"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bertha 16 sie 2015, 11:12
filip133, jeśli dziewczyna traktuje Cię jak śmiecia, to czas najwyższy wybić sobie ją z głowy. Sam widzisz do czego doprowadził Ciebie ten związek, do skrajnej samokrytyki, do uznawania siebie za kogoś, kto jest zupełnie bezwartościowy (chociaż z pewnością tak nie jest). Dlatego lepiej zerwać z nią kontakt, bo kontynuowanie tej znajomości może się dla Ciebie skończyć prawdziwym załamaniem nerwowym. Jeszcze poznasz taką dziewczynę, która nie będzie Ciebie źle traktowała, tylko zaakceptuje Ciebie takim jaki jesteś.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez xxdarc 16 sie 2015, 11:46
ehh... jestem okropna, moja mama przez mnie cierpi, nie mogę jej mówić co czuję bo to ją zabija
a ja tak pragnę umrzeć... i nie mogę bo kocham ją, ale wiem że jak ona się rozstanie ze światem to ja po niej
na razie starczy głupie cięcie się, tak bardzo nienawidzę mojego życia nie chcę ty być to jest męczące,palące .. ludzie wszyscy bez wyjątku odbierają mi radość do życia, wystarczy że się spojrzą, czemu tak jest...... w sumie nie ważne, poczekam na śmierć, choć lepiej by było się nie zabijać a umrzeć przez przypadek/morderstwo i tak tego tutaj nie przeczyta ale to nic, nie o to chodzi- napisałam co czuję tutaj bo bliskim nie mogę, każde moje słowo ich rani, oni cierpią może bardziej niż ja, bo ja już pogodzona ze swym stanem i gotowa na śmierć dla nich to nie do wyobrażenia.. dlaczego los tak chce, aby tak było po co ja tu się rodziłam... nie wiem
ld

przez filip133 16 sie 2015, 13:00
Bertha napisał(a):filip133, jeśli dziewczyna traktuje Cię jak śmiecia, to czas najwyższy wybić sobie ją z głowy. Sam widzisz do czego doprowadził Ciebie ten związek, do skrajnej samokrytyki, do uznawania siebie za kogoś, kto jest zupełnie bezwartościowy (chociaż z pewnością tak nie jest). Dlatego lepiej zerwać z nią kontakt, bo kontynuowanie tej znajomości może się dla Ciebie skończyć prawdziwym załamaniem nerwowym. Jeszcze poznasz taką dziewczynę, która nie będzie Ciebie źle traktowała, tylko zaakceptuje Ciebie takim jaki jesteś.

Trudno wierzyc w to wszystko, jak przez tyle lat zadna sie mna nie interesowala i nie mialem szans na zwiazek... i wszyscy znajomi sie zawsze ode mnie odwracaja w koncu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez schizonerw 16 sie 2015, 17:32
Kilka dni temu uświadomiłem sobie, że nigdy nie żyłem. A to już 33 lata.

przez ( Dean )^2 16 sie 2015, 18:19
Niszczę swoje życie. :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 16 sie 2015, 18:20
wiek Chrystusowy filip133, Bertha, ma racje
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez khaleesi 16 sie 2015, 18:21
( Dean )^2, uwierzysz, ze pomyślałam o kurde a gdzie ( Dean )^2 :) :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez filip133 16 sie 2015, 19:01
khaleesi napisał(a):wiek Chrystusowy filip133, Bertha, ma racje

27 lat bede mial we wrzesniu, wiec to chyba nie Chrystusowy...? :) A ja jestem ateista apropo Chrystusow czy Bogow ;p

przez arminn 16 sie 2015, 22:56
Choroba całkowicie odbiera mi życie..Dziwię się jak w ogóle wstaję jeszcze z łóżka.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez khaleesi 17 sie 2015, 13:35
to bylo to schizonerw bo ma 33lata czyli wiek Chrystusowy
Mistrz Avatara

przez Grzegorz1991 17 sie 2015, 14:39
Nie wiem co robić. Jutro mam wizytę u Pani Psychiatry. Płakać mi się chce. Jestem też zły... na siebie samego.
Nie umiem sprawić, żeby było lepiej. Jestem do niczego. Boję się, że znowu się potne tak jak 2 dni temu.
Boję się życia. Pytanie czego się nie boję, bo chyba wszystkiego się boję. Nie radzę sobie kompletnie ze sobą.
Jak mam walczyć, gdy brakuje już sił? Nie wiem. Nie rozumiem co trzeba zrobić, aby to co złe zniknęło? Sam już nie wiem.
Może należy zrobić coś niezwykłego? A może po prostu starać się zapomnieć o wszystkim? Tylko, że ja tak nie potrafię. Po prostu nie umiem.

przez Mae 17 sie 2015, 14:52
filip133 napisał(a):Trudno wierzyc w to wszystko, jak przez tyle lat zadna sie mna nie interesowala i nie mialem szans na zwiazek... i wszyscy znajomi sie zawsze ode mnie odwracaja w koncu

A skąd wiesz, że to nie są Twoje subiektywne spostrzeżenia, wyciągnięte z błędnych przekonań? Najpierw powinieneś sprawdzić przesłanki, czy faktycznie tak jest. Być może ze względu na swoje kompleksy i niską samoocenę próbujesz demonizować siebie i własne otoczenie.
Trolololololo
Mae

przez TruchłoBoga 17 sie 2015, 15:14
Nienawidzę wszystkiego, nie ma słów, którymi dałoby się to opisać. Modlę się o Armagedon i żeby pochłonął każde spie*olone życie na tej planecie, tylko o to proszę. Szkoda, że jest policja.
Brzmi śmiesznie? Super.
Ku*wa, zdychajcie.
TruchłoBoga

przez Rivvva28 17 sie 2015, 21:28
Zaprosiłem mase osób z tego forum na PW by pogadać żadna ze mną nie chciała:)))
Rivvva28

Sortuj wg