"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez samnieswój 07 gru 2015, 15:45
Spróbuj powtórzyć punkty 1-3 :P

przez alone05 07 gru 2015, 15:56
Precz z ludźmi którzy zabraniają jeść !!! Chcę jeść, objeść się do nieprzytomności.

przez omakk 07 gru 2015, 15:58
Już dochodzi godzina 15, a ja jeszcze z łóżka nie wstałem. Nie mam siły i nie mam po co. Nie wiem czy dzisiaj w ogóle wstanę.
omakk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bobby6 07 gru 2015, 16:06
samnieswój napisał(a):Spróbuj powtórzyć punkty 1-3 :P

Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

przez agnes89 07 gru 2015, 16:29
zalezna napisał(a):
agnes89 napisał(a):Ja zrezygnowałam z II stopnia szkoły muzycznej, przez teksty mamy "co z tego będziesz miała, jaką pracę znajdziesz i jak utrzymasz rodzinę". Chociaż szło mi naprawde świetnie i bardzo lubiłam grać na pianinie. Nauczyciele mnie bardzo namawiali na dalszą edukację. Ale co mogłam zrobić w wieku 13 lat? :roll: Posłuchałam mamy...

nie masz czego żałować. w rodzinie mam dwie absolwentki szkoły ( I, II stopień) oraz akademii muzycznej( miasto Warszawa i Kraków), które musiały się przekwalifikować, bo nie mogły znaleźć pracy ;)

No niby jestem na studiach, po których znajdę pracę w zawodzie, ale czasami jest mi tak ciężko, że chciałabym wrócić do czegoś, co przychodziło mi z łatwością.
W sumie mam plan wrócić do gry na pianinie, ale muszę oczywiście sobie to pianino z powrotem kupić. A to nastąpi dopiero wtedy, gdy zacznę zarabiać, czyli za 2-3 lata minimum.

przez Disaster123 07 gru 2015, 17:00
Boże, no najgorzej jak człowiek nie ma co ze sobą zrobić i jeszcze z kim spędzać czasu.. Według mnie prosta droga do szaleństwa. Ja właśnie na takiej jestem. Wymyślam sobie zajęcia byleby nie myśleć.. Muszę coś ze sobą zrobić, gdzieś pójść, przełamać ten lęk, cokolwiek sobie zorganizować, bo inaczej to się naprawdę źle skończy. Już nawet internet mi się znudził

przez Kalebx3 07 gru 2015, 17:10

Od: 27 paź 2015, 12:28
Boże, no najgorzej jak człowiek nie ma co ze sobą zrobić i jeszcze z kim spędzać czasu..

,,, a jeszcze gorzej jak znajdzie sobie do pary drugiego takiego samego frustrata . Według mnie prosta droga do tragedii . ;)
W mordę jeża . Zycie to nie bajka .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Bluepb 07 gru 2015, 18:11
@up No dokładnie :)

@Bobby6 Cóż nie to żebym się śmiał specjalnie z twojego nieszczęścia ale twój post mnie rozbawił :D

przez Morphine90 07 gru 2015, 18:22
omakk napisał(a):Już dochodzi godzina 15, a ja jeszcze z łóżka nie wstałem. Nie mam siły i nie mam po co. Nie wiem czy dzisiaj w ogóle wstanę.

Chodzi o to, żeby się nie zastanawiać po co, tylko podnieść tyłek i już. I nie siedzieć w piżamie tylko się ubrać jak człowiek, coby roślinek w mieszkaniu nie straszyć. To nie jest kwestia siły, bo nie jesteś wygłodzony, tylko podjęcia decyzji i wykonania. No już, raz, dwa! ;)
Dobrze, że organizm oddycha i pompuje krew bezwarunkowo, bo jeszcze trochę i do tego też życzylibyśmy sobie motywacji i energii 8)

przez omakk 07 gru 2015, 18:34
Morphine90, Wstałem tylko na chwilkę wziąć obiad, który przyniosłem do łóżka i dalej leżę. Niedługo odleżyn dostanę chyba bo od około 2 tygodni czyli od momentu kiedy nie pracuję to 80% czasu spędzam w pozycji leżącej. Mógłbym wstać, umyć się, ubrać się ale nie ma to sensu, nie chce mi się. Jak to mam nie zastanawiać się PO CO, przecież to jest kluczowe pytanie. Bez konkretnej potrzeby nie będę nic robił. Co z tego, że bym wstał i się ubrał? Przesiadywałbym wtedy prawdopodobnie przed komputerem ładnie ubrany w pozycji siedzącej. A może na spacer bym poszedł? Kurde ale nie chce mi się. Co by to zmieniło w moim życiu? Nic.
omakk

przez omakk 07 gru 2015, 18:43
Albo wiecie co, idę na spacer. Leżąc w tym łóżku bez przerwy to jeszcze w jakąś depresję popadnę, nie może tak być. Idę się przewietrzyć, muszę też przemyśleć kilka spraw. To apel do wszystkich zalegających w łóżkach. WSTAJEMY! :)
omakk

przez monapayne 07 gru 2015, 19:08
Próbuję dotrzeć do chłopaka, ale w nim jest za dużo złych emocji i nie mam siły.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Follow_ 07 gru 2015, 21:02
jakiś dziwny ten dzień.... cały czas mam nudności, spałam tylko 1,5h, rano jechałam autbusem z (chyba) pijanym kierowcą co poskutkowało siniakami bo koleś kilka razy prawie wjechał w inne auto... w pracy ze stresu, że tyle czasu mnie nie było nic nie zrobiłam...
ale po pracy poszłam zrobić zdjęcie RTG, które czekało na zrobienie pół roku - :P
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ala1983 07 gru 2015, 22:02
Kalebx3 napisał(a):
Boże, no najgorzej jak człowiek nie ma co ze sobą zrobić i jeszcze z kim spędzać czasu..

,,, a jeszcze gorzej jak znajdzie sobie do pary drugiego takiego samego frustrata . Według mnie prosta droga do tragedii . ;)

Mylisz sie, byc samemu to najgorsza opcja.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg