"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hank_mm 19 lip 2015, 11:40
Czy ktoś może mi pomóc w jakiś sposób??
Blog w którym chciałbym wyrazić to co czuję i dać upust swojej fantazji zapraszam.
http://hankmm.tumblr.com/

przez dar 19 lip 2015, 12:59
kilka miesięcy temu poznałem fajną kobietę i teraz martwię się czy uda mi się utrzymać z nią kontakt. Boję się bo dawno nie wywarł nikt na mnie takiego pozytywnego wrażenia. Przeważnie mi nie zależało i unikałem kontaktu, a tutaj jest inaczej bo kurde cały czas sprawia ona dobre wrażenie i nie mogę znaleźć w niej minusów. Na pewno się nie zakochałem czy coś takiego ale z doświadczenia wiem że ciężko będzie ewentualnie spotkać drugą taką kobietę. Im więcej spotkań tym więcej widzę w niej cech które mnie interesują. :bezradny:
dar

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 13:06
dar napisał(a):kilka miesięcy temu poznałem fajną kobietę i teraz martwię się czy uda mi się utrzymać z nią kontakt. Boję się bo dawno nie wywarł nikt na mnie takiego pozytywnego wrażenia. Przeważnie mi nie zależało i unikałem kontaktu, a tutaj jest inaczej bo kurde cały czas sprawia ona dobre wrażenie i nie mogę znaleźć w niej minusów. Na pewno się nie zakochałem czy coś takiego ale z doświadczenia wiem że ciężko będzie ewentualnie spotkać drugą taką kobietę. Im więcej spotkań tym więcej widzę w niej cech które mnie interesują. :bezradny:

Nikt nie jest bez wad.Postaraj się ją dobrze poznać zanim się zaangażujesz uczuciowo. Zauroczenie odbiera rozum.
Nie martw się na zapas, jeśli jest Ci pisana to Ci nie ucieknie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 19 lip 2015, 13:44
Właśnie ja chyba nie mam problemów z zauroczeniem za to bardziej z brakiem nadziei na spotkanie kobiety która mnie zainteresuje. Najwidoczniej wcześniej nie miałem szczęścia i teraz gdy spotkałem tę kobietę mam wrażenie, że to jakaś szansa. Zapewne głupio myślę i się nakręcam tworząc sobie jakieś lęki ale co na to poradzę. Postaram się myśleć optymistycznie. Tylko teraz mam dylemat czy działać coś bardziej rozwijając te relacje czy zachowawczo jeszcze ją traktować na dystans.
dar

przez hank_mm 19 lip 2015, 13:53
Ja bym na Twoim miejscu olał i nie zwracał w ogóle uwagi. Chociaż sam jestem już od ponad 7 lat to przez ten okres a tym bardziej w ostatnim czasie nauczyłem się by nie ufać żadnej kobiecie, bo z biegiem czasu i tak pójdzie na bok. Dziś większość to prostytutki i fałszywe osoby, nie masz pewności czy ona też nie pracowała w tej branży, a po co ci poprawiać po byle jakim chu... ju. Osobiście odradzam Tobie jakichkolwiek kontaktów z nią, bo później będziesz tylko cierpiał. Dogadywać możesz się bo może ona taka już jest, że lubi pogadać, możliwe że zdobyła doświadczenie w tej branży, dlatego jest miła i interesująca. Kobiety dziś w 90% pracują jako prostytutki, 5 procent jest już zajętych, a pozostałe to dzieci i osoby z górnej półki. Oczywiście to jest moje zdanie, co z nim zrobisz to już Twoja sprawa.
Blog w którym chciałbym wyrazić to co czuję i dać upust swojej fantazji zapraszam.

