"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 23 gru 2015, 16:12
Nienawidzę świąt,nienawidze wracać do domu,nienawidzę tego miejsca,już po samym przyjezdzie czuje sie zmeczony i zestresowany.
Najgorszy jest wiatr.

przez Reynevan 23 gru 2015, 19:54
Morphine90 napisał(a):
ttrukuku napisał(a):Jak można tak napisać że żyć Ci się nie chce jak życie jest piękne. Jak zaczniesz pozytywnie myśleć to wszytko się zmieni..

O! Troll świąteczny! :mrgreen:

podobno zimą to norma xD
Reynevan

przez Bluepb 24 gru 2015, 18:44
fejs i yt mi nie smigaja...
jestem odcieta od swiata

Poszukaj innych stron. :
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 24 gru 2015, 21:53
ja /cenzura/. autobusy nie jezdza. nie kazdy ma samochod przeciez. co za chamstwo by odcinac ludzi od swiata. mieszkam na zadupiu i co najwyzej moge sobie posiedziec na przystanku ALE LIPA. ale smutno. ale tragicznie.

przez elo 24 gru 2015, 22:24
Bluepb napisał(a):
fejs i yt mi nie smigaja...
jestem odcieta od swiata

Poszukaj innych stron. :

inne strony tez nie smigaly tylko ze z nich w sumie nie korzystam to i nie ubolewalam tak
ale spoko moje skromne umiejetnosci informatyczne poradzily sobie z tym problemem juz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez cichyczlowiek 24 gru 2015, 23:57
ttrukuku napisał(a):Jak można tak napisać że żyć Ci się nie chce jak życie jest piękne. Jak zaczniesz pozytywnie myśleć to wszytko się zmieni..

Mi też nie chce się żyć, pomimo że są święta. Próbowałem myśleć pozytywnie ale bardzo ciężko jest tak myśleć, gdy inni robią mi pod górkę.

przez zalezna 25 gru 2015, 01:19
tylko ja moge miec takiego zajebistego pecha zeby jednego dnia(i to jakiego) wydarzylo sie tyle zlych rzeczy naraz, zeby wszystko sprzeniewierzylo sie przeciwko mnie, zeby moj podly nastroj stal sie jeszcze bardziej podly, zeby wszystko poszlo nie tak, na przekor mnie.. fatum. jeane fatum!!!! jestem zalamana, sfrustrowana i tak wk...wiona jak to tylko mozliwe. az musze wziac cos uspokajajacego bo zaraz mnie szlag trafi calkiem serio.
zalezna

przez carlosbueno 25 gru 2015, 06:50
Steviear napisał(a):ja /cenzura/. autobusy nie jezdza. nie kazdy ma samochod przeciez. co za chamstwo by odcinac ludzi od swiata. mieszkam na zadupiu i co najwyzej moge sobie posiedziec na przystanku ALE LIPA. ale smutno. ale tragicznie.
kierowcy komunikacji zbiorowej też chcą mieć wolne. A wracając do tematu wątku wkurza mnie że przez prace w nocki mam rozregulowany tryb, terasz przez te święta nie dają mi spać w dzień a w nocy się nie chce i w efekcie ciągle jestem zmęczony i niewyspany.
Największy Forumowy Maruda

przez tendou 25 gru 2015, 10:08
od kiedy sie wlogowalem na to forum (bo swego czasu sam szukalem czegos, co mi mogloby by pomoc...) mam wrazenie, ze kazdy tu stara sie wyspowiadac ze swoich problemow, ale niewielu jest nas, ktorzy tak na prawde chca jeden drugiemu pomoc. Jakis czas temu sam zrobilem test na swoim przykladzie (wszystko, co pisalem jest prawda- dla jasnosci).
Dlatego jak ktos ma jakies "ale" od zycia niech pisze do mnie. Sam sobie nie radze ze swoim zyciem, ale wiem, ze jak z kims pogadam o kiims zyciu to i mi pomaga i innym wiec Wasza sprawa - dopóki żyje mogę chętnie pomóc - Wasza decyzja - czy chcecie uslyszec o tabletkacch czy o tym jaki psycholog 'moze' Wam pomoc, czy wolicie pogadacz gosciem, ktory moze Was naprawde zrozumiec.
"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

"Niech pociech dla nas bedzie to iz zaden bol nie trwa wiecznie"

przez Steviear 25 gru 2015, 11:02
carlosbueno napisał(a):
Steviear napisał(a):ja /cenzura/. autobusy nie jezdza. nie kazdy ma samochod przeciez. co za chamstwo by odcinac ludzi od swiata. mieszkam na zadupiu i co najwyzej moge sobie posiedziec na przystanku ALE LIPA. ale smutno. ale tragicznie.
kierowcy komunikacji zbiorowej też chcą mieć wolne. A wracając do tematu wątku wkurza mnie że przez prace w nocki mam rozregulowany tryb, terasz przez te święta nie dają mi spać w dzień a w nocy się nie chce i w efekcie ciągle jestem zmęczony i niewyspany.

zrozumiale. ale to kwestia organizacji. w centrum co chwila jezdza autobusy puste bez ludzi. po co w centrum? w centrum wszystko maja na miejscu. wystarczyloby te pare kursow po prostu przeniesc na przedmiescia i wszystko byloby w porzadku.

przez ( Dean )^2 25 gru 2015, 19:04
Już wiem że niestety ten rok będzie o wiele gorszy niż poprzedni,a on wcale nie był dobry.... :?
Najgorszy jest wiatr.

przez samotny_wilk 25 gru 2015, 21:37
Ja miałem tak tragiczny rok że na pewno ten będzie lepszy. Próby samobójcze, wyrzucenie z domu, utrata szkoły, rozstanie i obsesje, potem stres w pracy na czarno bo bylem wyzyskiwany. pełno tego syfu. Oby ten rok był czyms nowym, lepszym

przez zalezna 25 gru 2015, 21:40
samotny_wilk napisał(a):Ja miałem tak tragiczny rok że na pewno ten będzie lepszy. Próby samobójcze, wyrzucenie z domu, utrata szkoły, rozstanie i obsesje, potem stres w pracy na czarno bo bylem wyzyskiwany. pełno tego syfu. Oby ten rok był czyms nowym, lepszym

u mnie hiobowo już od 5 lat i zapowiada się na jeszcze gorzej...
zalezna

przez samotny_wilk 25 gru 2015, 21:52
U mnie to nie był jakis wyjatek, ale ten rok byl wyjatkowo pechowy zebralo sie wiele. Ale jakos ciągne, znalazlem swiatelko w tunelu, nadzieje. Choć czasem czuje sie samotny.

Sortuj wg