"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Olalala 03 sty 2016, 22:20
A ja jutro jeszcze nie do pracy i nie wiem co mam sama ze soba zrobic....
Sertralina 50mg

przez zalezna 03 sty 2016, 22:33
ala1983 napisał(a):Jestem zaniepokojona tym co piszesz, bardzo dlugo to trwa. Przeciez musi byc jakies wyjscie, jakas pomoc, diagnoza, niech ktos sie w koncu tym zajmie skutecznie !

nic się nie da zrobić :(
zalezna

przez Morphine90 03 sty 2016, 22:45
Bluepb napisał(a):
Morphine90 napisał(a):
Follow_ napisał(a):
A mnie wkurza, jak ktoś się wypowiada o czymś, czego na oczy swoje nie widział po najlepszym /cenzura/, bo niewyraźnym zdjęciu jakie mam i to sprzed lat

:silence:

Szczerze to pomyliłem nicki bo do tematu ze zdjęciami zaglądałem dawno. :-|
Nawet wczoraj po napisaniu posta odświeżyłem sobie pamięć i miałem o tym nie pisać ale jak Ty tak... :D

PS Po na myśle stwierdzam, że nie potrzebnie to pisałem. :oops:

Ja może nie mam urody, ale Ty z pewnością nie masz taktu :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olalala 03 sty 2016, 22:52
Morphine90 napisał(a):

Tez uwazam, ze to bylo niegrzeczne. Mega.

przez Morphine90 03 sty 2016, 22:55
Olalala napisał(a):
Morphine90 napisał(a):

Tez uwazam, ze to bylo niegrzeczne. Mega.

Jesteś ładna. Nie, wiesz, sorry, pomyliłem Cię z kimś, to nie o Tobie pisałem - sorry, ale szczególnie delikatne i miłe to nie było, serio. :roll: Taktownie byłoby tę pomyłkę nicków przemilczeć.

przez kasandra36 03 sty 2016, 23:00
( Dean )^2 napisał(a):Ludzie mnie nienawidzą.

Mnie też. W sumie zasłużyłam. W ciągu ostatniego półrocza zniszczyłam tyle relacji z ludźmi, że to aż absurdalne.

Ech, jestem wykończona.

przez Bluepb 03 sty 2016, 23:07
Ja może nie mam urody

Tego nie napisałem więc nie wyjeżdżaj mi tu z takimi tekstami. :nono:
Ja temat kończę :time: bo znowu coś napiszę nie taktownego... :roll:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez agnes89 04 sty 2016, 13:23
Jestem porażką życiową. Napisał do mnie kolejny mężczyzna, oczywiście przystojny, inteligentny. W sumie też po przejściach, ale przynajmniej jest zdrowy. Nie wiem po co, ale napisałam mu o swoich chorobach i wiem, że nie mam szansy na normalny związek, nie mam szans na rodzinę. Nie mam szans na nic, poza swoją karierą. To jest naprawdę smutne... :(
To spotkanie, które wcześniej planowałam jest z obcokrajowcem. On jest tak przystojny, tak inteligentny, że może się spotkać z każdą inną kobietą, która jest o wiele ładniejsza ode mnie, która lepiej zna angielski. W sumie nie wiem czemu on nadal do mnie pisze... Chcę przeżyć tę przygodę, bo pewnie to będzie jedyny tak przystojny mężczyzna, który chce się ze mną spotkać. Jest ideałem... :(
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez zalezna 04 sty 2016, 15:12
przeklęte mrozy, chyba mnie coś rozkłada, bo boli mnie głowa, mam katar i czuję się stosunkowo kiepsko. non stop też marzne, bo u mnie w domu jest kiepskie ocieplenie
zalezna

przez black swan 04 sty 2016, 20:36
tendou napisał(a):sorry za szczerosc, ale jak tylko ktos sie czuje zle to tu pisze, ale o prawdziwej depresji to tak naprawde nikt nie mowi i t5o jest zalosne. myslalem, ze fora tego typu sa zakladane zeby pomoc a jak dla mnie to tu jest typu " jak komu zlej dzien minal..." powinniscie sobie pomagac a nie dogadzac jak 10-latki...
W dziale 'Depresja' jest o depresji. Ten temat służy wyżaleniu się generalnie w przestrzeń. Chyba, że ktoś się zlituje i poklepie po plecach jakąkolwiek odpowiedzią.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Śmiercionauta 04 sty 2016, 20:41
agnes89 napisał(a):Jestem porażką życiową. Napisał do mnie kolejny mężczyzna, oczywiście przystojny, inteligentny. W sumie też po przejściach, ale przynajmniej jest zdrowy. Nie wiem po co, ale napisałam mu o swoich chorobach i wiem, że nie mam szansy na normalny związek, nie mam szans na rodzinę. Nie mam szans na nic, poza swoją karierą. To jest naprawdę smutne... :(
To spotkanie, które wcześniej planowałam jest z obcokrajowcem. On jest tak przystojny, tak inteligentny, że może się spotkać z każdą inną kobietą, która jest o wiele ładniejsza ode mnie, która lepiej zna angielski. W sumie nie wiem czemu on nadal do mnie pisze... Chcę przeżyć tę przygodę, bo pewnie to będzie jedyny tak przystojny mężczyzna, który chce się ze mną spotkać. Jest ideałem... :(

nie ma ludzi idealnych. Nie licząc mnie 8)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez kasandra36 04 sty 2016, 21:09
Jutro po kilku latach przerwy od leczenia, odkładania, wypierania, czasem kompletnej rezygnacji i okresowego wmawiania sobie, że dam sobie z tym sama radę, wracam do leczenia :roll: To takie surrealistyczne.
Zaczynam się denerwować. Matko, co się mówiło u tego psychiatry? Ja zawsze wpadam w słowotok podczas którego gadam o kompletnych pierdołach...

przez Follow_ 04 sty 2016, 21:22
zimno mi... :why:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Steviear 04 sty 2016, 22:47
masakra. znowu przeczucia sie sprawdzily. moj radar na alkoholizm i depresje.. nie mam sil na opieke, na zaangazowanie i bycie psychologiem. sama sobie ze soba ciezko radze i nie chce sie znow babrać w to. brak mi slow. probowalam rozmawiac. nie moge bo znow skonczy sie tak samo. boje sie ze samobojstwo bedzie udane. ze nie zdąze zareagować. ze wszystko sie posypie i nikt poza mna nie zostanie przy nim.

Sortuj wg