"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez elo 28 lis 2015, 18:16
ojezu tak mi wstyd za swoja glupote ze nie moge no... brat mnie poprosil bym przetlumaczyla mu tekst parodii pewnego utworu i padlam na wyrazeniu 'go pro' zaczelam cos kombinowac gdy ten mnie uswiadomil ze to nazwa kamery i w ten sposob moja wiarygodnosc jako tlumacza poszla sie jebac

a jak juz jestesmy przy moim bracie to mnie dziecko po prostu zalamuje - wlasnie przed chwila wykrzyczal na caly dom ze zawsze chcial byc dziewczynka i kreci go gender a juz zwlaszcza cos w stylu conchity wurst

no jezu za co to (?)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Evia 29 lis 2015, 11:34
Dorwal mnie jakiś wirus lub bakteria i teraz rozlozylo mnie już na dobre. Wszystko mnie boli, nie mogę oddychać, nie mogę gadać, nie mogę jeść, nie mogę chodzić, nie mogę spać i teraz już nawet leżeć nie dam rady bo plecy już mnie od tego bolą. W sumie to dziwię się samej sobie, że udało mi się napisac tak długiego posta.
Umieram. Gdybym się tu więcej nie pojawiła to możecie wiedzieć dlaczgo :evil:

przez my_name 29 lis 2015, 11:45
a jak juz jestesmy przy moim bracie to mnie dziecko po prostu zalamuje - wlasnie przed chwila wykrzyczal na caly dom ze zawsze chcial byc dziewczynka i kreci go gender a juz zwlaszcza cos w stylu conchity wurst

elo, musisz go umówić z ego. Wyłoży mu jaka to udręka być dziewczyną i mu się odechce do końca życia:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 29 lis 2015, 11:53
my_name napisał(a):

elo, musisz go umówić z ego. Wyłoży mu jaka to udręka być dziewczyną i mu się odechce do końca życia:)

: DDDD
tez cos w tym stylu przeslo mi przez mysl ale znajac mojego brata to on by ego przekonal do tego ze ma lepiej i bym miala dziewczyne na sumieniu : p
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Christina 29 lis 2015, 12:50
Ja wypiłąm wczoraj 1,5 kieliszka wina i dzisiaj straszne doły mnie łąpą:(

przez Steviear 30 lis 2015, 03:02
Jestem zalamana. Znerwicowana i zrozpaczona.
W srode kolokwium a ja nie rozumiem nawet treści zadań :( chcialabym by ktos mi pomogl ale ilekroc ktos proboje mi wytlumaczyc to nic mi to nie daje. Jestem głupia i nic nie mogę zrozumieć, przyswoić. Moje emocje są praktycznie wylaczone dzięki lekom, może myślenie też? Albo się taka głupia urodziłam. Choć aż tak głupia to nie pamiętam żebym była
Nie mogę spać, tak się stresuje. Ale uczyć też nie bo jestem śpiąca. Nie wiem co może mi pomoc. Chciałabym aby wszystko toczylo się wolniej bo nie nadążam. Mam żal do siebie że tak odkladalam naukę w czasie. Chciałabym zostać w domu i już nigdy nie wychodzic z niego.

przez agnes89 01 gru 2015, 03:16
Chyba popadam już w jakąś paranoję. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła schudli, a tylko ja jestem taka gruba. W dodatku jak się porównam do innych dziewczyn, to wyglądam jak potwór, bo taka jestem brzydka. Poza tym, jestem idiotką na tle mojej grupy ze studiów. Nienawidzę siebie... Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.
Poza tym, ciągle mnie bombardują ogłoszenia, żeby zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. A ja przez swoje choroby nie mogę tego zrobić, choć bardzo bym chciała. Tak samo z oddawaniem krwi. Nawet pod tym względem nie ma ze mnie żadnego pożytku. Mam tylko nadzieję, że moje narządy po śmierci się komuś przydadzą :roll:

