"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zalezna 28 paź 2015, 00:15
natrętek napisał(a):zalezna, a co robisz w nocy ?

przegladam YT, instagramy, ogladam seriale, czytam jakies artykuly, spamuje na tym forum i to chyba wszystko.
zalezna

przez natrętek 28 paź 2015, 00:17
Wynika z tego, że lepiej funkcjonujesz w nocy niż w dzień. Też kiedyś miałem taki okres w życiu.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez dariusz1990 28 paź 2015, 00:22
Cholerna Samotność.Już mam na prawdę dość.Coraz mniej wierze w leki i lekarzy.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tristezza 28 paź 2015, 00:31
Daj spokój, lekarze mają nas w dupie.
tristezza

przez zalezna 28 paź 2015, 01:08
natrętek napisał(a):Wynika z tego, że lepiej funkcjonujesz w nocy niż w dzień. Też kiedyś miałem taki okres w życiu.

jestem typem sowy, więc to u mnie normalne.
zalezna

przez Morphine90 28 paź 2015, 15:34
Dlaczego kobiety nie dość, że mają problem z otwarciem słoika, to jeszcze muszą mieć okres?! Dlaczego ciągle nie ma preparatu, który go zlikwiduje? Tak jakby w koncernach farmaceutycznych pracowały same samce, które potrzebują żebyśmy cierpiały, bo potrzebują wymówki: "Krzyczysz na mnie, bo masz okres", "Uspokój się, to twoje hormony" i inne bzdety! A my dopiero wtedy postrzegamy świat normalnie, przez resztę czasu mamy sztucznie podniesiony próg wk.wienia. Jak ja mam funkcjonować jak przez 3 dni na.ierdala mnie bania, a hemoglobina mi leci na łeb na szyję?! Drodzy panowie, ogłaszam wyścig! Kto pierwszy wymyśli formułę likwidującą okres wreszcie nie będzie co trzy tygodnie słyszał: "Kochanie, nie mogę, mam okres". Raz, dwa, trzy, START!
Fear is the hand
that pulls your strings

przez NN4V 28 paź 2015, 17:47
Morphine90 napisał(a):Dlaczego kobiety nie dość, że mają problem z otwarciem słoika, to jeszcze muszą mieć okres?! Dlaczego ciągle nie ma preparatu, który go zlikwiduje? Tak jakby w koncernach farmaceutycznych pracowały same samce, które potrzebują żebyśmy cierpiały, bo potrzebują wymówki: "Krzyczysz na mnie, bo masz okres", "Uspokój się, to twoje hormony" i inne bzdety! A my dopiero wtedy postrzegamy świat normalnie, przez resztę czasu mamy sztucznie podniesiony próg wk.wienia. Jak ja mam funkcjonować jak przez 3 dni na.ierdala mnie bania, a hemoglobina mi leci na łeb na szyję?! Drodzy panowie, ogłaszam wyścig! Kto pierwszy wymyśli formułę likwidującą okres wreszcie nie będzie co trzy tygodnie słyszał: "Kochanie, nie mogę, mam okres". Raz, dwa, trzy, START!

O! PMS. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez zalezna 28 paź 2015, 17:51
Morphine90 napisał(a):Dlaczego kobiety nie dość, że mają problem z otwarciem słoika, to jeszcze muszą mieć okres?!

taaak mnie tez to wkurza tym bardziej,ze pierwsze 3 dni zwijam sie z bólu tak, ze mam je wyjete z zycia. dokladniej to wyglada to mniej wiecej tak jak na tym oto filmiku https://www.youtube.com/watch?v=whGsWQonb98 dokladnie to od minuty 1:13 - 1:34 :lol: do menopauzy mi daleko wiec pewnie jeszcze 25l takiego cierpienia :cry: ale u mnie to genetyczne. moja mama miala takie bole ze mdlała na ulicy.
no i PMS mam tez obowiazkowo :twisted: bardzo bym chciala ten komfort co faceci: mozliwosc sikania na stojaco, brak okresu co miesiac(!), brak ciazy i bolesnego rodzenia.
zalezna

