"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pyzia1 16 lis 2007, 13:21
Nie becz,jeszcze bedzie git :D
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez BEHEMOT 16 lis 2007, 13:34
Moni becz-jak się tak porządnie wybeczysz poczujesz ulgę.Czasami płacz jest wskazany-oczyszcza:)
,,Myte dusze pragną snu..."

przez makanti 16 lis 2007, 14:47
Mooni Może chusteczkę??
...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 16 lis 2007, 14:54
Sorrow do marketu to nie stanowczo Ci odradzam stanowczo mowię nie warto! Stracisz zdrowie i niewiele zarobisz znam to z autopsji chyba że Castorama tam jest podobno w miarę budowlany i troche bardziej dla Meżczyzn praca dobrze płąca tzn najlepiej z tych wszystkich badziewi jesli juz to staraj się tam. Ale ogolnie szukaj czegoś lepszego uda Ci się i nie przejmuj się frędzlami takii jak ten załosny facecik załosny malutki czlowieczek :lol: zal mi go ;) :lol: ;) będzie dobrze zobaczysz
ps. On ma za maly mozg musi się otaczac innymi ludzmi zeby jego braki zostały wyrównane ;) razem z 3 osobami stanowi cały ;) Nie przejmuj się nie warto
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Sorrow 16 lis 2007, 18:46
smutna48 napisał(a):Sorrow do marketu to nie stanowczo Ci odradzam stanowczo mowię nie warto! Stracisz zdrowie i niewiele zarobisz znam to z autopsji chyba że Castorama tam jest podobno w miarę budowlany i troche bardziej dla Meżczyzn praca dobrze płąca tzn najlepiej z tych wszystkich badziewi jesli juz to staraj się tam. Ale ogolnie szukaj czegoś lepszego uda Ci się i nie przejmuj się frędzlami takii jak ten załosny facecik załosny malutki czlowieczek :lol: zal mi go ;) :lol: ;) będzie dobrze zobaczysz
ps. On ma za maly mozg musi się otaczac innymi ludzmi zeby jego braki zostały wyrównane ;) razem z 3 osobami stanowi cały ;) Nie przejmuj się nie warto

Moja mama rozmawiała z pracownicami ksera obok i okazało się, że u gościa się ciągle zmieniają pracownice :lol: .
Prawdopodobnie zatrudnia je na trzymiesięczne przyuczenie za 600zł brutto miesięcznie a potem zwalnia :D .
Pewnie się zorientował, że z Moją Wspaniałą Osobą nie poszłoby mu tak łatwo :D .

przez makanti 16 lis 2007, 21:57
No dziś to nie mam na co jęczeć :) To aż tak głupio i dziwnie co nie znaczy że źle :mrgreen:
...

przez smutna48 16 lis 2007, 22:23
Zostałam zaproszona na rozmowe w poniedziałek mam iśc do sklepu CCC ale nie wiem dozyje poniedzlku k...a mać czlowiek robi co może stara się i jeszcze od rodziny dostaje jaki to jest niedoskonały ja juz naprawde wysiadam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez makanti 17 lis 2007, 07:33
smutna48 Bądź dzielna i nie łam się, a poniedziałek już za kilka dni więc na pewno dasz rade.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
...

przez Felicity 17 lis 2007, 16:45
Nie mam już siły. Załamanie totalne. nie wiem, co ze mną będzie.
Szukam Nadziei.

przez smutna48 17 lis 2007, 16:46
nie wiem nic mi w zyciu nie wychodzi ja wiem ze mogło byc gorzej wystarczy się rozejrzec do okoła ile nieszczęść spotyka ludzi. Ale jakos kiepski to dla mnie argument. Wkurzaja mnie moja rodzina, moje zycie, wszystko to odbiera mi siły i chcęci aby walczyć o siebie ludzie mnie nie rozumieją odbierają depresje jako smutek, jako uzalanie się, nerwice jak zwykły stres a ja sobie przestaje z tym radzić wymyka mi się z rak ta moja własna kontrola nad sobą ale co tu płakac jak wpadne w doła zrobie jakies głupstwo to i tak nikt sie nie zmartwi moze nawet nikt nie zauważy ???
Susan Taylor

przez makanti 17 lis 2007, 17:02
Ta jęczarnia to właściwie nic nie daje to zupełnie nie to samo co druga osoba,
Dlaczego to musi tak boleć? Myślałem że sobie jakoś poradzę ale nie daję już zupełnie rady. Boję się że zrobię coś głupiego i nieodwracalnego.
...

przez smutna48 17 lis 2007, 17:44
makanti napisał(a):smutna48 Bądź dzielna i nie łam się, a poniedziałek już za kilka dni więc na pewno dasz rade.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

a gdzie ten optymizm prysł jak bańska mydlana??? :cry: niedobrze :( jak czytam o innych choć rozumiem te stany znam je może nie wszystkie ale większość to jakoś wiem i wierze że te osoby sobie poradzą a w siebie w to że będę miała wreszcie swoje miejsce w zyciu ukochaną osobę pracę itp bbbbbbbbbbbbbbb cięęęęęęęęęężżżżżżżżżżkkkkkooooooo mi uwierzyć
Susan Taylor

przez oldstory 17 lis 2007, 18:00
Czuję się strasznie samotna...Chciałabym mieć kogoś, z kim mogłabym rozmawiać w jesienną, chłodną noc...Człowiek nie powinien być sam, nigdy. Samotność boli, przenika aż do trzewi i rozgryza wnętrzności...

Czy jest tu ktoś, kto czuje podobnie?

przez smutna48 17 lis 2007, 18:03
Niestety ja jestem :cry:
Susan Taylor

Sortuj wg