"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez schizonerw 20 lis 2015, 21:15
Przeklinam dzień w którym się urodziłem

przez ( Dean )^2 20 lis 2015, 23:58
Zrozumiałem że całe życie używałem tylko lewej półkuli i zupełnie nie rozumiem świata ludzkich emocji.
Najgorszy jest wiatr.

przez monapayne 21 lis 2015, 00:05
Dean, nie szkodzi. Możesz to nadrobić.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 21 lis 2015, 00:06
monapayne napisał(a):elo, co Ci jest?

obsesje mi mozg zaatakowaly i nie odpuszcza co skutkuje nawalem kompulsji ktore z ciezkim sertzem wykonuje
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Bobby6 21 lis 2015, 00:11
chyba pora się pogodzić z tym że nigdy nie będę szczęśliwy....jeśli tego nie zrobię to do końca tego je***ego życia będę czekał aż coś się w nim zmieni

przez monapayne 21 lis 2015, 00:11
elo, ja też wysiadam, chciałabym jakiejś terapii porządnej, mam skierowanie do Krakowa, ale to i tak się czeka. A tak to nic w tym Poznaniu nie ma takiego. A ja nie jem od tygodnia tylko czasem piję.

przez elo 21 lis 2015, 00:21
ja chodze na terapie tylko tera mi przepadnie sesja bo zaczely mi sie praktyki i nie umiem tego pogodzic eh jak sama masz szanse zdzialac cos w tym krakowie to dzialaj nie ma co marnowac takiej szansy! mam nadzieje ze uda sie zalatwic to w niedlugim czasie... ej no to niedobrze ze nie jesz kurcze musisz sie przemoc bo tak dlugo nie pociagniesz a tak w ogole to czemu nie masz apetytu?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 21 lis 2015, 00:59
monapayne napisał(a):Dean, nie szkodzi. Możesz to nadrobić.

Hmm pewnie masz rację.Ale najlepiej widać to z kobietami,kompletnie nadużywam lewej półkuli w kontaktach z nimi,ale nie tylko,nawet jak na faceta jestem mało uczuciowy.Za dużo czasu siedziałem w swojej głowie,świecie idei,koncepcji i tego cąłego syfu.W tym wieku powinienem już biegle radzić sobie z kobietami a jestem na poziomie rozwoju gimnazjalisty niestety... :oops:
Najgorszy jest wiatr.

przez SrebrnaSowa 21 lis 2015, 01:10
Ze zmęczeniem z całego tygodnia,przy piątku ,nie zaciesniaj więzi z procentami! Łeee wszystko co dobre za szybko się kończy! A myślałam że się nasłucham w kolejności rozluzniajacych smiesznych opowieści ,filozofocznych wywodów których bede mogła się przyczepic by podryfowac, a tu....jeb. wszystkich zmiotlo... I ten dylemat co ze sobą zrobić kiedy chęci do spania skoczyly z balkonu?! .....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez cichyczlowiek 21 lis 2015, 13:09
Mam dosyć szukania pracy w Polsce. Wykańcza mnie to psychicznie, jestem wrakiem człowieka. Pracodawcy chcą z doświadczeniem, albo nie odbierają telefonów.

przez Disaster123 21 lis 2015, 15:51
Nie, nie, nie.. To tak nie może być, że ja siedzę w depresji tyle czasu.. Więc idę sobie zbadać tarczyce, jeśli to nie jest chociaż w połowie spowodowane złą pracą tarczycy wtedy zostają mi tylko silniejsze leki. No i jako ostatnia opcja kościół..
To nie może tak być, że ludzie żyją, bawią się, śmieją i mają fajnie a ja się staczam na dno od 4lat. To nie może tak być. Ja mam dosyć czucia się jak ostatnie g.. Bo nawet jeśli spieprzyłam parę spraw w życiu to zraniło to tylko mnie a nie ludzi wokół. Więc skoro nie zrobiłam nikomu nic złego to dlaczego mam się siebie aż tak wstydzić i bać innych?

przez zalezna 21 lis 2015, 23:35
cichyczlowiek napisał(a):Mam dosyć szukania pracy w Polsce. Wykańcza mnie to psychicznie, jestem wrakiem człowieka. Pracodawcy chcą z doświadczeniem, albo nie odbierają telefonów.

wyjedź za granicę.
zalezna

przez samnieswój 21 lis 2015, 23:46
Disaster123 napisał(a):Nie, nie, nie.. To tak nie może być, że ja siedzę w depresji tyle czasu.. Więc idę sobie zbadać tarczyce, jeśli to nie jest chociaż w połowie spowodowane złą pracą tarczycy wtedy zostają mi tylko silniejsze leki. No i jako ostatnia opcja kościół..
To nie może tak być, że ludzie żyją, bawią się, śmieją i mają fajnie a ja się staczam na dno od 4lat. To nie może tak być. Ja mam dosyć czucia się jak ostatnie g.. Bo nawet jeśli spieprzyłam parę spraw w życiu to zraniło to tylko mnie a nie ludzi wokół. Więc skoro nie zrobiłam nikomu nic złego to dlaczego mam się siebie aż tak wstydzić i bać innych?

Tak trzymaj ;)

przez alone05 23 lis 2015, 01:29
Każdy jest kowalem własnego losu, tak uważam, można liczyć tylko na siebie.

Sortuj wg