przez Follow_ 01 gru 2015, 12:02
Nieznoszę być chora!!!!!!
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Disaster123 01 gru 2015, 13:26
Skończe w psychiatryku. No jak nic.. Pomogłaby mi chyba tylko wyprowadzka na drugi koniec Polski i kompletne odcięcie się od tego życia i tutaj i tego miasta.. Ale nie mam takiej możliwości, więc oszaleje. Wspaniale.
Bezsens i paranoja.. Widziałam ostatnio koleżanke,ona mnie nie widziała. Dobiło mnie to jak cholera.. Ona ma życie tak jak i cała reszta ludzi z dawnych szkół. A ja? Jak skonczyłam? Samotna, bez niczego do roboty, rzucone studia, siedzenie w domu, depresja, fobia.. Wstyd jak diabli. Najgorsze jest to, że ja wiem że jedna z nich byłaby bardzo zadowolona gdyby wiedziała jak jest u mnie..Wiem, że bez sensu jest się porównywać..
Jeszcze jak w niektórych momentach wydaje mi się, że wychodze chociaż troche z tej deprechy to wtedy sobie zaczynam uświadamiać co ja wyprawiałam za idiotyzmy przez ostatnie lata, że to jest bez sensu i wole siedziec w depresji, w pustce, ciemności i nic sobie nie uświadamiać..
Jeszcze ostatnio miałam silną motywacje, żeby pójść do pracy. Motywacja, chęc, zapał, radość - wiecie, to jest rzadkie u mnie. A rodzic co?[patrząc jak na debilke] "A ile zarobisz? Po co? Opłaca ci się w ogole?" Nie ma to jak wsparcie.. Odechciało mi się wszystkiego.

przez Morphine90 01 gru 2015, 17:03
Disaster123 napisał(a):Ona ma życie tak jak i cała reszta ludzi z dawnych szkół. A ja? Jak skonczyłam? Samotna, bez niczego do roboty, rzucone studia, siedzenie w domu, depresja, fobia.. Wstyd jak diabli. Najgorsze jest to, że ja wiem że jedna z nich byłaby bardzo zadowolona gdyby wiedziała jak jest u mnie..Wiem, że bez sensu jest się porównywać..

Skończyłaś? Daj spokój - kończy to się w grobie, albo w więzieniu. Jeśli nikogo nie zabiłaś, nie okaleczyłaś trwale, nie masz długów u ruskiej mafii, ani nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to nie "skończyłaś" w żadnej sposób. Porównywanie się do innych ludzi to jak porównywanie Etiudy Rewolucyjnej, Master of Puppets, Zegarmistrza Światła, Scoobiedoo Ya i My Heart Will Go On - po prostu nie ma żadnej logicznej podstawy do porównywania piosenek z innych czasów i gatunków muzycznych i ustalania, która urywa tyłek, a która nie. No bo kiedy? I komu? I na jak długo? I dlaczego? No to po kiego porównywać do siebie zupełnie innych ludzi?
A poza tym jestem przekonana, że wiele osób myśli o mnie: o, ta to taka uśmiechnięta chodzi, się jej powodzi (jak to powodzianom). Jak wiadomo nie można oceniać książki po okładce - możliwe, że owa koleżanka wcale tak szczęśliwa nie jest, a nawet jeśli "wszystko jej się udaje" to niekoniecznie może ją to satysfakcjonować. A ja się uśmiecham z nerwów i tyle :mrgreen:

przez tristezza 01 gru 2015, 17:19
Morphine90, brakowało nam Ciebie :)

przez Bobby6 01 gru 2015, 17:35
Morphine90 napisał(a):
A ja się uśmiecham z nerwów i tyle :mrgreen:

A ja by nikt mnie nie zapytał czy wszystko w porządku. Gram gram gram......

przez elo 01 gru 2015, 17:43
Disaster123 napisał(a):Ale nie mam takiej możliwości

co cie powstrzymuje?
Disaster123 napisał(a):Wstyd jak diabli.

niby czemu wstyd?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez farfalla439 01 gru 2015, 19:41
Pokłóciłam się z matką... :evil: Ale to było nieuchronne.

Sortuj wg