przez Morphine90 28 paź 2015, 18:06
NN4V napisał(a):
Morphine90 napisał(a):Dlaczego kobiety nie dość, że mają problem z otwarciem słoika, to jeszcze muszą mieć okres?! Dlaczego ciągle nie ma preparatu, który go zlikwiduje? Tak jakby w koncernach farmaceutycznych pracowały same samce, które potrzebują żebyśmy cierpiały, bo potrzebują wymówki: "Krzyczysz na mnie, bo masz okres", "Uspokój się, to twoje hormony" i inne bzdety! A my dopiero wtedy postrzegamy świat normalnie, przez resztę czasu mamy sztucznie podniesiony próg wk.wienia. Jak ja mam funkcjonować jak przez 3 dni na.ierdala mnie bania, a hemoglobina mi leci na łeb na szyję?! Drodzy panowie, ogłaszam wyścig! Kto pierwszy wymyśli formułę likwidującą okres wreszcie nie będzie co trzy tygodnie słyszał: "Kochanie, nie mogę, mam okres". Raz, dwa, trzy, START!

O! PMS. :mrgreen:

No i właśnie takie komentarze mnie wpieniąją, o tym właśnie mówię. Jakby faceci mieli mieć okres to cywilizacji by nie było, bo politycy (oczywiście mężczyźni) zezwoliliby wszystkim facetom na tydzień wolnego, kiedy go mają. A kobiety miałyby im wtedy przynosić zimne okłady, bo są przecież na skraju śmierci. I nie mielibyśmy światła, bo Edison stwierdziłby, że w takim stanie przedśmiertnym, to on nie może myśleć, a Einstein kazałby robić sobie okłady z zimnych piersi, a koniaczek na zniesienie anemii wyżarłby mu wszystkie szare komórki. I radioaktywności też byśmy nie poznali, bo Skłodowska by biegała po lody czekoladowe dla tego swojego Francuza.

przez na_leśnik 28 paź 2015, 18:18
Drodzy panowie, ogłaszam wyścig! Kto pierwszy wymyśli formułę likwidującą okres wreszcie nie będzie co trzy tygodnie słyszał: "Kochanie, nie mogę, mam okres". Raz, dwa, trzy, START!

Znam tylko jeden taki zabieg, ale działa czasowo. Po około 9 miesiącach trzeba powtórzyć procedurę :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Bobby6 28 paź 2015, 18:41
Moja uczelnia postanowiła sobie ze mnie zażartować i w momencie kiedy tracę wiarę, że cokolwiek ma jeszcze sens...przyznała mi stypendium.
Nawet nie mam nikogo komu mógłbym się pochwalić......nawet mnie to nie cieszy.......

przez Disaster123 28 paź 2015, 19:22
Jak miałabym zmienić to "negatywne" nastawienie do samej siebie? Jestem zerem, to nie nastawienie to prawda. Wszystko sobie psuje. Nie mam życia i nie wiem co z nim zrobić.. Najgorsze jest to, że nie wiem jak miałabym nie marnować tego życia.. Nie mam jak wypełnić sobie czasu. A wszystko robie byleby wypełnić czas, pustkę i bezsens.. Teraz nawet nie mam czym tego wypełnić i staje oko w oko z prawdą o przegranym życiu..Do tego to poczucie winy i wstydu, że powinnam robić to co wszyscy naokoło a ja rzucam wszystko ponownie.. Pewnie sobie myślą, że nierób, że księżniczka, że z bogatego domu to może nic nie robić, że leniwa.. tylko ja niczego tak bardzo nie pragnę jak coś robić! Być komuś do czegoś przydatną.. Do tego mój tata jest taki wspierający.. Zamiast krzyczeć to on mnie "rozumie" i tak dalej.. A powinien mnie wywalić z domu albo nie dac jeść!! Ktos powinien mi coś zrobić, pobić, zabrać coś, jakoś ukarać ..Ile można się zachowywać jak nieodpowiedzialne, tępe dziecko?? Oszaleję jak czegoś nie zrobie z życiem. Oszaleje w czterech ścianach albo się zarąbie, bo dalsze takie "życie" nie ma sensu.

przez Bobby6 29 paź 2015, 00:23
Nie zrobiłem dzisiaj nic pożytecznego....gapię się bezmyślnie w ekran, boli mnie głowa, chce mi się rzygać, mam dość
idę spać, nie chcę się jutro budzić

przez zalezna 29 paź 2015, 00:42
druga noc i nie chce mi sie spac :/
zalezna

Sortuj wg