"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ego 25 gru 2015, 22:03
zalezna napisał(a):
samotny_wilk napisał(a):Ja miałem tak tragiczny rok że na pewno ten będzie lepszy. Próby samobójcze, wyrzucenie z domu, utrata szkoły, rozstanie i obsesje, potem stres w pracy na czarno bo bylem wyzyskiwany. pełno tego syfu. Oby ten rok był czyms nowym, lepszym

u mnie hiobowo już od 5 lat i zapowiada się na jeszcze gorzej...
Cienko, u mnie co najmniej od dziesięciu, by nie powiedzieć od zawsze..a że będzie gorzej to uważam za pewnik..
ego

przez Rafal44 26 gru 2015, 00:08
Nie lubię żalić się na forum, ale nie mogę już dłużej tego wszystkiego znieść. Depresja, nerwica, upośledzenie emocjonalne, brak dziewczyny, kolejny samotny rok i brak perspektyw na poprawę sytuacji...

przez tendou 26 gru 2015, 10:31
tendou napisał(a):od kiedy sie wlogowalem na to forum (bo swego czasu sam szukalem czegos, co mi mogloby by pomoc...) mam wrazenie, ze kazdy tu stara sie wyspowiadac ze swoich problemow, ale niewielu jest nas, ktorzy tak na prawde chca jeden drugiemu pomoc. Jakis czas temu sam zrobilem test na swoim przykladzie (wszystko, co pisalem jest prawda- dla jasnosci).
Dlatego jak ktos ma jakies "ale" od zycia niech pisze do mnie. Sam sobie nie radze ze swoim zyciem, ale wiem, ze jak z kims pogadam o kiims zyciu to i mi pomaga i innym wiec Wasza sprawa - dopóki żyje mogę chętnie pomóc - Wasza decyzja - czy chcecie uslyszec o tabletkacch czy o tym jaki psycholog 'moze' Wam pomoc, czy wolicie pogadacz gosciem, ktory moze Was naprawde zrozumiec.

totorzy m

zpstalo mi pare dni zycia fajnie, ze mialem okazje sie wyzalic wsrod ludzi, ktorzy maja podobne problemy a innych maja w du pie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tendou 26 gru 2015, 10:31
tendou napisał(a):
tendou napisał(a):od kiedy sie wlogowalem na to forum (bo swego czasu sam szukalem czegos, co mi mogloby by pomoc...) mam wrazenie, ze kazdy tu stara sie wyspowiadac ze swoich problemow, ale niewielu jest nas, ktorzy tak na prawde chca jeden drugiemu pomoc. Jakis czas temu sam zrobilem test na swoim przykladzie (wszystko, co pisalem jest prawda- dla jasnosci).
Dlatego jak ktos ma jakies "ale" od zycia niech pisze do mnie. Sam sobie nie radze ze swoim zyciem, ale wiem, ze jak z kims pogadam o kiims zyciu to i mi pomaga i innym wiec Wasza sprawa - dopóki żyje mogę chętnie pomóc - Wasza decyzja - czy chcecie uslyszec o tabletkacch czy o tym jaki psycholog 'moze' Wam pomoc, czy wolicie pogadacz gosciem, ktory moze Was naprawde zrozumiec.

totorzy m

zpstalo mi pare dni zycia fajnie, ze mialem okazje sie wyzalic wsrod ludzi, ktorzy maja podobne problemy a innych maja w du pie

https://www.youtube.com/watch?v=ktvTqknDobU

przez Steviear 26 gru 2015, 13:57
sa osoby dla ktorych to forum to nie jest cale zycie. musisz zrozumiec ze kazdy ma swoje problemy i nie interesuja go czyjes. nie ma w tym nic zlego. w wielu sytuacjach nie potrzeba rady a jedynie wywalenia z siebie tych emocji. tutaj mamy ludzi a nie kazdy musi sie toba interesowac. nie jestesmy robotami by sie przelaczac na tryb empatii a wrecz bohatera podczas awarii calego ukladu ze tak glupio powiem.

przez Bluepb 26 gru 2015, 22:51
Rafal44 napisał(a):Depresja, nerwica, upośledzenie emocjonalne, brak dziewczyny, kolejny samotny rok i brak perspektyw na poprawę sytuacji...

Jak większość tutaj witaj na forum Nerwica.com

przez upadły_anioł 26 gru 2015, 22:57
13 LAT, tyle dziś mineło od mojego pierwszego uderzenia się w głowę, od pierwszego jak juz dzisiaj wiem,upadku, nie wytrzymania psychicznego bolu.

przez dar 27 gru 2015, 20:35
dziś dopadł mnie pierdolnięty dzień rozmyślań. I jak to przeważnie bywa rozmyślanie nie jest za miłe :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Disaster123 28 gru 2015, 00:43
Samotność potrafi naprawdę dać w kość.. Samotność wśród tłumu. Samotność w domu. Samotność w wielkim mieście. Samotność.. Ile mi jeszcze zostało do całkowitego szaleństwa albo desperacji? Chyba niewieleee :zonk:

przez zalezna 28 gru 2015, 19:31
żeby nigdzie nie można było pobrać cennika badań laboratoryjnych !!! ja p.. co za kraj :/
zalezna

przez seway1996 28 gru 2015, 21:26
jestem śmieciem, jestem nikim, jestem zerem, jestem nieudacznikiem, jestem tchórzem. Replay.

przez Morphine90 28 gru 2015, 21:38
seway1996 napisał(a):jestem śmieciem, jestem nikim, jestem zerem, jestem nieudacznikiem, jestem tchórzem. Replay.

Podstawowy błąd to konstrukcja tego zdania. Powinno brzmieć: "Czuję, że jestem...".
Bo na pewno nie jesteś żadnym z powyższych.
Nie jesteś śmieciem - śmieciem to może być morderca, gwałciciel, etc. a myślę, że swobodnie mogę założyć, że nie jesteś żadnym z powyższych.
Nie jesteś nikim - jesteś seway1996.
Nie jesteś zerem - bo zero to cyfra.
Nie jesteś nieudacznikiem - moglibyśmy podyskutować nad tym jak byś był rocznik 69, a nie 96, był bezrobotny, bo nigdy nie chciało Ci się ruszyć tyłka, stracił rodzinę, bo nie chciało Ci się o nią zadbać etc. te klimaty.
Co do tchórza - nie wiem do czego się odwołujesz, więc nie wiem jak sformułować argument.

przez boża krówka 29 gru 2015, 09:52
Kilka miesięcy temu depresja z powodu braku pracy, a teraz z powodu jej posiadania - w międzyczasie przez chwilę było dobrze. Znowu bóle głowy, szatkowany sen, ściśnięty żołądek i świadomość, że miałam fuksa, że w ogóle tą pracę dostałam i nie wolno mi się poddać, mimo że nie ogarniam już - bo bez pracy będę w czarnej d. A widoków na inną totalnie brak :/

przez boża krówka 29 gru 2015, 09:57
Steviear napisał(a):sa osoby dla ktorych to forum to nie jest cale zycie. musisz zrozumiec ze kazdy ma swoje problemy i nie interesuja go czyjes. nie ma w tym nic zlego. w wielu sytuacjach nie potrzeba rady a jedynie wywalenia z siebie tych emocji. tutaj mamy ludzi a nie kazdy musi sie toba interesowac. nie jestesmy robotami by sie przelaczac na tryb empatii a wrecz bohatera podczas awarii calego ukladu ze tak glupio powiem.

Dobrze napisane! Jak tu innym pomagać i doradzać skoro sami jesteśmy "zepsuci" ;)

Sortuj wg