"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez woowoo 29 lip 2015, 22:18
Moja franca to depresja lękowa... wraca do mnie. Miałam od niej wolne 3 miechy . Po prostu zaczynam myśleć że to już na zawsze.

przez SmutnaTęcza 30 lip 2015, 01:07
Ważę 57 kilo, ja pier****. :hide: Teraz to już wyglądam jak te rozlazłe wieloryby w programów o fetyszystach grubych bab. :hide:

przez hobbyturysta 30 lip 2015, 01:09
hihi :D free wily !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomasz_xyz 30 lip 2015, 07:06
woowoo napisał(a):Moja franca to depresja lękowa... wraca do mnie. Miałam od niej wolne 3 miechy . Po prostu zaczynam myśleć że to już na zawsze.

Współczuję
tomasz_xyz

przez zalezna 30 lip 2015, 13:16
chce umrzec
zalezna

przez julusia 30 lip 2015, 14:17
SmutnaTęcza, a ja 63 kg to co mam powiedzieć :?:

zalezna, ja też :!:
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez milena.ana 30 lip 2015, 19:47
Najadłam się dzisiaj jak jakiś bęcwał słoik masła orzechowego, dwie babeczki z czekoladą i orzechami, połowę snickersa, dwa kawałki chałwy i czekoladowe płatki śniadaniowe. Z racji tego że nie preferuję wymiotów, coby przypadkiem moich zębów nie zwymiotować z przyzwyczajenia, postanowiłam iść na basen. Cieszyłam się z tego! Wyszłam z domu, popływam, endorfinki się wytworzą i tak pięknie będzie, no i doszłam i k***a mac basen zamknięty bo wody nie ma. Akurat dzisiaj. Wczoraj czynny. Jutro czynny. Jestem nieudacznikiem i pechowcem. Mam pecha i pewnie pecha przynoszę też innym. Kiedyś spalono by mnie na stosie :( Chce mi się płakać
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez Madziulka75 30 lip 2015, 22:48
hej.dziś miałam straszny dzień w pracy.chyba nerwica i depresja się nasiliły.Nie umiałam się odgonić od negatywnych myśli.Z każdą minutą czułam się coraz gorzej.Dopiero pod koniec pracy trochę lepiej.Boję się jutra .Mam tak już od jakiegoś czasu.Nie chcę iść spać bo wiem ,że rano się obudzę i od nowa to samo.Łapię fazę i jest lipa.Ale najgorszy jest brak nadziei.na początku myślałam ,że to chwilowe załamanie itd.Ale dobrych okresów jak kot napłakał.A leki ktore biorę od depresji to chyba bardziej mi szkodzą niż pomagają.Nerwica mi się od nich nasila.

przez Mag14 30 lip 2015, 23:28
Mnie często wszystko wkurza :twisted:
Nie przejmujcie się! Starajcie się myśleć pozytywnie. Nie bujać za bardzo w obłokach, tylko myśleć co zrobić w danej chwili a będzie dobrze ;)
Łatwo się gada, ale trzeba to ćwiczyć. Musimy się koncentrować, nad tym co chcemy zrobić, co robimy, co zrobimy. Trening , trening i jeszcze raz trening koncentracji. Trenuję, ale o wiele za mało, ponieważ zapominam. Trzeba zamknąć oczy, na 30min wyciszyć się, pomyśleć o czymś przyjemnym, przed przygodami.

przez khaleesi 31 lip 2015, 00:02
SmutnaTęcza napisał(a):Ważę 57 kilo, ja pier****. :hide: Teraz to już wyglądam jak te rozlazłe wieloryby w programów o fetyszystach grubych bab. :hide:
uwolnić orkę 6 :D ale nie przeciez Ty niska nie jesteś :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Siarlek 31 lip 2015, 00:16
A mnie denerwuje, że mam jakieś dziwne objawy. Ostatnio dostaje szału jak ide do czarnoksiężnika, bo doszło do mnie, że oni nic nie potrafią i jestem zdany sam na siebie i na koncerny farmaceutyczne. Poczułem się jakoś taki samotny. Jak pomyśle ile mnie karmili paro, przy tych skutach ubocznych i żaden nie widział, że to skutki paro! Szarlatani i konowały. Powinni skasować tą specjalność lekarską bo ci ludzie i tak nic nie wiedzą! Ja bym powierzył leczenie internistom, nie jeden ma większą empatie. Zostańcie z Bogiem kochani :)
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez Peter88 31 lip 2015, 12:00
Boje się własnego cienia, nie wiem co to chillout (WTF!) żadna używka nie jest dla mnie, nic nie jest dla mnie, cały świat to gówno oprócz moczu.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez tomasz_xyz 31 lip 2015, 12:57
Madziulka75 napisał(a):hej.dziś miałam straszny dzień w pracy.chyba nerwica i depresja się nasiliły.Nie umiałam się odgonić od negatywnych myśli.Z każdą minutą czułam się coraz gorzej.Dopiero pod koniec pracy trochę lepiej.Boję się jutra .Mam tak już od jakiegoś czasu.Nie chcę iść spać bo wiem ,że rano się obudzę i od nowa to samo.Łapię fazę i jest lipa.Ale najgorszy jest brak nadziei.na początku myślałam ,że to chwilowe załamanie itd.Ale dobrych okresów jak kot napłakał.A leki ktore biorę od depresji to chyba bardziej mi szkodzą niż pomagają.Nerwica mi się od nich nasila.

Jeśli leki nie działają lub powodują skutki uboczne należy rozważyć ich zmianę. Ja na fluoksetynie miałem wysokie ciśnienie i lęki. Na mirtazapinie miałem koszmary i ogromny apetyt, na elicea trzasły mi się ręce i pociłem się bardzo
tomasz_xyz

przez SmutnaTęcza 31 lip 2015, 14:04
khaleesi napisał(a):
SmutnaTęcza napisał(a):Ważę 57 kilo, ja pier****. :hide: Teraz to już wyglądam jak te rozlazłe wieloryby w programów o fetyszystach grubych bab. :hide:
uwolnić orkę 6 :D ale nie przeciez Ty niska nie jesteś :D

Mam, 1,63m. Wysoka bym była, gdybym miała przynajmniej 1,67m. :P

Sortuj wg