"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Follow_ 01 gru 2015, 12:02
Nieznoszę być chora!!!!!!
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Disaster123 01 gru 2015, 13:26
Skończe w psychiatryku. No jak nic.. Pomogłaby mi chyba tylko wyprowadzka na drugi koniec Polski i kompletne odcięcie się od tego życia i tutaj i tego miasta.. Ale nie mam takiej możliwości, więc oszaleje. Wspaniale.
Bezsens i paranoja.. Widziałam ostatnio koleżanke,ona mnie nie widziała. Dobiło mnie to jak cholera.. Ona ma życie tak jak i cała reszta ludzi z dawnych szkół. A ja? Jak skonczyłam? Samotna, bez niczego do roboty, rzucone studia, siedzenie w domu, depresja, fobia.. Wstyd jak diabli. Najgorsze jest to, że ja wiem że jedna z nich byłaby bardzo zadowolona gdyby wiedziała jak jest u mnie..Wiem, że bez sensu jest się porównywać..
Jeszcze jak w niektórych momentach wydaje mi się, że wychodze chociaż troche z tej deprechy to wtedy sobie zaczynam uświadamiać co ja wyprawiałam za idiotyzmy przez ostatnie lata, że to jest bez sensu i wole siedziec w depresji, w pustce, ciemności i nic sobie nie uświadamiać..
Jeszcze ostatnio miałam silną motywacje, żeby pójść do pracy. Motywacja, chęc, zapał, radość - wiecie, to jest rzadkie u mnie. A rodzic co?[patrząc jak na debilke] "A ile zarobisz? Po co? Opłaca ci się w ogole?" Nie ma to jak wsparcie.. Odechciało mi się wszystkiego.
Disaster123

przez Morphine90 01 gru 2015, 17:03
Disaster123 napisał(a):Ona ma życie tak jak i cała reszta ludzi z dawnych szkół. A ja? Jak skonczyłam? Samotna, bez niczego do roboty, rzucone studia, siedzenie w domu, depresja, fobia.. Wstyd jak diabli. Najgorsze jest to, że ja wiem że jedna z nich byłaby bardzo zadowolona gdyby wiedziała jak jest u mnie..Wiem, że bez sensu jest się porównywać..

Skończyłaś? Daj spokój - kończy to się w grobie, albo w więzieniu. Jeśli nikogo nie zabiłaś, nie okaleczyłaś trwale, nie masz długów u ruskiej mafii, ani nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to nie "skończyłaś" w żadnej sposób. Porównywanie się do innych ludzi to jak porównywanie Etiudy Rewolucyjnej, Master of Puppets, Zegarmistrza Światła, Scoobiedoo Ya i My Heart Will Go On - po prostu nie ma żadnej logicznej podstawy do porównywania piosenek z innych czasów i gatunków muzycznych i ustalania, która urywa tyłek, a która nie. No bo kiedy? I komu? I na jak długo? I dlaczego? No to po kiego porównywać do siebie zupełnie innych ludzi?
A poza tym jestem przekonana, że wiele osób myśli o mnie: o, ta to taka uśmiechnięta chodzi, się jej powodzi (jak to powodzianom). Jak wiadomo nie można oceniać książki po okładce - możliwe, że owa koleżanka wcale tak szczęśliwa nie jest, a nawet jeśli "wszystko jej się udaje" to niekoniecznie może ją to satysfakcjonować. A ja się uśmiecham z nerwów i tyle :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tristezza 01 gru 2015, 17:19
Morphine90, brakowało nam Ciebie :)

przez Bobby6 01 gru 2015, 17:35
Morphine90 napisał(a):
A ja się uśmiecham z nerwów i tyle :mrgreen:

A ja by nikt mnie nie zapytał czy wszystko w porządku. Gram gram gram......

przez elo 01 gru 2015, 17:43
Disaster123 napisał(a):Ale nie mam takiej możliwości

co cie powstrzymuje?
Disaster123 napisał(a):Wstyd jak diabli.

niby czemu wstyd?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez farfalla439 01 gru 2015, 19:41
Pokłóciłam się z matką... :evil: Ale to było nieuchronne.
Jakby co, możesz liczyć tylko na wariatów!

przez Peter88 01 gru 2015, 22:57
Trochę nie wiem co z sobą zrobić. Boje się wyjechać za granicę do roboty. Wszystkiego się boje.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Steviear 01 gru 2015, 23:03
Pojebane to wszystko. Tak żałośnie nienormalne.

przez alone05 03 gru 2015, 21:13
Byłam u psychologa i powiedziałam o wszystkich problemach jakie mam: o nieśmiałości, nadwadze, dysmorfofobii i osobowości unikającej. Mam bardzo dużo problemów ze sobą.

przez matfsk 03 gru 2015, 23:41
Wciąż nie mam przyjaciela, a wszyscy których poznałem do tej pory są płytcy emocjonalnie, pozbawieni wrażliwości, nie da się z nimi rozmawiać o problemach duchowych.

przez black swan 03 gru 2015, 23:59
matfsk napisał(a):Wciąż nie mam przyjaciela, a wszyscy których poznałem do tej pory są płytcy emocjonalnie, pozbawieni wrażliwości, nie da się z nimi rozmawiać o problemach duchowych.
Jakie są przykładowe problemy duchowe, o których chciałbyś rozmawiać z przykładowym przyjacielem?
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez zalezna 04 gru 2015, 00:31
Niedługo święta za którymi nie przepadam, a ja mam burdel w mieszkaniu, którego nie mam siły sprzątać.
zalezna

przez matfsk 04 gru 2015, 00:38
black swan napisał(a):
matfsk napisał(a):Wciąż nie mam przyjaciela, a wszyscy których poznałem do tej pory są płytcy emocjonalnie, pozbawieni wrażliwości, nie da się z nimi rozmawiać o problemach duchowych.
Jakie są przykładowe problemy duchowe, o których chciałbyś rozmawiać z przykładowym przyjacielem?

Tęsknota za odkrywaniem piękna świata pośród całej szkaradności. Poczucie bycia nędzną jednostką, nie mającą wpływu na świat. Poczucie braku wystarczającej inteligencji i talentu, by osiągnąć coś wielkiego. Poczucie wyobcowania, mimo otaczającego cię tabunu ludzi. Brak zrozumienia przez innych twojego nihilistycznego poglądu na życie.

Sortuj wg