"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 21 wrz 2015, 21:34
It Sucks To Be Me
Najgorszy jest wiatr.

przez koszykova 21 wrz 2015, 21:37
( Dean )^2, trzymaj sie ciepło...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez my_name 22 wrz 2015, 01:38
Zasypianie jest moim ulubionym stanem, a dzisiaj boję się spać. Co za beznadzieja:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Celice 22 wrz 2015, 01:56
Czasem mam wrażenie, że jestem gdzieś zawsze za późno, w niewłaściwym czasie lub zbyt bierny by cokolwiek zrobić i korzystać z szans oraz możliwości.
Celice

przez tristezza 23 wrz 2015, 16:41
Znów mnie łapie dół.
tristezza

przez zalezna 24 wrz 2015, 12:11
jestem strasznie wyczerpana fizycznie brakiem snu. dzis zasnelam o 4 nad ranem a jak juz mi sie to udalo snily mi sie koszmary i sie co chwila wybudzalam z przerazeniem znow zasypialam i znow wybudzalam. na dodatek bol fizyczny z powodu pewnej choroby ktory ciagnie sie od 2 tyg 24/h sprawia ze ledwo trzymam sie na nogach.
zalezna

przez arminn 26 wrz 2015, 19:25
Matura, matura, szkoła, szkoła, życie jest piękne, nie narzekaj, głowa do góry..
A we mnie nie ma życia, wszystko to tylko LĘK, OBAWA, NIECHĘĆ. Ale czy ktoś to ku*** zrozumie?! :cry:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez filip133 26 wrz 2015, 19:41
arminn napisał(a):Matura, matura, szkoła, szkoła, życie jest piękne, nie narzekaj, głowa do góry..
A we mnie nie ma życia, wszystko to tylko LĘK, OBAWA, NIECHĘĆ. Ale czy ktoś to ku*** zrozumie?! :cry:

Ja :P Eh miałem podobne stany kiedyś... Hmmm i wiem że za dużo poradzić nie mogę, jeśli źle się czujesz to Cię nie przekonam żebyś zaczęła myśleć lepiej..

przez dobras4 27 wrz 2015, 23:31
Witajcie. Sam nie wiem od czego zacząć...
Nie było mnie tu jakiś czas. Miałem wrażenie że wszystko minęło i jest ze mną okey ale tylko do czasu...
Od jakiegoś miesiąca powracają dawne stany, znów towarzyszy mi poczucie bezsensu, niechęć do życia i ludzi. Najchętniej zaszyłbym się pod kocem i spędził tak wieczność, a jeszcze lepszym wyjściem byłaby śmierć. Nie zrobiłem tego ze względu na bliskie mi osoby, mame, przyjaciela... ale w głębi serca chciałbym żeby pogodzili się z tym, że tak już musi być, że to mnie uwolni od codziennego cierpienia. Już nie radzę sobie sam ze sobą, ze swoimi myślami i emocjami. Nie mam na to wszystko siły. Mam wrażenie że powołanie mnie do życia było jakimś błędem. Nie chcę już dłużej być na tym świecie. Czuję się jak zagubione dziecko. Zagubione samo w sobie i w otaczającej je rzeczywistości... Chciałbym móc porozmawiać o tym wszystkim z kimś kto sam to przeżył lub przeżywa. Samotność mnie dobija... Sam już nie wiem co robić. Niby zapisałem się do psychologa, ale sam nie wiem czy to ma sens... Ja już chyba nie chcę walczyć...
II Mister Forum

przez Celice 27 wrz 2015, 23:38
dobras4, hej, wydaje mi się że zżera Cię bycie samym z tymi uczuciami. Psycholog to dobry pomysł, ale sam musisz mieć wolę zmian w sobie. Z jakich powód dokładnie cierpisz?
Celice

przez dobras4 28 wrz 2015, 00:04
Celice Właśnie nie wiem czy mam wolę zmian... Najchętniej bym z całym tym życiem dał sobie spokój.
Wychowałem się w rodzinie dysfunkcyjnej. Po wielu latach złych przeżyć odeszliśmy z mamą od ojca. Przeprowadzka do warszawy w której zostałem sam jak palec. Mieszkam tu od 2 lat i nie mam żadnych znajomych. Mam wrażenie że nic dobrego mnie w życiu nie czeka. Od zawsze zaniżona samoocena, problemy emocjonalne. Samotność. Czuje się jak bezwartościowe g*wno.
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez Celice 28 wrz 2015, 00:09
dobras4, bo nie wiesz co z tym zrobić i szarpiesz się. Takie schematy z dzieciństwa wymagają terapii.
Celice

przez zalezna 28 wrz 2015, 00:14
dobras4 napisał(a): Nie mam na to wszystko siły. Mam wrażenie że powołanie mnie do życia było jakimś błędem. Nie chcę już dłużej być na tym świecie. Czuję się jak zagubione dziecko. Zagubione samo w sobie i w otaczającej je rzeczywistości

wiem , co czujesz. mam to samo od wielu wielu lat :(
zalezna

przez dobras4 28 wrz 2015, 00:37
Celice ja doskonale o tym wiem. Zobaczymy co przyniesie czas...

zalezna, Ty też masz wrażenie że nie pasujesz do tego świata?
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

Sortuj wg