"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:00
Nie próbowałem, ale brzmi ciężko. Najpewniej mieszka na drugim krańcu Polski / jest zajęta.
TruchłoBoga

przez obłąkany 01 wrz 2015, 02:01
Dlatego się użalam bo nie widzę już sensu w moim życiu.

przez jetodik 01 wrz 2015, 02:05
mam tez takie kryterium: jesli sie mna interesuje to znaczy ze jest inteligentna, a nie tylko poinformowana...
w realu to nie wiem czy sie interesuje mną czy tylko moim ciałem, dlatego na forach lepiej inteligencje rozpoznaje.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:07
Zatraciłeś sens, bo powiedziałeś sobie, że jesteś słaby, beznadziejny. Tak jest łatwiej niż spróbować pozbyć się lub zminimalizować swoje wady. Ciesz się, że masz z kim wychodzić, niektórym nie jest to dane. Na dodatek zagrałeś kartą samobójcy, a tu sprawa wygląda tak: albo to robisz, albo szukasz pomocy. Prawda jest taka, że większość ludzi będzie cię ignorowała. Czego się spodziewasz, że jakaś superlaska napisze do ciebie, bo jesteś depresyjny, smutny i straciłeś nadzieję? Że ktoś wyśle ci szmal, żebyś miał na dziewczyny? Że ktoś usunie z ciebie wszystkie wady? Tak to możesz robić bez końca. Ja bym sugerował ogarnięcie się, bo i tak się nie zatłuczesz. Masz w sobie nadzieję, inaczej już byś pewnie zniknął. Nie obraź się i naprawdę spróbuj to zrozumieć.
TruchłoBoga

przez jetodik 01 wrz 2015, 02:09
z drugiej strony to ci wszyscy smutni i depresyjni piosenkarze mają swoje fanki, więc może nie wszystkie lubią wesołków? :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:09
jetodik napisał(a):mam tez takie kryterium: jesli sie mna interesuje to znaczy ze jest inteligentna, a nie tylko poinformowana...
w realu to nie wiem czy sie interesuje mną czy tylko moim ciałem, dlatego na forach lepiej inteligencje rozpoznaje.

Ja nie wyobrażam sobie mieć partnerki, której nie zaklasyfikowałbym jako "inteligentnej". Nie musi być koniecznie ładna, ale jestem trochę płytki i nie znoszę nadwagi. Teraz problem, bo jeszcze nie znalazłem. Zazwyczaj są zajęte albo no właśnie, żyją w jakimś wypierdowie tysiąc kilometrów dalej.

EDIT: Smutni piosenkarze zasługują na kulkę. Jak i słuchacze.
TruchłoBoga

przez jetodik 01 wrz 2015, 02:17

ten jest smutny a słyszałem, ze ma wiele fanek.

a mi się podobają z nadwagą, taką lekką do 80kg, ta z prawej Shani Klein jest fajna, no ale ja się i tak do związków nie nadaje, więc to nie ma znaczenia jakie mi się podobają w sumie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:21
Tak, po komentarzach widzę, jakim ludziom to się podoba. OJA GOŁA KLATA CZARNO-BIAŁE KOLORY PEŁEN PRZEMYŚLEŃ SMUTNY TEKST O ŻYCIU NO I TEN WOKAL WYJĆ ZA MNIE I LOVE YOU CHOCIAŻ CIĘ NIE ZNAM URZONDŹMY 50 TWARZY GREYA

Co do zdjęcia, nope.avi.
Ja też się nie nadaję, zostańmy homo. Może im jest łatwiej?
TruchłoBoga

przez jetodik 01 wrz 2015, 02:24
Geje mają łatwiej, lepiej się rozumieją :bezradny:

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:26
jetodik, kochanie
TruchłoBoga

przez jetodik 01 wrz 2015, 02:30
:lol:
podobno dobrze jest udawać geja, wtedy wszystkie najlepsze laski chcą się przyjaźnić, czy to prawda?

przez cheiloskopia 01 wrz 2015, 02:31
Ej, chyba też zmienię orientację i zwiążę się z moją Kingą - nikt mnie tak dobrze nie rozumie (a walić to, że najbliższa rodzina - i tak dzieci mieć nie będziemy).

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 02:32
jetodik napisał(a)::lol:
podobno dobrze jest udawać geja, wtedy wszystkie najlepsze laski chcą się przyjaźnić, czy to prawda?

O tak, stary. Laski cię macają albo nawet zaczynają się w tobie bujać, potwierdzone info.

cheiloskopia napisał(a):Ej, chyba też zmienię orientację i zwiążę się z moją Kingą - nikt mnie tak dobrze nie rozumie (a walić to, że najbliższa rodzina - i tak dzieci mieć nie będziemy).

Jesteś chora
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 02:32 przez TruchłoBoga, łącznie edytowano 1 raz
TruchłoBoga

przez cheiloskopia 01 wrz 2015, 02:32
jetodik napisał(a)::lol:

A chciałbyś usłyszeć, jak przyjdzie "co do czego": ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI? :o

Sortuj wg