała "nie" bo w ostatnim związku ktoś ją mocno zranił i teraz nie chce się angażować. Ja to rozumiem, wiem że już ciężko jej będzie komukolwiek zaufać, ale czemu nie chce uwierzyć, że moje uczucia do niej są szczere? Eh, w końcu znalazłem kobietę mojego życia, a ona mówi mi "nie". nie wiem jak dalej żyć, najgorsze są poranki...

przez bazooka deathcore 24 lis 2007, 12:23
bezmuzg, zapomnij o niej. to jeszcze nie ta kobieta, to jeszcze nie ta, ktora jest ci przeznaczona. skoro uwaza sie za zraniona to po co w ogole angazuje sie w znajomosc z facetami? przeciez takie zachowanie jest mocno nieuczciwe.
ludzie...mam ich tysiace...

poznaj schizofrenie:
www.astral-projection.blog.onet.pl
zbanowany

przez bezmuzg 24 lis 2007, 12:44
dzięki bazooka. No właśnie sam zachodzę w głowę po co się do mnie odzywała po tych dwóch latach, bo kiedyś już byliśmy razem. Czego chciała? Jakos trudno mi wykluczyć tą myśl, że odezwała się do mnie bo może też o mnie myślała, ale po spotkaniu mnie zmieniła zdanie. Już mi powiedziała "nie" ale ja się nie poddam, maniakalnie będę próbował dalej, chyba...

przez makanti 24 lis 2007, 13:42
Może ktoś pójdzie dziś za mnie do pracy... Wyjątkowo mi się nie chce poza tym żyję już tylko wieczorem :smile:
...

przez Tornado 24 lis 2007, 20:03
człowiek nerwica napisał(a):Nie mam takiej rzeczy

człowiek nerwica napisał(a):nie ma niczego co kocham
Naprawde

STÓJ!
Zatrzymaj się na chwilę. Zapędziłeś się i wpadłeś po uszy w złe myśli. Zastanów się głębiej, obserwuj, szykaj- naprawdę warto!
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Pstryk 24 lis 2007, 21:18
bezmuzg, powiedziała nie definitywnie czy potrzebuje czasu? Tak czy siak daj jej go. A nuż z czasem przekona się, że warto znowu zaufać.
Pstryk

przez BEHEMOT 24 lis 2007, 22:14
Byłam twarda-trzymałam się dzielnie...wmawiałam że jest ok i że jestem szczęśliwa,nawet przez chwilę w to wierzyłam...Teraz-nie chce mi się:( Znów mam ochotę zniknąć...Mam nadzieję jednak że tym razem nie wyląduje w szpitalu na płukaniu żołądka ...że Nigdzie nie wyląduje
Ale dół..................Nic nie ma sensu
,,Myte dusze pragną snu..."

Sortuj wg