"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez buszujacywtrawie 13 sie 2015, 21:48
Wywołałem kłótnię w domu, znaleźli mi innego psychiatrę, ale z zastrzeżeniem, że jak ta nowa nie trafi w leki, to pójdę dla dobrania do psychiatryka...

przez tristezza 13 sie 2015, 22:19
buszujacywtrawie napisał(a):PS. Gratuluję pseudo-psychiatrom wypisywanie neuroleptyków na nerwice i depresje

hmm, a dlaczego nie?
tristezza

przez obłąkany 14 sie 2015, 02:46
Wciąż brakuje mi poprawy nastroju. Ile to jeszcze będzie trwało?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalezna 14 sie 2015, 12:33
chce umrzec. naprawde chce umrzec. tak naprawde nikt nie pomaga, a wrecz dobija. ja juz niemoge. dlaczego tak sie dzieje... ;(
zalezna

przez obłąkany 14 sie 2015, 17:22
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

przez Grzegorz1991 14 sie 2015, 20:31
Czuję straszną pustkę. Od jakiegoś czasu czuję się jakiś taki dziwny. Pusty i samotny.
Tak jakby wszystko co dobre już minęło. Boję się. Nie wiem co robić. To się nasila.
Nie wiem czy ja dłużej chcę żyć. Czuję się taki słaby. Zmęczony. Bez pozytywnych emocji.
Nie wiem co się dzieje. Czuję niepokój i lęk. Mam dosyć. Chciałbym zapomnieć o wszystkim.
Nie myśleć. Przypominają mi się najgorsze wspomnienia. Nie umiem.
Płakać mi się chce. Przejdzie pewnie. Tylko kiedy.

przez filip133 14 sie 2015, 20:43
Grzegorz1991 napisał(a):Czuję straszną pustkę. Od jakiegoś czasu czuję się jakiś taki dziwny. Pusty i samotny.
Tak jakby wszystko co dobre już minęło. Boję się. Nie wiem co robić. To się nasila.
Nie wiem czy ja dłużej chcę żyć. Czuję się taki słaby. Zmęczony. Bez pozytywnych emocji.
Nie wiem co się dzieje. Czuję niepokój i lęk. Mam dosyć. Chciałbym zapomnieć o wszystkim.
Nie myśleć. Przypominają mi się najgorsze wspomnienia. Nie umiem.
Płakać mi się chce. Przejdzie pewnie. Tylko kiedy.

Chodzisz do jakiegos lekarza..? Psychologa..?

przez Grzegorz1991 14 sie 2015, 20:48
Chodzę od dawna do psychiatry. Leczę się. Było lepiej przez jakiś czas, a teraz wraca. :(

przez filip133 14 sie 2015, 22:04
To jest ciezkie... Mi tez po dlugim czasie leczenia dobrze bylo, a teraz jakos sie wraca duzo rzeczy... Nie wiem czy tymczasowo czy na dluzej...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez filip133 15 sie 2015, 09:05
Znowu ja. Bedzie mi lepiej jak wyrzuce tutaj z siebie wszystko...
Kiepsko mi znowu bardzo. Nie moglem zasnac dlugo w nocy, znowu bardzo kiepski sen.. wolaloby sie do domu wrocic niz tu u rodziny siedziec :/ eh zaczelo sie w nocy znowu myslenie, przyzwyczajony jestem do spania sam w pokoju albo czasem spalem z nia, jak sie widzielismy. Wczoraj spalem w pokoju z bratem i mama, to slyszac czyjs oddech obok kojarzylo mi sie z nia.. zaczely mi chodzic po glowie wspomnienia, jak bylismy sobie w Rzeszowie.. Zaczely mi chodzic po glowie rzeczy ktore planowalismy, co chcialem jej w Kielcach pokazac, o koncertach dwoch w pazdzierniku i listopadzie gdzie myslelismy jechac, o kilku miejscach gdzie juz bylismy a chcialbym jeszcze ja zabrac raz.. potem mi sie snilo jak jestem u niej, stoj w kuchni i patrze przez okno na jej psa i na kota sasiadow, heh.. Psychoza maniakalna jakas :/ mialem lzy wczoraj wieczorem w oczach, mysly o tym ze ja nigdy sie z tego wszystkiego nie uwolnie, powinienem juz sie dawno zabic, nie byloby tyle klopotow. Wszystko w swoim zyciu psuje i rozwalam, moze znowu mi jakos psychiatryk bedzie potrzebny ale to tez meka w takim miejscu byc... :/ tak malo pozytywow widac na przyszlosc, nie mam pojecia jak sobie dam rade... czasem mam ochote struc sie jakimis lekami, ale nie mam jakimi, albo pociac sie znowu nozem po rece jak kiedys, ale to raczej nie ma sensu... Nie panuje nad soba i nie wiem co robic :(
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Grzegorz1991 15 sie 2015, 23:18
Nie wiem co się ze mną dzieje. Jest coraz gorzej. Z godzinę temu pociąłem sobie rękę żyletką. Nie mocno. Lekko.Ale tak, żeby poczuć jakikolwiek ból.
We wtorek mam wizytę u mojej Pani Psychiatry. Chyba jej powiem o wszystkim. Nie widzę innego wyjścia. :(

przez arminn 15 sie 2015, 23:56
Grzegorz1991,
Z godzinę temu pociąłem sobie rękę żyletką. Nie mocno. Lekko.Ale tak, żeby poczuć jakikolwiek ból.

Witaj w klubie :(
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Robcio 16 sie 2015, 02:06
Źle. Znowu porażka z nałogiem - porażka w życiu.

przez filip133 16 sie 2015, 10:16
Nie wiem czy to ludzie sa przerazajacy czy moje myslenie. Nie rozumiem jak mozna najpierw kochac kogos, byc z kims bardzo blisko i bardzo dobrze sie znac, a potem tak urywac kontakt. W ogole sie nie odzywa, albo bardzo malo, ciagle ma jakies pretensje i traktuje mnie teraz jak nic niewartego smiecia. Tak dobrze zdazylismy sie poznac, mowilismy sobie wiele rzeczy, a teraz jakby byla obrazona jakbym sie przespal z inna, pobil ja albo zrobil cos innego, ekstremalnego. Jakby wolala niepamietac ze tyle o sobie wiemy i tak dobrze sie znamy, tylko pstrykela palcem i juz o tym nie pamieta a ja jestem jakims kawalkiem gowna z ktorym nie warto pisac.

Nie wiem juz, czy to ja jestem taki dziwny i glupi i nie umiem sie dogadywac z ludzmi, czy moze to jakis przypadek ze przez cale zycie spotykam takich dziwnych ludzi i nie moge z nikim dluzszego, dobrego kontaktu nawiazac, ktory sie nie rozpadnie...

Sortuj wg