"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tendou 12 gru 2015, 07:39
Misia94 napisał(a):Dziękuję Wam. Bardzo mi Wasze słowa pomogły.
Co do mojego byłego chłopaka: nie, nie jesteśmy razem. To co działo się u niego w domu to temat na osobną historię. Jednak mimo tego, co się wydarzyło, nadal im jestem wdzięczna za pomoc.

W te święta będę widzieć się z siostrą. Postaram się wtedy na spokojnie jej zapytać, dlaczego to zrobiła, za bardzo mnie to po prostu męczy.
Naprawdę dziękuje! :)

z natury jestem dociekliwy wiec jak nie chcesz nie mow. ale musze zapytac: jak Ci sie teraz ibecnie uklada jak Twoja obecna sytuacja sie przedstawia i jak sie sama do tego odnosisz? jestes zadowolona, ze tak sie to potoczylo, czy rozpamietujes tak jak ja, ze jakbys zrobila, czy powziela inne zdanie w najmniejszej i najmniej istotnej sprawie to by sie potoczylo w Twoim zyciu wszystko inaczej...? wiem, ze troche zawile, ale prosze jak bedziesz miala chwile odpowiedz - to dla mnie wazne z osobistych wzgledow...

przez tendou 12 gru 2015, 07:44
Bobby6 napisał(a):Boje się nadchodzącego weekendu. Boję się że nie wytrzymam i się na coś zdecyduję....

wiesz na co czy szukasz podpowiedzi?
jesli wiesz to mi powiedz zanim to zrobisz, a jesli nie to podziel sie swoimi prZemuysleniami i zobaczymy co da sie zrobic... ;)

moze Ci cos doradze jako ktos, kto juz co nieco na sobie doswiadczyl... ;)
pozdro i trzymaj sie dopoki jest nadziej nie umierasz wiec pamietaj, że

Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć
Demostenes

przez Bobby6 12 gru 2015, 11:49
Bluepb napisał(a):Booby6 Ja już się zdążyłem wyspać moja rada chodź wcześniej spać będziesz się lepiej wysypiać i samopoczucie odrobinę się polepszy.

Położyłem się o północy...zasnąłem około 3. Nieważne o której się kładę zawsze zasypiam przez co najmniej 2 godziny. Rano wstaje i jestem niewyspany :(

tendou napisał(a):moze Ci cos doradze jako ktos, kto juz co nieco na sobie doswiadczyl... ;)
pozdro i trzymaj sie dopoki jest nadziej nie umierasz wiec pamietaj, że

Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć
Demostenes

Nadziei nie ma a z szans równych 0 raczej nic się nie narodzi. Math wins. Always

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 11:52
Rany, nie wytrzymam chyba ze sobą. Mam wrażenie że zaraz eksploduję.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Disaster123 12 gru 2015, 14:51
Nic tutaj nie ma sensu, wszystko jest nic nie warte. Nie chce już tego ciągnąć

przez seway1996 12 gru 2015, 15:21
Nadzieja już umarła,będzie tylko gorzej.
Zwątpiłem w ludzi, we wszystko co mnie otacza.

przez arminn 12 gru 2015, 15:42
To może jeszcze ja dodam swoje jęki...
Jestem sama w sobie, z sobą, ale czy w ogóle jeszcze jestem? Czuję, że nie ma mnie. Tabletki, które łykam chyba jeszcze pogarszają mój stan. Nie cieszy mnie nic. Nie wiem, co robić. I jeszcze te nadchodzące święta, które powiększą jeszcze pustke.. Czuję się źle, bardzo źle :hide:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Bluepb 13 gru 2015, 01:30
Bobby6 napisał(a):Położyłem się o północy...zasnąłem około 3. Nieważne o której się kładę zawsze zasypiam przez co najmniej 2 godziny. Rano wstaje i jestem niewyspany :(

Połóż się wcześniej spróbuj.

przez tendou 13 gru 2015, 01:56
Misia94 napisał(a):Dziękuję Wam. Bardzo mi Wasze słowa pomogły.
Co do mojego byłego chłopaka: nie, nie jesteśmy razem. To co działo się u niego w domu to temat na osobną historię. Jednak mimo tego, co się wydarzyło, nadal im jestem wdzięczna za pomoc.

W te święta będę widzieć się z siostrą. Postaram się wtedy na spokojnie jej zapytać, dlaczego to zrobiła, za bardzo mnie to po prostu męczy.
Naprawdę dziękuje! :)

Dziwne, ze nie jestescie razem, w koncu wiele Waas laczy, ale zycze powodzenia :)

przez tendou 13 gru 2015, 01:58
Witam,
Jestem tu nowy i chcialem sie zapuytac stalych forumowiczow czy taka terapia z wyzaleniem sie pomaga? i Jelsi tak to jak? Mam wiele na glowie i szukam jakichs powodow jak sobie z nnimi poradzic...
"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

"Niech pociech dla nas bedzie to iz zaden bol nie trwa wiecznie"

przez samnieswój 13 gru 2015, 02:05
Zależy od terapii :p takie wylewanie 'żali' raczej niewiele mi daje. Omówienie, analiza ich to już zupełnie inna kwestia. Po rozmowie z psycholog prawie zawsze wychodzę w lepszym nastroju. [lepszy nie znaczy dobry]. A od środowej wizyty walczę, by ten nastrój utrzymać. Mi dzisiaj pomógł jak nigsy spacer z psiakiem obok i 'dezerterem' w jednym uchu ;)

przez dobras4 13 gru 2015, 09:13
Cały czas zastanawiam się, co we mnie widzą Ci ludzie którzy mnie kochają i za co kochają, lubią, tęsknią? dlaczego chcą ze mną przebywać? Bo ja nie widzę ku temu powodów...
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez owsik 13 gru 2015, 09:44
A wemnie ludzie widzą brzydala. Dla kobiet już na starcie jestem nie w typie i bardzo mnie to boli, że nie mam szansy na randkę.

przez jetodik 13 gru 2015, 10:06
owsik, pewnie cechy Twojego wyglądu typu wzrost, kształt szczęki itd., przesyłają sygnał do mózgu kobiety, że nie jesteś atrakcyjny, wtedy jakich byś sztuczek nie stosował, ona jest na nie i tyle.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg