"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Stracona100 29 sty 2016, 18:55
Morphine90 napisał(a):Nie muszę, ale jednak to robię, bo też mi wolno - to publiczne forum. I jak mnie coś wkurza, to piszę, że wkurza.
Mogłabym być obojętna wobec Ciebie, ale nie jestem. Najwyraźniej mnie jakoś obchodzisz, skoro poświęcam z własnej woli (co podkreśliłaś) swój czas, żeby się tu wnerwiać. Obojętnością się nikogo nie denerwuje, jest łatwa i przyjemna, to reakcja z wyboru. Ale mam to gdzieś.
Możesz uznać, że to miło, że somebody gives a sh*t, możesz uznać, że czepialska pinda ze mnie. Whatever helps you sleep at night.

A wnerwiaj się do woli, skoro daje Ci to jakiś rodzaj satysfakcji. Co czuję, to czuję i Twoje nerwy niczego tu nie zmienią, ale jeśli chcesz mi coś przekazać, to pisz w naszym ojczystym języku.

przez Morphine90 29 sty 2016, 20:06
Stracona100 napisał(a):
A wnerwiaj się do woli, skoro daje Ci to jakiś rodzaj satysfakcji.

A jednak się wkurzyłaś - good for you :great: Teraz tylko zbuduj w sobie tyle nienawiści do mnie, żeby na złość tej głupiej Morphine poczuć się lepiej i będzie super :smile:

Satysfakcję daje mi moje życie, wnerwianie się to jego najmniej przyjemna część 8)

przez Bluepb 29 sty 2016, 20:09
Satysfakcję daje mi moje życie

Czyżby na pewno ?
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 29 sty 2016, 20:10
Bluepb napisał(a):
Satysfakcję daje mi moje życie

Czyżby na pewno ?

Czyżbyś wiedział coś o czym ja nie wiem? 8)

przez Stracona100 29 sty 2016, 20:15
Nie rozumiem z czego wnioskujesz, że się zdenerwowałam? Nie powinnaś mierzyć wszystkich własną miarą :smile:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Bluepb 29 sty 2016, 20:19
Wydaję mi się, że ostatnio masz dobry humor dzięki terapii i masz satysfakcje z życia. Nie tak dawno z twoich postów można było wywnioskować brak satysfakcji.
Sertralina 200mg

przez Morphine90 29 sty 2016, 20:33
Bluepb napisał(a):Wydaję mi się, że ostatnio masz dobry humor dzięki terapii i masz satysfakcje z życia. Nie tak dawno z twoich postów można było wywnioskować brak satysfakcji.

W szponach anhedonii nikt nie ma satysfakcji, wiadomo :roll:
Ale fakt, terapia przynosi rezultaty i od kilku dni znowu jestem w dobrym trybie :D Poza tym wszystko się jakoś zaczyna układać, za rok ślub i w ogóle - jest się czym cieszyć :smile:

przez Stracona100 29 sty 2016, 20:47
[quote="Morphine90]W szponach anhedonii nikt nie ma satysfakcji, wiadomo :roll:[/quote]

i dlatego łatwo sobie poprawić humor dokopując mu. Brawo :brawo:

przez Morphine90 29 sty 2016, 21:06
Stracona100 napisał(a):[quote="Morphine90]W szponach anhedonii nikt nie ma satysfakcji, wiadomo :roll:[/quote]

i dlatego łatwo sobie poprawić humor dokopując mu. Brawo :brawo:[/quote]

Zupełnie nie jesteś zła, kompletnie :mrgreen:

I nie dokopywałam Ci w żadnym razie - napisałam Ci co JA CZUJĘ kiedy czytam to, co piszesz. Tak, istnieje perspektywa inna niż Twoja i czasem ktoś ma ochotę się nią podzielić. To Twoja projekcja - sama sobie dokopujesz uważając, że nie zasługujesz na życie i projektujesz to na wszystkich naokoło. Nie wiem jak można dokopać komuś kto sam życzy sobie raka, myślę, że ciało złożone ze wszystkich dotychczasowych noblistów, by tego nie wymyśliło :roll: Sama sobie źle życzysz i sama siebie krzywdzisz.
To, że tak się teraz rzucasz na mnie i kontynuujesz rozmowę, chociaż ja już dawno się do Ciebie nie zwracam, pokazuje, że masz jednak sporo witalności i pewności siebie - to jest dobra prognoza dla Twojego wyleczenia.

przez Stracona100 29 sty 2016, 21:19
Widzę, że jesteś tu po to, by denerwować ludzi. Lubisz to? Muszę Cię zmartwić, nie udało Ci się. W moim stanie naprawdę trudno mnie zdenerwować.
Odzywam się, bo uważam, że zachowując się w ten sposób nikomu nie pomożesz, a czasem możesz zaszkodzić.
Poza tym zdaje się, że ten wątek nie służy do tego typu komentarzy i krytyki, lecz do wylania tego, co komu na duszy leży.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Morphine90 29 sty 2016, 21:27
Stracona100 napisał(a):Widzę, że jesteś tu po to, by denerwować ludzi. Lubisz to? Muszę Cię zmartwić, nie udało Ci się. W moim stanie naprawdę trudno mnie zdenerwować.
Odzywam się, bo uważam, że zachowując się w ten sposób nikomu nie pomożesz, a czasem możesz zaszkodzić.
Poza tym zdaje się, że ten wątek nie służy do tego typu komentarzy i krytyki, lecz do wylania tego, co komu na duszy leży.

Ciąg dalszy Twojej projekcji :roll: Nie prowadzi Cię to daleko. No ale skoro chcesz mieć raka, no to daleko się nie wybierasz, zaiste.

przez Bluepb 29 sty 2016, 21:31
Widzę, że jesteś tu po to, by denerwować ludzi.

Ja tam lubię czytać jej posty są ciekawe.
Sertralina 200mg

przez Stracona100 29 sty 2016, 21:32
Morphine90 napisał(a):
Ciąg dalszy Twojej projekcji :roll: Nie prowadzi Cię to daleko. No ale skoro chcesz mieć raka, no to daleko się nie wybierasz, zaiste.

Zaiste, nic z tej rozmowy nie zrozumiałaś. Przykre :( Przydałoby się popracować trochę nad empatią.
Powodzenia w dalszym leczeniu.

przez Stracona100 29 sty 2016, 21:33
Bluepb napisał(a):
Widzę, że jesteś tu po to, by denerwować ludzi.

Ja tam lubię czytać jej posty są ciekawe.

Być może, jestem tu od niedawna i nie znam ich.

Sortuj wg