"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tristezza 24 paź 2015, 12:04
Naprawdę nie rozumiem czemu bycie zjebaną padło akurat na mnie.
tristezza

przez Little Red Fox 24 paź 2015, 12:58
za dużo ostatnio myślę, zdecydowanie...

zastanawiam się czy złapał mnie mały kryzys, który minie jak tylko wezmę się w garść... czy też może przerodzić się w coś większego. Boję się powrotu do choroby, leków itp. może powinnam spotkać się z swoją lekarką i powiedzieć jej o moich niepokojach, zacząć jakąś terapię? z drugiej strony męczy mnie sytuacja w pracy i bezowocne starania się o dziecko... czy w ogóle jest sens zachodzić w ciążę jeśli pogarsza się stan mojego zdrowia?? :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Saraid 24 paź 2015, 13:26
Little Red Fox napisał(a):za dużo ostatnio myślę, zdecydowanie...

zastanawiam się czy złapał mnie mały kryzys, który minie jak tylko wezmę się w garść... czy też może przerodzić się w coś większego. Boję się powrotu do choroby, leków itp. może powinnam spotkać się z swoją lekarką i powiedzieć jej o moich niepokojach, zacząć jakąś terapię? z drugiej strony męczy mnie sytuacja w pracy i bezowocne starania się o dziecko... czy w ogóle jest sens zachodzić w ciążę jeśli pogarsza się stan mojego zdrowia?? :roll:
Pewnie to kryzys sama wiesz jak to jest,nie myśl za dużo nakręcasz się sama też czuję sie dużo gorzej,jak nie polepszy się idż do lekarza powiedz co Cię trapi nie siedż z tym sama.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 24 paź 2015, 13:31
zapewne masz rację Saraid, zaczęłam się martwić jak przetrwam ciążę z napadami lękowymi, z nawracającą depresją, a po dzisiejszym negatywnym teście przepłakałam całe rano...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez platek rozy 24 paź 2015, 14:03
Little Red Fox, a moze wlasnie te starania i ciagly stres sa powodem pogorszenia bo nasze lęki nie biora sie z powietrza tylko cos za tym stoi. Trzymam kciuki za staranka i badz teraz w takich chwilach dla siebie dobra i sie porozpieszczaj. Tak zawsze mi radzi moja T.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Peter88 24 paź 2015, 14:07
Nudzi mnie to życie bardzo dobitnie. A, że ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą (takich spotykam na co dzień-jest towar/piwko-jest banan na mordzie)...to też ten fakt niespecjalnie wprowadza harmonię w moim umyśle.

przez khaleesi 24 paź 2015, 14:21
szefowa lubiąca disco polo i codziennie musze słuchac "tanczę z nim do rana " :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez zalezna 24 paź 2015, 15:25
wykończona psychicznie i fizycznie, całkowicie osamotniona i z myślami samobójczymi non stop. chciałabym umrzeć.
zalezna

przez Morphine90 24 paź 2015, 16:14
nie ma glupich przedmiotow typu politologia,socjologia tylko promowane sa glownie kierunki po ktorych jest przyszlosc.

Jest politologia (odstosunkować się proszę od niej :evil: ) i socjologia z tym, że studenci tych kierunków robią potem świetne kariery na zachodzie z tego tytułu, a u nas - pomimo. Tam po naukach politycznych jesteś dla pracodawcy osobą, która ma szeroką wiedzę ogólną, zdolność łatwego posługiwania się językiem w mowie i piśmie oraz zdolność analitycznego myślenia. U nas te kierunki zdewaluowały się przez natłok studentów czyli chciwość uczelni na pieniądze. Na wydawałoby się przyszłościowych studiach jak ekonomia mój facet ma studentów, którzy nie umieją podstaw matematyki, są siłą przepychani wyżej i coraz częściej studia ekonomiczne budzą w pracodawcach śmiech. Po prostu ich ukończenie nie oznacza obecnie z automatu tego, co kiedyś. Oni nie mogą u niego zdać mikroekonomii nawet jak na poprawce daje ciągle te same zadania! Jak tępym trzeba być... A już moje koleżanki ze studiów co ogarniają ze świata to pominę milczeniem.
I nie ma co narzekać na system, tylko sprawić, żeby system był naszą dz.... No!
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Steviear 24 paź 2015, 18:16
Zadanie na studia mnie przerasta. A jest obszerne i pewien etap muszę mieć zrobiony już dziś by się wyrobić jutro. Nie wierze w siebie. Mam wbite w głowę że wykładowcy po mnie pojadą i nic po mnie nie zostanie. Tak parszywie boje się kompromitacji że nie robię tego po prostu. Gdy zaczynam o tym myśleć zaczyna się lęk tak mocny że prawie serce mi wywala. A więc śpię. Co za gówniana 'ucieczka' od problemu.
Totalnie nie wiem jak się pozbyć tego lęku, zatrzymać te gonitwę czarnych myśli i po prostu się tym zająć na spokojnie. Myślę że może alkohol mi zalagodzi ten stan ale to będzie widać na projekcie gdy zbyt swobodnie popracuje. Ale trudno. Lepszy chyba projekt slaby niż żaden :<

przez sebastian86 24 paź 2015, 20:33
siedzac w wannie zaczalem rozmyslac o swoich ostatnich 9 latach zycia i wpadlem nagle w rozpacz...ciezko sie pogodzic z tym ze najfajniejsze lata zycia dla czlowieka ja mialem jako najgorsze chyba.boli to i nadal smuci.powoduje ze nie chce sie patrzec do przodu...

przez ego 24 paź 2015, 20:41
Eee tam najgorsze, najgorsze to dopiero przede mną...
Strach pomyśleć jak będą wyglądać kolejne lata kogoś, kogo lata, które powinny być najlepsze, były tak beznadziejne.:(
ego

przez ( Dean )^2 25 paź 2015, 19:59
Ostatnio ciągle chce mi się ryczeć,coś mnie niszczy od środka.
Najgorszy jest wiatr.

przez Bobby6 25 paź 2015, 22:54
cały czas się stresuje i myślę że przez to dostane jakiegoś raka czy coś...przez co cały czas myślę o tym żeby się nie stresować przez co stresuje się jeszcze bardziej

Sortuj wg