"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez madziks27 18 wrz 2015, 07:39
Ambivalentna, nie wiem, jak szybko zaczynają działać leki ale ja po Paxtinie miała mto samo. Lodówka emocjonalna. Na pogrzebie mojego niedoszlego teścia nawet łza mi nie poleciała, miałam znieczulice. To było ok ms od ppoczątku brania. Z czasem minęło. Myśli samobójcze to raczej też nie nowość, na ulotce jest napisane że mogą się nasilic. Trwaj i głowa do góry, z czasem będzie tylko lepiej.

przez mark123 18 wrz 2015, 15:22
Jeszcze trochę i będzie można tylko dożylnie dostarczać płyny do mojego organizmu.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Ambivalentna 18 wrz 2015, 21:04
madziks27, wiem, że potrzeba czasu zanim leki zaczną działać. Psychiatra mówił, że najgorsze są dwa pierwsze tygodnie, potem jest lepiej. Może mój organizm musi się przyzwyczaić. To moje pierwsze tabletki, fluoxetin. Dziś jest dobrze, mam świetny nastrój, choć od połowy dnia. Kiedy już się wkręcę w te myśli trwają długi czas i rozmyślam tylko o tym, obmyślam jak to zrobić. Wczoraj było najgorzej. Dam sobie czas, jeśli będzie gorzej zgłoszę się do psychiatry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalezna 18 wrz 2015, 22:21
kolejna noc pelna mysli samobojczych.
zalezna

przez tristezza 19 wrz 2015, 09:16
Nie wiem jak przeżyję ten weekend. Chcę nie wychodzić z łóżka :(
tristezza

przez Steviear 19 wrz 2015, 10:54
tristezza, co się dzieje?

przez julusia 19 wrz 2015, 10:57
zalezna, współczuję :(
A moja noc pełna koszmarnych snów.
Wenlafaksyna 225 mg
Olanzapina 10 mg
Rysperydon 2 mg
doraźnie: Chlorprothixen

przez tristezza 20 wrz 2015, 11:12
Steviear, weekend spędzony z rodziną, a ukrywam przed nimi pewną rzecz i boję się, że to się w końcu wyda.
tristezza

przez Steviear 20 wrz 2015, 14:01
tristezza, a myślisz że źle na to zareagują? W końcu na pewno się dowiedzą.. lepiej wcześniej to nie będziesz się tyle stresować a i oni będą mniej zawiedzieni że tak pozno im powiedziałaś

przez zalezna 20 wrz 2015, 20:13
gorsze od nieposiadania rodzicow jest posiadanie tych ktorzy traktuja cie jak powietrze/z lekcewazniem, albo jak zlo konieczne
zalezna

przez Morphine90 20 wrz 2015, 21:15
zalezna napisał(a):gorsze od nieposiadania rodzicow jest posiadanie tych ktorzy traktuja cie jak powietrze/z lekcewazniem, albo jak zlo konieczne

Lepiej nie porównuj takich rzeczy, których nie przeżyłaś sama. Wolałabym, żeby moja mama żyła.

przez zalezna 20 wrz 2015, 21:20
Morphine90 napisał(a):Lepiej nie porównuj takich rzeczy, których nie przeżyłaś sama. Wolałabym, żeby moja mama żyła.

i co z tego, że twoja matka by żyła jakby traktowała cie jak smiecia albo jakbys nie istniała? nie widze zadnej roznicy...
zalezna

przez Morphine90 20 wrz 2015, 21:27
Mój ojciec tak mnie traktował a i tak wolałam to niż miałoby go nie być. Trauma utraty rodzica to nie jest coś czego życzyłabym komukolwiek. Widzę po Twoich postach, że jest Ci źle i masz trudną sytuację, ale trochę delikatności wobec innych forumowiczów byłoby miłe.
Fear is the hand
that pulls your strings

przez zalezna 20 wrz 2015, 21:40
Morphine90 napisał(a):Mój ojciec tak mnie traktował a i tak wolałam to niż miałoby go nie być.

a ja niczego nie wole uwazam po prostu ze nie widze w tym zadnej roznicy
Widzę po Twoich postach, że jest Ci źle i masz trudną sytuację, ale trochę delikatności wobec innych forumowiczów byłoby miłe.

chyba sobie kpisz w tym momencie
zalezna

Sortuj wg