"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez boża krówka 17 lip 2015, 10:06
Quakerdramon napisał(a):Kończą mi się pieniądze, nie znalazłem jeszcze pracy, jeśli jej nie znajdę w ciągu tygodnia będę miał przesrane, nie wrócę do Polski bo pożyczyłem na przylot tutaj i życie, karta kredytowa angielska też już debet się kończy. Najgorsze jest to że ja chcę żyć, nie chcę umierać ale ta depresja ciągnie mnie w dół, nienawidzę swojego życia, dlaczego te zasrane pieniądze lada moment sprawią że będę musiał to zrobić ? Ludzie uwierzcie mi, jeśli macie pracę to możecie znaleźć motywację do życia,lub pieniądze, ale bez tego nie ma nic. Nienawidzę siebie za to że wszystko się tak potoczyło, upokorzenia związane z niemożliwością oddania długów wygra,mam zerowe szanse ale nie chce być bezdomny ani nie chcę umierać ale coś będę musiał wybrać.

A nie ma w okolicy jakiejś organizacji charytatywnej, która pomogłaby Ci przetrwać do czasu aż znajdziesz pracę?
Też szukam pracy, tyle że w Polandzie, i też mi się grunt pali pod nogami ;) Brak pracy i kasy to najlepsza pożywka dla depresji, chyba lepsza niż samotność z kasą na zachcianki...

przez dar 17 lip 2015, 17:42
powróciło coś tak głupiego jak objawy i nie wiem dlaczego, skąd po co jak - przecież miałem już wrażenie, że już mam na nie sposób. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez bedzielepiej 17 lip 2015, 17:51
dar napisał(a):powróciło coś tak głupiego jak objawy i nie wiem dlaczego, skąd po co jak - przecież miałem już wrażenie, że już mam na nie sposób. :roll:

Nawet zdrowi psychicznie ludzie mają gorsze dni. Może za dużo od siebie wymagasz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 17 lip 2015, 18:36
bedzielepiej napisał(a):Nawet zdrowi psychicznie ludzie mają gorsze dni. Może za dużo od siebie wymagasz?

Zapewne sporo od siebie wymagam. Jednocześnie staram się znaleźć w sobie cierpliwość też biorąc pod uwagę opcję "gorsze dni". Obecnie coś się zmieniło więc analizuje ostatnie dni szukając powodów tej zmiany. Najważniejsze aby udało mi się powrócić do dobrego stanu. Przydałby mi się jakiś znajomy lekarz który pomógłby mi znaleźć przyczyny.
dar

przez boża krówka 17 lip 2015, 22:04
boża krówka napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
boża krówka napisał(a):Bedzielepiej, może zamiast Cię zabijać, wyślę Cię na spacer? Co Ty na to?

No właśnie co z naszym spacerem :mrgreen:

Nosz, przegapiłam taką miłą propozycję?! Aktualna? Hehe. Chyba ten nasz spacer musiałby być wirtualny, ja zdaję się mieszkam w innym województwie ;)

Jeśli jednak "nasz spacer", to spacer Carlosbueno i Będzielepiej, to nie przeszkadzam ;)

przez ( Dean )^2 18 lip 2015, 20:45
Tak mnie poparzyło dziś słońce na budowie że aż dostałem gorączki...I to wszystko za 8 zeta za godzine..kpina.
Najgorszy jest wiatr.

przez hank_mm 19 lip 2015, 11:40
Czy ktoś może mi pomóc w jakiś sposób??
Blog w którym chciałbym wyrazić to co czuję i dać upust swojej fantazji zapraszam.
http://hankmm.tumblr.com/

przez dar 19 lip 2015, 12:59
kilka miesięcy temu poznałem fajną kobietę i teraz martwię się czy uda mi się utrzymać z nią kontakt. Boję się bo dawno nie wywarł nikt na mnie takiego pozytywnego wrażenia. Przeważnie mi nie zależało i unikałem kontaktu, a tutaj jest inaczej bo kurde cały czas sprawia ona dobre wrażenie i nie mogę znaleźć w niej minusów. Na pewno się nie zakochałem czy coś takiego ale z doświadczenia wiem że ciężko będzie ewentualnie spotkać drugą taką kobietę. Im więcej spotkań tym więcej widzę w niej cech które mnie interesują. :bezradny:
dar

