"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Sorrow 12 lis 2007, 09:48
makanti napisał(a):Drodzy Formowicze!!! W ubiegły weekend miał miejsce zjazd niektórych Formowiczów. Pojechała tam również moja dziewczyna. Odbyło się to w Katowicach. Dziewczyna pojechała na dwa dni! Do jakiejś koleżanki. Przy czym na tym zjeździe zostałem zdradzony z jakimś innym Formowiczem!!!!

Ała. Jeszcze jedno potwierdzenie teorii jednej z moich znajomych - miłość jest kłamstwem :) .

makanti napisał(a):Dzięki!!! Nie na widzę waszego forum!!! To forum zniszczyło mnie i moje życie! Pozdrawiam!!! Idę się chyba pociąć bo dłużej już tego nie mogę wytrzymać. Nie wiem ja Ci ludzie mogli zrobić mi takie Świństwo!!!

Czemu ci ludzie? Twoja dziewczyna jest sama odpowiedzialna za swoje zachowanie. Nie ma co zwalać winy na ludzi z forum.

przez pyzia1 12 lis 2007, 10:10
Na pewno nie jest Ci lekko ale...po co rejestrujesz sie na forum, na którym jest Twoja dziewczyna? To jest chore, nawet biorąc pod uwagę, że są tu sami chorzy ludzie :D SZANTAŻ EMOCJONALNY jak malowany. Wiem, bo sama przerabiałam.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez ericaba 12 lis 2007, 11:36
Wesnaa napisał(a):
tekla napisał(a):A ja nie jestem w stanie przestać myśleć o samobójstwie. Często wyobrażam sobie jak to bt było beze mnie.

Ja to wyobrażam sobie jak reagują rodzice i przyjaciele na moją smierć :shock: To jest pokopane....

ja miałam dokładnie to samo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 12 lis 2007, 11:49
makanti napisał(a):zostałem zdradzony

chyba się powtórzę, ale sprawdź najpierw, czy masz jakiekolwiek podstawy do oskarżeń. Z takim nastawieniem pewnie mi nie uwierzysz, ale coś sobie po prostu wymysliłeś. Byłam na spotkaniu i dokładnie wiem, jaki miało przebieg i na pewno nie wydarzyło się to, co sugerujesz.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 12 lis 2007, 12:27
makanti napisał(a):Przy czym na tym zjeździe zostałem zdradzony z jakimś innym Formowiczem!!!!

Takie sprawy sobie załatwiaj z rzekomym forumowiczem (o ile w ogóle wiesz kto to i taki ktoś nie jest tylko wytworem twojej wyobraźni) a do forum nic nie możesz mieć.
makanti napisał(a):Dzięki!!! Nie na widzę waszego forum!!!

No to jak jest dla Ciebie niestrawne to żegnam.
makanti napisał(a):Idę się chyba pociąć bo dłużej już tego nie mogę wytrzymać.

To idziesz się pociąć czy chcesz tylko żeby to twoja dziewczyna przeczytała? Proponuję wydorośleć i ważyć słowa. I nie robić afery na forum. Forum Cię pokrzywdziło? - zapewniam że nie.
Polina napisał(a):HHmmm... odpowiedzialność zbiorowa???

Pewnie tak. Ja też chyba jestem winny :roll:
Przyjaciel forum

przez ericaba 12 lis 2007, 12:37
Mam pytanie,ostatnio brakuje mi energi i chciałabym zapytac sie Was czy moge stosowac diete oczyszczajacą przy seroxacie i suplirydzie.Czy leki bedą działac jak powinny??

przez depresyjny86 12 lis 2007, 14:33
makanti-chyba Cie pogieło i to bardzo.Nie pisz takich głupot człowieku,już widze jak ktoś z forum zdradza Cie,napewno tak nie bylo,a Ty nie wiem dlaczego takie bzdury wypisujesz.I w ogóle to wygląda mi to na zwykły szantaż emocjonalny.
Takie sprawy załatwiaj sobie sam jak jużmusisz,ale nie na forum<zresztą nikt Ci tu nie uwierzy>A poza tym wydoroślej człowieku!!!!!!!!!!
:)

przez Sorrow 12 lis 2007, 15:43
Kurcze, dzisiaj zczęłem się starać o pracę - strasznie mnie to zestresowało - brzuch mnie boli i mi jest niedobrze...
Nie wiem jak Ja sobie z tym wszystkim poradzę :( ...

przez makanti 12 lis 2007, 16:20
PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!! Straciłem dzisiaj panowanie nad sobą. Jest mi z tego powodu niewybaczalnie głupio! Co do zdrady to nie chodziło mi bynajmniej o SEX. Chodziło o zupełnie Coś innego. Poczułem się jak najbliższa mi osoba wbija mi nóż w plecy. Przepraszam najmocniej Jeśli kogoś uraziłem. To się już nigdy nie powtórzy. Nie widziałem jak mam to wszystko odreagować i po prostu mnie rozsadziło zbyt długo wszystko dusiłem w sobie. Wiem też że nic mnie nie usprawiedliwia, Stało się, Czasu już nie cofnę. PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!!
...

przez depresyjny86 12 lis 2007, 16:31
Po co to piszesz?.tu nie chodzi o to że mówisz o zdradzie jakiejś tylko o to ze załatwiasz tutaj swoje prywatne sprawy,tym samym ranisz osobe która pisze na tym forum,poza tym skoro piszesz o jakiejś zdradzie której według mnie nie było<nie ważne co to za zdrada według Ciebie miałA by być> to coś z Tobą raczej jest nie tak,a nie z Twoja dziewczyną
:)

przez sebcio 12 lis 2007, 16:39
A ja dzisiaj plakalem....
Odwiedxilem potal nasza-klasa.pl(nie to zebym robil reklame) i jak popatrzylem w rozesmiane twarze swoich kolegow i kolezanek to sie poplakalem , wiem ze to glupie ale tak bylo
sebcio

przez makanti 12 lis 2007, 16:40
Wcale nie twierdzę że jestem normalny i mam ze sobą problemów i to nie mało. Ale mimo wszystko przepraszam.
...

przez Jovita 12 lis 2007, 17:46
makanti napisał(a):PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!! Straciłem dzisiaj panowanie nad sobą. Jest mi z tego powodu niewybaczalnie głupio! Co do zdrady to nie chodziło mi bynajmniej o SEX. Chodziło o zupełnie Coś innego. Poczułem się jak najbliższa mi osoba wbija mi nóż w plecy. Przepraszam najmocniej Jeśli kogoś uraziłem. To się już nigdy nie powtórzy. Nie widziałem jak mam to wszystko odreagować i po prostu mnie rozsadziło zbyt długo wszystko dusiłem w sobie. Wiem też że nic mnie nie usprawiedliwia, Stało się, Czasu już nie cofnę. PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!!

ok ok spokojnie , nie tak ostro prosze reagowac i bez bluzgania na forum .Makanti swoje sprawy osobiste zalatwiaj na privie i jesli forum ci nie odpowiada to przeciez wiadomo co mozesz zrobic! Mysle ze rzeczywiscie ponioslo cie ale nastepnym razem uwazaj troszke na slowa , a inni niech sie tak nie denerwuja wkoncu to jeczarnia.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez ericaba 12 lis 2007, 22:37
Jeżeli to jeczarnia to wam troche pojecze,DLACZEGO NIKT MI NIE ODPISAł??
Ponawiam pytanie czy moge stosować diete oczyszczającą bo brakuje mi energi przy seroxacie i suplirydzie?? :P :P

Sortuj wg