"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez seway1996 15 sty 2016, 21:28
Wszyscy mają mnie gdzieś więc czas zacząć tez mieć gdzieś innych.

przez Ambivalentna 15 sty 2016, 22:00
Za każdym razem, gdy ktoś próbuje mi pomóc ja nie umiem tej pomocy przyjąć.

przez Bluepb 15 sty 2016, 22:10
Disaster123
Współczuje i trzymaj się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TylerDurden23 15 sty 2016, 23:14
Teraz ja sie wyjecze: Aaaaaaaaaaa: Czemu WY WSZYSCY z tego forum jestescie tacy inteligentni ?!
"Jakie to uczucie ? Bycie inteligentym ?

przez Follow_ 16 sty 2016, 08:41
dlaczego muszę kontynuować to jałowe i nic nie warte życie :<
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez izaa 16 sty 2016, 10:54
Follow_ czasami sama sobie zadaję to pytanie, szczególnie ostatnio... czemu to życie takie nudne jest?! Ale wierzę, że czeka nas w życiu jeszcze wiele zajebistych rzeczy :)

przez Bluepb 16 sty 2016, 16:49
Tata mnie zdenerwował trochę ale mi przeszło. :roll:

przez ma_kowalewicz 16 sty 2016, 20:25
izaa napisał(a):Follow_ czasami sama sobie zadaję to pytanie, szczególnie ostatnio... czemu to życie takie nudne jest?! Ale wierzę, że czeka nas w życiu jeszcze wiele zajebistych rzeczy :)

No bo przecież życie chyba nie może być nudne ? :nono:

przez sebo001 16 sty 2016, 21:59
Wkurwił mnie lekarz, który znowu mi zmienił lek. Najpierw był Citalopram przez miesiąc, poźniej Wenlafaksyna przez tydzień a teraz Paroksetyna. Czas zmienić lekarza ? Czuję się totalnie rozwalony. Narzeczona wkurzona bo chciała by mnie mieć takiego jak przed dwoma miesiącami gdy matka się zabiła. Ja też chciałbym normalnie wyjść na mecz z kumplami czy z nią na pizze. /cenzura/ to cholerstwo, nerwica i depresja, nie daje mi nawet chodzić do pracy. Zmienię lekarza, ten się angażuję ale te zmiany leków...

przez Morphine90 16 sty 2016, 23:28
sebo001 napisał(a): Narzeczona wkurzona bo chciała by mnie mieć takiego jak przed dwoma miesiącami gdy matka się zabiła.

Po takim doświadczeniu nigdy nie jest się takim samym i nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien tego oczekiwać. Twoje objawy zaczęły się jeszcze przed?

przez ( Dean )^2 17 sty 2016, 18:50
Stres...
Najgorszy jest wiatr.

przez Duran84 18 sty 2016, 11:49
Dobry dzień. Wiedziałem, że tu niedługo wrócę. Zapowiadało się na to od Wigilii właściwie... Ale po kolei...
Zaczęło się jak zwykle... Zakochałem się jak ten idiota skończony. Tym razem chyba wybór był najgorszy z możliwych. Mianowicie osoba uzależniona od alkoholu i amfy. U mnie z alkoholem jest tak, że czasem sobie wypije kieliszek albo dwa (nie więcej). Za to z narkotykami nie mam i nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego... A tu sie pojawiła taka jedna. Która nie wiem kiedy podbiła moje serce. Pisało nam się super. Planowaliśmy spotkanie. Niestety (albo może i stety) nic z tego nie wyszło. I nie dlatego, że się bałem czy coś... Tylko po po prostu zawsze coś wypadało... A to 40 lecie ślubu mojego chrzestnego, a to urodziny chrzestnej... Mieliśmy razem spędzić Sylwestra w domu Jej rodziców w Zakopanem. Już wszystko było umówione. Niestety w Wigilię kontakt się urwał całkowicie. FB nie odpowiada, sms olewane kompletnie, połączenia odrzuczane... Już czułem, że coś się święci wtedy. Ale jeszcze się łudziłem, że to jeszcze nie koniec, że jest nadzieja itd... Sylwestra (jak zawsze) spędziłem samotnie. Miałem tu zajrzeć, ale jakoś nie wyszło. Po Nowym Roku "odnalazła się" zguba. I powiedziała, że nigdy nie chciała się spotkać. Bo ma mnie w dupie (za przeproszeniem). I że (jak zwykle) sobie wszystko wymyśliłem i źle odebrałem. I że ma już kogoś od prawie 2 lat. I z woli pić i ćpać z tą osobą. Niż żyć spokojnie ze mną. I tu uwaga bo będzie najciekawsze... Nazwała mnie CZŁOWIEKIEM BEZ SERCA. Bo nie potrafię zaakceptować Jej trybu życia... No cóż. Droga wolna jak to mówią. Ale jednak mimo wszystko boli...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Siddhi 18 sty 2016, 13:00
2 tygodnie temu ojciec roztrzaskał mi na drobny mak klawiaturę i dwa monitory, a wczoraj szykowało się kolejne roztrzaskiwanie nowych monitorów, czemu? Bo tak... coś tam o szacunku było, ale nie zwracam na to uwagi. Musiałem salwować się ucieczką, żeby moje rzeczy wytrwały do rana. :? :-|

przez Argish 18 sty 2016, 13:14
Duran84, to smutne, ale pomyśl jakie życie miał byś z osobą uzależnioną od alkoholu i narkotyków. Niestety nic dobrego by z tego nie wyszło.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg