"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 04 lis 2015, 22:39
filip133, a kit, bez świadków być może

przez elo 04 lis 2015, 22:47
nakurwia mnie doslownie wszystko od brzucha przez gardlo az po leb kicham kaszle smarkam jak pojebana bylam dzis u doktorki ktora ofc bala mi sie cokolwiek przepisac wiec jade tylko na cuksach i syropku a fu
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Vengence 04 lis 2015, 23:01
Ja wróciłem z treningu, jestem zajechany masakrycznie, nawet deprechy nie odczuwam, bo jest tak wyjebany, ze ledwo pisze, idę spać za chwile, jutro rano biegam o 6:00, sport mi jedynie pomaga tak konkretnie, leki zamulaja. :evil:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez filip133 04 lis 2015, 23:04
Steviear napisał(a):filip133, a kit, bez świadków być może

Nie martw się, przecież wszystko na pewno się ułoży, przynajmniej miałaś siłę do załatwiania tego co masz pozałatwiać... :)

przez Steviear 05 lis 2015, 10:39
Wszystko jest bezsensowne. Tyle dyscypliny.. Jeden dzień i wszystko w gruzach. Jebany mózg. Jebane słabe ciało.

przez Morphine90 05 lis 2015, 13:14
Będę jęczeć i się wkurzać. Jestem przeziębiona - więc pozdro dla elo - i za cholerę nie mogę się wyleczyć. Kicham, smarkam, a teraz doszedł okropny suchy kaszel (cholerka, czyżby świat mówił mi, że dawno nie brałam DXM? ;) ) a do tego tak silne bóle mięśni, że leżę powykręcana.
I wkurzona. Cholernie. Na psychiatrów. Mówię wczoraj lekarce, że po tym chwilowym wyzerowaniu leków i powrocie czuję, że zaczęły działać i że pierwszy raz od dwóch lat moje libido nie leży na glebie i nie kwiczy tylko... czuję się normalnie. A ona na to: "Naprawdę? Mimo Paroksetyny?" Ja pier*olę!!! Czy oni naprawdę uważają, że jesteśmy zwierzątkami, które można wykastrować, pozbawić seksualności bez konsekwencji?! Że to jest cholernie ważna sfera życia, której nie można ot tak kogoś pozbawiać?! Że jak czujemy się fatalnie, to zrobimy wszystko byle było kapkę lepiej i wyrzekniemy się orgazmów i więzi z partnerem dla czegoś takiego?! Że ciągłe problemy seksualne nie wpędzą nas w większe bagno?
Oficjalnie domagam się dla nas wspaniałego seksu, orgazmów, uderzeń dopaminy i serotoniny!!! Orgazmy dla wszystkich!!!
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Kontrast 05 lis 2015, 13:18
Morphine90, hahaha tak jest, zgadzam sie!;d
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez filip133 05 lis 2015, 13:18
Morphine90 napisał(a):Orgazmy dla wszystkich!!!

Wniosek o ustawę do sejmu o to ! :D

przez Vengence 05 lis 2015, 13:24
filip133 napisał(a):
Morphine90 napisał(a):Orgazmy dla wszystkich!!!

Wniosek o ustawę do sejmu o to ! :D
]

Ta Pis ma większość, trzeba przedłożyć wniosek obywatelski, to będzie referendum.

Pytanie - Czy chcecie codziennie przeżywać orgazm!?, za wyjątkiem świąt i niedziel!. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Anke 05 lis 2015, 13:29
Wiesz jesli tak kchasz zone to moze powinniscie isz razem na terapie malzenska, tak by ona mogla sie nauczyc rak radzic sobie z Twoja nerwica, jak pomoc Tobie i sobie. Bo nie tylko Ty cierpisz ale ona takze.

przez Bobby6 05 lis 2015, 19:06
Ku#wa no dzień fajnie mijał aż tu dostałem sms-a z plusa że zalegam z opłatą.......umowa skończyła się miesiąc temu a oni sobie ją przedłużyli
jutro idę się z nimi bić

przez black swan 05 lis 2015, 21:01
To ja też sobie ponarzekam. Facet, z którym zaczęłam się ostatnio czasami spotykać, chyba myśli, że jesteśmy "parą" i że to jest już "związek". :? Chyba się zakochał nie na żarty... A ja nie. Ja mam ogromną niezaspokojoną potrzebę bliskości. I mam dość romantycznych pierdół, każda piękna miłość się kończy i potem jest tylko zgorzknienie. Nie chcę być w żadnym związku, nie chcę być żadną 'parą', mam dość! Pieprzone związki... Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem niektórzy ludzie obrączkują się po niecałym roku znajomości? Czy kompletnie im padło na mózgi? Przecież po 2-3 latach mogą mieć siebie dość powyżej głów. I po co im to? Nie rozumiem.. Chyba czują potrzebę zaobrączkowania się za wszelką cenę, bo już wszyscy koledzy i koleżanki w pracy mają rodziny, dzieci. Co za bezsens... Na szczęście ja obracam się w gronie osób raczej 'wolnych'. Do czego ten świat zmierza... I co ja mam zrobić z tym gościem, z którym się widuję? Mówiłam mu na początku, że dopiero co się rozstałam z kimś i mam hejt na związki itp i nie mam zamiaru w żadne wchodzić. Mówiłam mu, że po prostu potrzebuję wsparcia i bliskości. Powiedział spoko, że możemy sobie nawzajem pomóc. I co się stało? Ech... Brak słów. Nie mam ochoty kończyć znajomości, ale nie mam też ochoty się deklarować, bawić w parkę szczęśliwie zakochanych itp, bo tak nie jest...
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez natrętek 05 lis 2015, 21:07
black swan, bliskość i seks najczęściej zmierza do czegoś więcej niż czystej bliskości.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez black swan 05 lis 2015, 21:16
natrętek, no tak, często tak. Ale jeśli powiedzmy, znasz już kogoś ponad rok i nie zwracałeś nigdy wcześniej na tę osobę uwagi w sensie 'seksualno-romantycznym', to jaka jest szansa, że się w niej zakochasz? Nie jest to przypadkiem bezpieczny wybór, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb bliskości?
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg