"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 16 sie 2015, 18:21
( Dean )^2, uwierzysz, ze pomyślałam o kurde a gdzie ( Dean )^2 :) :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez filip133 16 sie 2015, 19:01
khaleesi napisał(a):wiek Chrystusowy filip133, Bertha, ma racje

27 lat bede mial we wrzesniu, wiec to chyba nie Chrystusowy...? :) A ja jestem ateista apropo Chrystusow czy Bogow ;p

przez arminn 16 sie 2015, 22:56
Choroba całkowicie odbiera mi życie..Dziwię się jak w ogóle wstaję jeszcze z łóżka.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 17 sie 2015, 13:35
to bylo to schizonerw bo ma 33lata czyli wiek Chrystusowy
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Grzegorz1991 17 sie 2015, 14:39
Nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u Pani Psychiatry. Płakać mi się chce. Jestem też zły... na siebie samego.
Nie umiem sprawić, żeby było lepiej. Jestem do niczego. Boję się, że znowu się potne tak jak 2 dni temu.
Boję się życia. Pytanie czego się nie boję, bo chyba wszystkiego się boję. Nie radzę sobie kompletnie ze sobą.
Jak mam walczyć, gdy brakuje już sił? Nie wiem. Nie rozumiem co trzeba zrobić, aby to co złe zniknęło? Sam już nie wiem.
Może należy zrobić coś niezwykłego? A może po prostu starać się zapomnieć o wszystkim? Tylko, że ja tak nie potrafię. Po prostu nie umiem.

przez Mae 17 sie 2015, 14:52
filip133 napisał(a):Trudno wierzyc w to wszystko, jak przez tyle lat zadna sie mna nie interesowala i nie mialem szans na zwiazek... i wszyscy znajomi sie zawsze ode mnie odwracaja w koncu

A skąd wiesz, że to nie są Twoje subiektywne spostrzeżenia, wyciągnięte z błędnych przekonań? Najpierw powinieneś sprawdzić przesłanki, czy faktycznie tak jest. Być może ze względu na swoje kompleksy i niską samoocenę próbujesz demonizować siebie i własne otoczenie.
Trolololololo
Mae

przez TruchłoBoga 17 sie 2015, 15:14
Nienawidzę wszystkiego, nie ma słów, którymi dałoby się to opisać. Modlę się o Armagedon i żeby pochłonął każde spie*olone życie na tej planecie, tylko o to proszę. Szkoda, że jest policja.
Brzmi śmiesznie? Super.
Ku*wa, zdychajcie.
TruchłoBoga

przez Rivvva28 17 sie 2015, 21:28
Zaprosiłem mase osób z tego forum na PW by pogadać żadna ze mną nie chciała:)))
Rivvva28

przez koszykova 17 sie 2015, 22:02
Zaczynam bać sie każdego nowego dnia pracy... Pogorszenie stanu murowane
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Mae 17 sie 2015, 23:40
TruchłoBoga napisał(a):Nienawidzę wszystkiego, nie ma słów, którymi dałoby się to opisać. Modlę się o Armagedon i żeby pochłonął każde spie*olone życie na tej planecie, tylko o to proszę. Szkoda, że jest policja.
Brzmi śmiesznie? Super.
Ku*wa, zdychajcie.

Tak.
Wysłuchaj Ważnej Wiadomości Kelkuca, śmieszku.
Trolololololo
Mae

przez Steviear 17 sie 2015, 23:54
Jest mi teraz bardzo źle. Dobrze było kiedyś ale się skończyło. Mam nadzieję jednak że pożyje trochę więcej. Że to wszystko się nie sprawdzi i że na badaniach wyjdzie że mam coś zupełnie innego niż myślę. Strasznie mnie wszystko boli a i tak się oszczedzam. Nie wiem co będzie jak znaczne studiować. Strasznie mnie to martwi. Dopiero pod koniec października mam konsultacje z ordynatorem. Nie wytrzymam do tego czasu bo to nie jest jedyny problem. Rany, przecież muszę to wytrzymać. Właśnie sobie poczytalam i znów jestem załamana że same negatywy znalazłam,szczątkowe informacje.. Martwi mnie to że nie piszą o tej chorobie starsi ludzie. Czyżby umarli? Nie chce umierać, chce żyć. W ogole martwi mnie ten brak informacji. Gdzie sa wszyscy ludzie z ta choroba?Często się zastanawiam jak wygląda śmierć i co się dzieje wtedy. Mecza mnie te mysli. Dołują. Jutro kolejne bieganie po lekarzach. Mam dość. Wolalabym leżeć w szpitalu ale nic nie jest takie proste. Wszystkie procedury są wykanczajace. Mam świadomość tego że jak się jeszcze bardziej pogorszy mój stan to zdechne i nikt mi nie pomoże. To kolejna okropnie depresyjne myśl.

przez filip133 18 sie 2015, 11:56
Takie różne procedury są strasznie drażniące i męczące...
Oh mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie w porządku, poukłada się to lepiej, nie będzie żadnej tragedii... :( Żadnego "mam nadzieję jednak że pożyję trochę więcej"...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Komoda2000 18 sie 2015, 12:47
Mam silne nawroty depresji, z niczym sobie nie radzę. Nie potrafię ruszyć do przodu.
Tęsknię za człowiekiem, który koniec końcem potraktował mnie jak swój największy błąd, a pod nosem mam kogoś o wiele lepszego.
I nie chcę tej osoby. Tylko siedzę i czekam na coś, co się nie wydarzy.
Jestem żałosna.
"You think you can handle it, then one day you can’t"
"Things change , doesn't mean they get better"

przez Steviear 18 sie 2015, 13:28
filip133, to miłe, dzięki :)
Ból mniejszy, co oznacza że jest lepiej.

Sortuj wg