"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 16 wrz 2015, 20:29
Zwolniłem dziś w pracy pierwszą osobę w życiu.Przykre uczucie.
Najgorszy jest wiatr.

przez madziks27 17 wrz 2015, 14:16
Jeśli się nie nadawała... Bywa i tak; ) A Twoje uczucia są normalne, cieszmy się, że w ogóle jakieś mamy:)

przez Morphine90 17 wrz 2015, 15:29
Zwolnienia to masakra. Pomyśl, że ten zwolniony ma po tysiąckroć gorzej od Ciebie, więc cierpi za was oboje. Ja chciałabym być kiedyś chociaż raz po drugiej stronie, a nie tylko dostawać wypowiedzenie na ryj z zaskoczenia.

Będę jęczeć. Bolą mnie zęby, boli mnie twarzoczaszka, dziąsła i wszystko w promieniu 20cm od tego cholernego ustrojstwa! Nic nie jem, bo nie mogę gryźć - z bólu i dlatego, że nie stykają mi się obecnie zęby górne z dolnymi czyli mam brak powierzchni żucia. Do tego po każdej /cenzura/ muszę myć zęby, co zajmuje teraz 20 min i jest cholernie trudne, bo mam małe szczęki. Odpadam cholera, odpadam :( Mam dość.
Fear is the hand
that pulls your strings

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez filip133 17 wrz 2015, 19:14
Jak kobieta jęczy, to mi się z czymś innym kojarzy :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Ambivalentna 17 wrz 2015, 20:09
Za dwa dni mija miesiąc odkąd biorę leki i powoli widzę, że [cenzura] dają. Z początku byłam zadowolona, ponieważ mnie wyciszyły, ale okazało się, że oprócz spokoju nie odczuwam nic innego, ani złości, ani smutku, radości. Tylko spokój i spokój. Powoli mi z tego spokoju odbija i denerwuję mnie to wszystko, gdyż nie umiem uzewnętrznić niczego. Chciałabym się wykrzyczeć, ale nic mi to nie da, nawet nie kłócę się jak niegdyś, nie bronię swojego zdania. Stałam się obojętna. Co prawda jestem bardziej aktywna, mam chęci częściej wychodzić z domu (ale gdy złapie marny nastrój nic mnie nie wyciągnie za próg mieszkania). I jeszcze te czarne myśli, myśli samobójcze, pojawiają się częściej niż wcześniej. A następna wizyta u psychiatry za dwa miesiące. Nie wiem, czy nie poprosić o zmianę leku. Mam dość tego spokoju!!!

przez filip133 17 wrz 2015, 20:37
Chyba by się przydało porozmawiać z lekarzem o zmianie leków, takie myśli samobójcze utrzymują się u Ciebie zbyt długo... Naprawdę to niepokojące.. :(
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez madziks27 18 wrz 2015, 07:39
Ambivalentna, nie wiem, jak szybko zaczynają działać leki ale ja po Paxtinie miała mto samo. Lodówka emocjonalna. Na pogrzebie mojego niedoszlego teścia nawet łza mi nie poleciała, miałam znieczulice. To było ok ms od ppoczątku brania. Z czasem minęło. Myśli samobójcze to raczej też nie nowość, na ulotce jest napisane że mogą się nasilic. Trwaj i głowa do góry, z czasem będzie tylko lepiej.

przez mark123 18 wrz 2015, 15:22
Jeszcze trochę i będzie można tylko dożylnie dostarczać płyny do mojego organizmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Ambivalentna 18 wrz 2015, 21:04
madziks27, wiem, że potrzeba czasu zanim leki zaczną działać. Psychiatra mówił, że najgorsze są dwa pierwsze tygodnie, potem jest lepiej. Może mój organizm musi się przyzwyczaić. To moje pierwsze tabletki, fluoxetin. Dziś jest dobrze, mam świetny nastrój, choć od połowy dnia. Kiedy już się wkręcę w te myśli trwają długi czas i rozmyślam tylko o tym, obmyślam jak to zrobić. Wczoraj było najgorzej. Dam sobie czas, jeśli będzie gorzej zgłoszę się do psychiatry.

przez zalezna 18 wrz 2015, 22:21
kolejna noc pelna mysli samobojczych.
zalezna

przez tristezza 19 wrz 2015, 09:16
Nie wiem jak przeżyję ten weekend. Chcę nie wychodzić z łóżka :(
tristezza

przez Steviear 19 wrz 2015, 10:54
tristezza, co się dzieje?

przez julusia 19 wrz 2015, 10:57
zalezna, współczuję :(
A moja noc pełna koszmarnych snów.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez tristezza 20 wrz 2015, 11:12
Steviear, weekend spędzony z rodziną, a ukrywam przed nimi pewną rzecz i boję się, że to się w końcu wyda.
tristezza

Sortuj wg