"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 19 lip 2015, 15:42
Wykończy mnie ten żołądek. Poproszę o skierowanie do gastrologa, ale i tak kilka miesięcy czeka się na wizytę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez hank_mm 19 lip 2015, 16:06
Ku.... dlaczego ja muszę być takim debilem.
Blog w którym chciałbym wyrazić to co czuję i dać upust swojej fantazji zapraszam.
http://hankmm.tumblr.com/

przez 3/100 22 lip 2015, 11:53
utraciłam coś, co było martwe od miesięcy i nie umiem sobie z tym poradzić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 22 lip 2015, 12:51
dlaczego ja musze byc taka inna. Od zawsze kuzwa alienacja od ludzi. Nieliczne grono zaufanych osób pomijając rodzine. Dlaczego nie moge być jedną z moich znajomych ze szkoly co paraduje z wielkim brzuchem na wierzchu i ma banana na ustach i kuzwa nogi jak serdelki. Wolałabym to niż mieć tą ZOK.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez milena.ana 22 lip 2015, 13:38
Tylko jem i śpię. Nie wiem jak przerwać to błędne koło.
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez amelia83 22 lip 2015, 14:05
khaleesi napisał(a):dlaczego ja musze byc taka inna. Od zawsze kuzwa alienacja od ludzi. Nieliczne grono zaufanych osób pomijając rodzine. Dlaczego nie moge być jedną z moich znajomych ze szkoly co paraduje z wielkim brzuchem na wierzchu i ma banana na ustach i kuzwa nogi jak serdelki. Wolałabym to niż mieć tą ZOK.

też od dziecka czułam się 'inna' , też mam wąskie grono znajomych ale takich którzy wspierają i wiedzą co mi jest, czasami potrzebuję tylko czuc obecność, że są.... czasami mam większe potrzeby spotkań towarzyskich czasem mniejsze , często ludzie mnie meczą...w większej grupie czuję się zle, wole bardziej kameralne spotkania
miałam okresy gdy byłam bardziej przebojowa i śmiała ...ale to było kiedyś :)
pozdrawiam
milena.ana długo już tak masz? tez tak mam, byłaś u lekarza?? leczysz się?

przez marwil 23 lip 2015, 00:54
Zaraz pierdnę w płaszcz...
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez zalezna 24 lip 2015, 19:31
zabija mnie samotnosc
zalezna

przez mark123 24 lip 2015, 21:19
Nasilają się lęki, złość i anhedonia, atmosfera w domu się sypie, zdrowie fizyczne się sypie. "wielki sztorm na radarze"
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez koszykova 24 lip 2015, 22:08
dziś dowiedziałam się ze jutro jest ważna konferencja, muszę się stawic. Tyle obcych ludzi, nagle
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Steviear 25 lip 2015, 21:07
Umarły kolejne koty. Za każdym razem, z każdą śmiercią, nieważne czy zobaczę, czy usłyszę historię od kogoś. Już wizualizuję sobie jak to mogło wyglądać / lub wyglądało, automatycznie przypominam sobie każdy obraz cierpienia zwierzęcia, które widziałam i przeżyłam, a było ich naprawdę dużo i każdy na inny sposób. Widzę ich ogromny ból i jednocześnie niemoc z mojej strony. Nigdy w takich sytuacjach nie potrafiłam pomóc zwierzęciu, dobijając je.
Nie chcę tego widzieć. Nie chcę sobie tego przypominać i na nowo tego przeżywać :/

przez Evia 25 lip 2015, 21:48
Steviear, pracujesz ze zwierzętami?

przez Peter88 25 lip 2015, 22:57
Przychodzi sobotni wieczór to i czas na refleksje, które generalnie są odgrzewanym kotletem. A teraz jestem w sytuacji niby dramatycznej ale w tym kraju to niby norma. Od sierpnia będę bezrobotny, nie mam pomysłu na życie, na siebie na nic...a nie zaraz mam pomysł na życie!-wiem jak z nim skończyć. Nie ma na tym świecie miejsca dla ludzi wrażliwych, spokojnych, melancholików z zaburzeniami lękowo-nerwicowymi, po prostu rzeczywistość wyeliminuje takich jak ja...albo prędzej albo lada dzień. Pewnie ameryky nie odkryłem ale po to jest to zakichane forum. Jednak w moich zaburzeniach jest coś czego nie powiedziałem swojemu lekarzowi, a mianowicie, lęk przed ześwirowaniem, a to mogło być ważne. Nie wiem, może to objaw charakterystyczny dla jakiegoś zaburzenia...tak czy siak, nie obraże się, jak lada dzień pierdolnie na ziemie jakaś asteroida, czy wybuchnie wojna nuklearna. Męczy mnie już wszystko...

przez Steviear 26 lip 2015, 01:07
Evia, Nie. To koty z sąsiedztwa

Sortuj wg