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 14:12
dar napisał(a):Właśnie ja chyba nie mam problemów z zauroczeniem za to bardziej z brakiem nadziei na spotkanie kobiety która mnie zainteresuje. Najwidoczniej wcześniej nie miałem szczęścia i teraz gdy spotkałem tę kobietę mam wrażenie, że to jakaś szansa. Zapewne głupio myślę i się nakręcam tworząc sobie jakieś lęki ale co na to poradzę. Postaram się myśleć optymistycznie. Tylko teraz mam dylemat czy działać coś bardziej rozwijając te relacje czy zachowawczo jeszcze ją traktować na dystans.

Spróbuj jeszcze ją poobserwować z dystansem.

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 14:17
hank_mm napisał(a):Ja bym na Twoim miejscu olał i nie zwracał w ogóle uwagi. Chociaż sam jestem już od ponad 7 lat to przez ten okres a tym bardziej w ostatnim czasie nauczyłem się by nie ufać żadnej kobiecie, bo z biegiem czasu i tak pójdzie na bok. Dziś większość to prostytutki i fałszywe osoby, nie masz pewności czy ona też nie pracowała w tej branży, a po co ci poprawiać po byle jakim chu... ju. Osobiście odradzam Tobie jakichkolwiek kontaktów z nią, bo później będziesz tylko cierpiał. Dogadywać możesz się bo może ona taka już jest, że lubi pogadać, możliwe że zdobyła doświadczenie w tej branży, dlatego jest miła i interesująca. Kobiety dziś w 90% pracują jako prostytutki, 5 procent jest już zajętych, a pozostałe to dzieci i osoby z górnej półki. Oczywiście to jest moje zdanie, co z nim zrobisz to już Twoja sprawa.

Wow, te statystyki są wiarygodne czy ich źródłem jest Super Ekspress/aszdziennik/faktoid?
Ja bym mogła mówić że 90% mężczyzn to knury, ale nie robię tak bo będę trafiać na... knury.

przez hank_mm 19 lip 2015, 15:37
Myślę że wiarygodne skoro wypowiedziała te słowa osoba która obcuje wśród takich kobiet a w szczególności studentek szukających bogatego frajera który będzie pompował w nią kasę.

przez mark123 19 lip 2015, 15:42
Wykończy mnie ten żołądek. Poproszę o skierowanie do gastrologa, ale i tak kilka miesięcy czeka się na wizytę.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez hank_mm 19 lip 2015, 16:06
Ku.... dlaczego ja muszę być takim debilem.

przez 3/100 22 lip 2015, 11:53
utraciłam coś, co było martwe od miesięcy i nie umiem sobie z tym poradzić.

przez khaleesi 22 lip 2015, 12:51
dlaczego ja musze byc taka inna. Od zawsze kuzwa alienacja od ludzi. Nieliczne grono zaufanych osób pomijając rodzine. Dlaczego nie moge być jedną z moich znajomych ze szkoly co paraduje z wielkim brzuchem na wierzchu i ma banana na ustach i kuzwa nogi jak serdelki. Wolałabym to niż mieć tą ZOK.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez milena.ana 22 lip 2015, 13:38
Tylko jem i śpię. Nie wiem jak przerwać to błędne koło.
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez amelia83 22 lip 2015, 14:05
khaleesi napisał(a):dlaczego ja musze byc taka inna. Od zawsze kuzwa alienacja od ludzi. Nieliczne grono zaufanych osób pomijając rodzine. Dlaczego nie moge być jedną z moich znajomych ze szkoly co paraduje z wielkim brzuchem na wierzchu i ma banana na ustach i kuzwa nogi jak serdelki. Wolałabym to niż mieć tą ZOK.

też od dziecka czułam się 'inna' , też mam wąskie grono znajomych ale takich którzy wspierają i wiedzą co mi jest, czasami potrzebuję tylko czuc obecność, że są.... czasami mam większe potrzeby spotkań towarzyskich czasem mniejsze , często ludzie mnie meczą...w większej grupie czuję się zle, wole bardziej kameralne spotkania
miałam okresy gdy byłam bardziej przebojowa i śmiała ...ale to było kiedyś :)
pozdrawiam
milena.ana długo już tak masz? tez tak mam, byłaś u lekarza?? leczysz się?

Sortuj wg