"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 21 lis 2015, 00:59
monapayne napisał(a):Dean, nie szkodzi. Możesz to nadrobić.

Hmm pewnie masz rację.Ale najlepiej widać to z kobietami,kompletnie nadużywam lewej półkuli w kontaktach z nimi,ale nie tylko,nawet jak na faceta jestem mało uczuciowy.Za dużo czasu siedziałem w swojej głowie,świecie idei,koncepcji i tego cąłego syfu.W tym wieku powinienem już biegle radzić sobie z kobietami a jestem na poziomie rozwoju gimnazjalisty niestety... :oops:
Najgorszy jest wiatr.

przez SrebrnaSowa 21 lis 2015, 01:10
Ze zmęczeniem z całego tygodnia,przy piątku ,nie zaciesniaj więzi z procentami! Łeee wszystko co dobre za szybko się kończy! A myślałam że się nasłucham w kolejności rozluzniajacych smiesznych opowieści ,filozofocznych wywodów których bede mogła się przyczepic by podryfowac, a tu....jeb. wszystkich zmiotlo... I ten dylemat co ze sobą zrobić kiedy chęci do spania skoczyly z balkonu?! .....

"Czy ponadczasowy utwór można napisać przed czasem?
A da się założyć świat, zanim ten świat się zacznie?"

"Blizny to ślady po wygranej walce, z tym co chciało nas skrzywdzić "

przez cichyczlowiek 21 lis 2015, 13:09
Mam dosyć szukania pracy w Polsce. Wykańcza mnie to psychicznie, jestem wrakiem człowieka. Pracodawcy chcą z doświadczeniem, albo nie odbierają telefonów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Disaster123 21 lis 2015, 15:51
Nie, nie, nie.. To tak nie może być, że ja siedzę w depresji tyle czasu.. Więc idę sobie zbadać tarczyce, jeśli to nie jest chociaż w połowie spowodowane złą pracą tarczycy wtedy zostają mi tylko silniejsze leki. No i jako ostatnia opcja kościół..
To nie może tak być, że ludzie żyją, bawią się, śmieją i mają fajnie a ja się staczam na dno od 4lat. To nie może tak być. Ja mam dosyć czucia się jak ostatnie g.. Bo nawet jeśli spieprzyłam parę spraw w życiu to zraniło to tylko mnie a nie ludzi wokół. Więc skoro nie zrobiłam nikomu nic złego to dlaczego mam się siebie aż tak wstydzić i bać innych?
Disaster123

przez zalezna 21 lis 2015, 23:35
cichyczlowiek napisał(a):Mam dosyć szukania pracy w Polsce. Wykańcza mnie to psychicznie, jestem wrakiem człowieka. Pracodawcy chcą z doświadczeniem, albo nie odbierają telefonów.

wyjedź za granicę.
zalezna

przez samnieswój 21 lis 2015, 23:46
Disaster123 napisał(a):Nie, nie, nie.. To tak nie może być, że ja siedzę w depresji tyle czasu.. Więc idę sobie zbadać tarczyce, jeśli to nie jest chociaż w połowie spowodowane złą pracą tarczycy wtedy zostają mi tylko silniejsze leki. No i jako ostatnia opcja kościół..
To nie może tak być, że ludzie żyją, bawią się, śmieją i mają fajnie a ja się staczam na dno od 4lat. To nie może tak być. Ja mam dosyć czucia się jak ostatnie g.. Bo nawet jeśli spieprzyłam parę spraw w życiu to zraniło to tylko mnie a nie ludzi wokół. Więc skoro nie zrobiłam nikomu nic złego to dlaczego mam się siebie aż tak wstydzić i bać innych?

Tak trzymaj ;)

przez alone05 23 lis 2015, 01:29
Każdy jest kowalem własnego losu, tak uważam, można liczyć tylko na siebie.

przez zalezna 23 lis 2015, 08:15
mój organizm wysiada: włosy wypadają, paznokcie się łamią, skóra cała w podskórnych guzach z którymi nic sie nie da zrobic, żołądek wysiada wraz z całym układem pokarmowym i jelitami wysiada, nerki wysiadają, układ moczowy wysiada.. i tak rok za rokiem coraz gorzej, a lekarze... chamscy, beznadziejni, ignorujacy cie i zdzierajacy z ciebie majatek. mam ochoty strzelic sobie w glowe bo nerwowo juz dluzej tego nie wytrzymam tak sie zyc nie da;(
zalezna

przez austerija 23 lis 2015, 11:42
Jestem spokojna jak jakiś starożytny. Piosenka mnie dobrze nastraja, ale potrzebuję chyba silniejszego bodźca. Nie lubię poniedziałków.

przez Steviear 23 lis 2015, 12:58
Nigdy się nie wyprowadze. Mam dość swojego życia. Mecze się strasznie. Tyle czasu już szukam... To się nigdy nie skończy.

przez Follow_ 23 lis 2015, 22:42
zimno mi w nóżki
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ( Dean )^2 23 lis 2015, 22:56
Pierwszy od dwóch tygodni spadek,a już było dobrze;/
Najgorszy jest wiatr.

przez SrebrnaSowa 23 lis 2015, 23:05
...
hmm....
Pierdo*lę .
o!

przez black swan 24 lis 2015, 01:34
zalezna, na co cierpisz?

A ja się chciałam wyżalić, że mi się nie chce siedzieć codziennie w pracy po te jebane 8h, o. Gdyby to było max 6... To jeszcze dałoby się znosić taką codzienność. Ale 8? No żesz /cenzura/ ja /cenzura/, kto to wymyślił... Albo 3 dni po 8h, to też dałoby się znieść. Ale tak jak jest, to większość życia i młodości (coraz bardziej względnej) przecieka przez palce. Zmęczenie (czy bardziej znużenie?) po tych 8h każe jebnąć się na łóżko i leżeć. I ta pogoda, rzygać się chce. Ja chcę ciepło, słońce, lato... A jest posępna jesienio-zima. I co teraz, na siłę szukać plusów, żeby tylko poczuć się minimalnie lepiej? Na to wygląda...
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg