"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez black swan 16 gru 2015, 21:54
Follow_ napisał(a):do końca grudnia muszę wstawać o 5 do pracy
Oj tam, ja wstaję przeważnie 40min później, przynajmiej szybciej jestem (zwykle) z powrotem. :P

Na co by tu najęczeć... Nie lubię, że ostatnio zamarza mi szyba przez noc i muszę ją jakoś odmrażać rano.. :-|
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Peter88 17 gru 2015, 14:37
Irytują mnie osoby, którzy gówno wiedzą o mnie i ich antidotum na moje problemy brzmi: "Wyjdź do ludzi" . :great: Jak moja matka...

przez Morphine90 17 gru 2015, 14:42
Peter88 napisał(a):Irytują mnie osoby, którzy gówno wiedzą o mnie i ich antidotum na moje problemy brzmi: "Wyjdź do ludzi" . :great: Jak moja matka...

Właśnie się zastanawiam, co właściwie znaczy "wyjście do ludzi": że niby masz demonstrację przed swoim domem i się domagają, żebyś do nich "wyszedł" ? :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bluepb 17 gru 2015, 19:13
Niech sprecyzują do jakich ludzi. :P

przez ( Dean )^2 17 gru 2015, 19:30
Czuję się fatalnie ostatnimi czasy. :(
Najgorszy jest wiatr.

przez black swan 17 gru 2015, 21:06
Chujowo się czuję, zmęczona, do tego praca ostatnio wykańcza stresem, chce mi się leżeć i zdychać. Niech już będzie to wolne.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Steviear 18 gru 2015, 09:44
nienawidze tego swiata. wszedzie pelno chamów ktorzy tylko szukaja okazji by sie na kims wyladowac. zawsze pada na mnie. gotuje sie w srodku i nie moge zrozumiec dlaczego wszystko to takie podłe jest.przeciez zyjemy razem na tej zasranej planecie. ale nie daje po sobie tego poznac tej zlosci. chcialabym tak po prostu wybuchnac, powiedziec co o tym mysle i nie przejmowac sie niczym.czuje sie jak ofiara choc i tak reaguje lepiej niz kiedys.

przez ffasd 18 gru 2015, 10:55
Kiedy na zajęciach znam odpowiedź na zadane pytania, nie odzywam się. A zwykle potem wykładowca mówi, że jakiś taki jestem zaspany albo coś. Wtedy gotuję się w środku.
Na Wf-ach zawsze byłem spychany na bramkę, co doprowadziło do tego, że złamałem palec. A jestem 'muzykiem' jako takim, gram na klawiszach od 9 roku życia (teraz mam 20) więc to zdarzenie dobija mnie i uważam że nigdy już nie będę w to dobry i prawie kompletnie to rzuciłem, już nie chodzę na lekcje a jak siadam do klawiszy zbiera się we mnie taki smutek głęboki i łzy że nie potrafię już nic zagrać : ( : ( : ( : (
Nie spotykam się z ludźmi, jestem cichy i gotuję się w środku kiedy przedłużam ciszę, wtedy kompletnie nic nie potrafię powiedzieć sensownego i wpadam w błędne koło myśląc no 'powiedz cokolwiek' ale do głowy nic nie przychodzi.

Ktoś pomoże?

przez Siddhi 18 gru 2015, 11:06
@Steviear
Mógłbym się podpisać...
chcialabym tak po prostu wybuchnac, powiedziec co o tym mysle i nie przejmowac sie niczym.czuje sie jak ofiara choc i tak reaguje lepiej niz kiedys.
To i tak nic nie daje, ani nie przynosi ulgi jeśli druga strona ma gdziś co masz jej do powiedzenia. Kiedyś tylko milczałem, dziś mówię to co myślę, tylko po co, kiedy ktoś jest złośliwy i agresywny, i nie ma zamiaru ciebie wysłuchać, zrozumieć twojego punktu widzenia, ma w dupie od początku do końca jakie jest twoje zdanie i co ty myślisz, to wygadanie jeszcze bardziej frustruje, bo widzisz, że on i tak cokolwiek byś nie zrobił będzie przeciwko tobie.

przez Reynevan 18 gru 2015, 19:17
Bluepb napisał(a):Niech sprecyzują do jakich ludzi. :P

No do przeciętnych, a jakich? :P

Steviear, olewać i jeszcze raz olewać. Po co napinać się chamstwem buractwa...
Reynevan

przez Steviear 18 gru 2015, 20:55
nawet wsrod normalnych ludzi nie moge sie odnalezc. jestem zbyt niesmiala....; (

przez zalezna 18 gru 2015, 21:00
wolę kiedy ktoś mi odpowie/odpisze "spierdalaj", a nie j...bana cisza :/
nie znoszę być olewana przez ludzi w tego typu sposób.
zalezna

przez Steviear 18 gru 2015, 21:34
nie wiem. ja po prostu sie nie nadaje do zycia w spoleczenstwie. proboje wszystkiego ale nawet jak sie upije to nadal mnie to wszystko nie bawi, nie smieszy. nie czuje przyjemnosci z rzeczy z ktorych ciesza sie ludzie. jak bardzo inna jestem dopiero sobie uswiadamiam. roznie sie wszystkich. jakbym caly czas zyla w innym swiecie zaraz zaczne ryczeć. ja placze a oni sie dobrze bawia. caly czas proboje polubic ten sposob spedzania czasu bo to takie oczywiste ale gdy tylko wyobrazam sobie jak naprawde chcialabym przezyc ten czas to wszystko sie nie zgadza. dlaczego wciaz chce byc taka sama jak wszyscy i sie mecze na spotkaniach po ktorych mam wyrzuty sumienia? co ja robie wgl

przez elo 18 gru 2015, 23:20
^ spoko tyz mnie nie bawi tego typu rozrywka

wpycham w siebie lody mietowe i placze z bolu
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie