"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Masturbow 15 paź 2015, 20:53
chcę się zahibernować i obudzić najwcześniej w maju, nie umiem tak żyć, jest za zimno :-|
Masturbow

przez tristezza 15 paź 2015, 22:32
Japierdole, dzisiaj to jest apogeum beznadziei.
tristezza

przez ( Dean )^2 16 paź 2015, 00:08
Czuję się jak śmieć,jak nikt. :|
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalezna 16 paź 2015, 00:18
nie śpię nawet po dużej dawce benzo. zero uczucia senności. co z moim mózgiem jest nie tak?
zalezna

przez Steviear 16 paź 2015, 00:46
Umieram z bólu nawet na tabletkach. Jak coś mi się stanie to zobaczą mnie już martwą. Pierdolony rak na pewno się rozwija. Ta myśl mnie przeraża i nie pozwala zasnąć. A rano muszę przecież wstać. Życie moje jest do kitu. Po co ją w ogóle żyje skoro kosztuje mnie to tyle bólu.

przez Ambivalentna 16 paź 2015, 18:51
Najchętniej wróciłabym do szpitala. Mam dość wszystkiego i wszystkich, siebie w szczególności.

przez zalezna 17 paź 2015, 02:56
nie moge spac, a jest trzecia w nocy. 3h temu wzielam sedam i hydroksyzyne i nic. co ja mam zrobic?
zalezna

przez jetodik 17 paź 2015, 03:13
Masturbow, wyobraź sobie, że w to zimno w pracy gdzieś po północy na nocce, wszedłem w kałóże po kostkę z butami sporotwymi, czułem się jakbym wszedł w skarpetce do lodowatej wody i do 7 rano w tych przemokniętych butach musiałem pracować jeszcze z tego kilka godzin na dworzu (a w nocy jeszcze bardziej zimno) :]

a wiesz jak się czułem jak wróciłem w końcu do domu, ubrałem ciepłe suche skarpetki i położyłem się pod ciepłą kołderkę?
jak w bajce :105:

zalezna, a o której musisz wstać jutro?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zalezna 18 paź 2015, 01:44
mam już dość życia. moje życie to wegetacja, nie mam nikogo, jestem nieuleczalnie chora na 4 choroby, nie ma przede mną przyszłości. chciałabym się zabić, ale nawet nie umiem i boję się, że jak spróbuję to mi się nie uda i zostanę do końca życia kaleką. nie wiem co robić i jestem w tym wszystkim sama. mam depresje i myśli samobójcze. i żadnej drogi wyjścia. i nikogo kogo bym obchodziła. nie wiem dlaczego jeszcze żyje, bo życie na tym świecie strasznie mnie boli. każdy dzień to potworna męczarnia. chciałabym umrzeć. poważnie. niech to się skończy. nawet nie wiem czemu pisze to tutaj, bo i tak kazdy oleje moj wpis. nie wiem co tu robie, nie wiem co robie na tym swiecie.
nie moge spac k**A pomimo duzej nasennej dawki benzo. a jutro znow musze wstac i funkcjonowac- a nie mam na to ochoty.
jedyny stan jaki jak do tej pory przynosi mi ulge to sen - a nawet na to nie moge liczyc. ja p... naprawde zaluje ze w tym kraju nie ma legalnej eutanazji bo wtedy bym sie na to pisala.
zalezna

przez arminn 18 paź 2015, 15:58
zalezna, Bardzo Ci współczuje :-| I naprawdę wiem, jak się beznadziejnie czujesz. Chciałabym Cię jakoś pocieszyć, pomóc..Ale sama obecnie znajduję się w czarnej dziurze...Pamiętaj, że jakbyś źle się nie czuła-to forum jest zawsze otwarte. Trzymaj się jakoś :(
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Follow_ 18 paź 2015, 18:52
uwielbiam jak ludzie traktują mnie jak gówno...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ( Dean )^2 18 paź 2015, 20:14
Nie umiem się zmienić.
Najgorszy jest wiatr.

przez SrebrnaSowa 18 paź 2015, 20:20
Masturbow napisał(a):chcę się zahibernować i obudzić najwcześniej w maju, nie umiem tak żyć, jest za zimno :-|

Masturbowku jak pohuham trochę w Twoją stronę to Ci się cieplej zrobi ??
Albo mam taki rewelacyjny koc ( brązowy- kolor nie każdemu może pasować ) z wewnętrznej strony jest polar, a z zewnętrznej najlepszy najdelikatniejszy i najgładszy materiał pod słońcem, ...podsumowując , kiedy się w niego zawiniesz podgrzejesz własne ciepło które nie umknie, a do tego albo się obejmiesz przytulając się do misiowatej tkaniny , albo ktoś obejmie Ciebie i wtedy staniesz się najdelikatniejszym i najgorętszym misiem na świecie ! Chcesz? Wyślę Ci .

przez anonimow_aaa 19 paź 2015, 08:28
Wspaniale rzucam po raz drugi. Świetnie.. Wzięłam 4tabletki ziołowe na uspokojenie, wypiłam 3 melisy i co? g.. Nic nie daje bo i tak się boję. A poza tym tydzień mnie nie było i ja nie wiem co oni robią. Ta. Nie umiem sobie radzić w życiu, wiem. Nawet jakbym miała kogoś zapytać to kogo? a zresztą boję sie.. jak zwykle odpowiedz na wszystko. taka prawda. A ja nie umiem być taka, że przychodze po dwóch zajęciach na których mnie nie było i jeszcze jestem nieprzygotowana, bo nie wiem co robili.. przecież ne powiem tak jak mnie zapyta o to profesor.. to nie przedszkole, zdaję sobie z tego sprawę.. I co.. Świetna przyszłość. 20 lat. 2 razy rzucone studia. Ten sam kierunek. Dlaczego? "BO SIĘ BAŁAM CHODZIĆ" . tata mówi, może idz na zaoczne.. ale co będe miała po zaocznych? Nic. Jeszcze gorsze nic niż po normalnych.. Zresztą pewnie na zaoczne też się będe bała chodzić. Czy można być głupszą? Nie mam przyszłości. Wolałabym być chłopakiem, iśc do zawodówki, mieć zawód i iść do pracy.. albo nawet do łopaty.. Ale nie.. Ja jestem dziewczyną.. "ja jestem ambitna" bzdury. Jestem idiotką. Jak ja na siebie zarobię? Pojde na zaoczne i co będe robić poza dniami w których studiuje? Pójde do pracy? Taa. Boję się iśc na zajęcia a pójde do pracy.. Będe takim pasożytem zawsze .. Do końca życia. Tylko się zarąbać. Nienawidze siebie. Koleżanki z podstawówki już są na 3roku.. a ja rzucam 2 raz. Nigdy w życiu się nikomu nie pokaże ze wstydu. Wstyd. Każdy mnie w wakacje pytał co bede studiować coś tam.. a ja wdziecznie, dumnie na prawo i lewo opowiadałam, że anglistyke.. To teraz pięknie rzucam po drugim tygodniu.. Ostatnim razem wytrzymałam chociaż prawie 4 miesiące. A tutaj 2 tygodnie i rzucam.. Zabijcie mnie. Nie chce być sobą.

Sortuj wg