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 13:06
dar napisał(a):kilka miesięcy temu poznałem fajną kobietę i teraz martwię się czy uda mi się utrzymać z nią kontakt. Boję się bo dawno nie wywarł nikt na mnie takiego pozytywnego wrażenia. Przeważnie mi nie zależało i unikałem kontaktu, a tutaj jest inaczej bo kurde cały czas sprawia ona dobre wrażenie i nie mogę znaleźć w niej minusów. Na pewno się nie zakochałem czy coś takiego ale z doświadczenia wiem że ciężko będzie ewentualnie spotkać drugą taką kobietę. Im więcej spotkań tym więcej widzę w niej cech które mnie interesują. :bezradny:

Nikt nie jest bez wad.Postaraj się ją dobrze poznać zanim się zaangażujesz uczuciowo. Zauroczenie odbiera rozum.
Nie martw się na zapas, jeśli jest Ci pisana to Ci nie ucieknie :)

przez dar 19 lip 2015, 13:44
Właśnie ja chyba nie mam problemów z zauroczeniem za to bardziej z brakiem nadziei na spotkanie kobiety która mnie zainteresuje. Najwidoczniej wcześniej nie miałem szczęścia i teraz gdy spotkałem tę kobietę mam wrażenie, że to jakaś szansa. Zapewne głupio myślę i się nakręcam tworząc sobie jakieś lęki ale co na to poradzę. Postaram się myśleć optymistycznie. Tylko teraz mam dylemat czy działać coś bardziej rozwijając te relacje czy zachowawczo jeszcze ją traktować na dystans.
dar

przez hank_mm 19 lip 2015, 13:53
Ja bym na Twoim miejscu olał i nie zwracał w ogóle uwagi. Chociaż sam jestem już od ponad 7 lat to przez ten okres a tym bardziej w ostatnim czasie nauczyłem się by nie ufać żadnej kobiecie, bo z biegiem czasu i tak pójdzie na bok. Dziś większość to prostytutki i fałszywe osoby, nie masz pewności czy ona też nie pracowała w tej branży, a po co ci poprawiać po byle jakim chu... ju. Osobiście odradzam Tobie jakichkolwiek kontaktów z nią, bo później będziesz tylko cierpiał. Dogadywać możesz się bo może ona taka już jest, że lubi pogadać, możliwe że zdobyła doświadczenie w tej branży, dlatego jest miła i interesująca. Kobiety dziś w 90% pracują jako prostytutki, 5 procent jest już zajętych, a pozostałe to dzieci i osoby z górnej półki. Oczywiście to jest moje zdanie, co z nim zrobisz to już Twoja sprawa.
Blog w którym chciałbym wyrazić to co czuję i dać upust swojej fantazji zapraszam.

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 14:12
dar napisał(a):Właśnie ja chyba nie mam problemów z zauroczeniem za to bardziej z brakiem nadziei na spotkanie kobiety która mnie zainteresuje. Najwidoczniej wcześniej nie miałem szczęścia i teraz gdy spotkałem tę kobietę mam wrażenie, że to jakaś szansa. Zapewne głupio myślę i się nakręcam tworząc sobie jakieś lęki ale co na to poradzę. Postaram się myśleć optymistycznie. Tylko teraz mam dylemat czy działać coś bardziej rozwijając te relacje czy zachowawczo jeszcze ją traktować na dystans.

Spróbuj jeszcze ją poobserwować z dystansem.

przez bedzielepiej 19 lip 2015, 14:17
hank_mm napisał(a):Ja bym na Twoim miejscu olał i nie zwracał w ogóle uwagi. Chociaż sam jestem już od ponad 7 lat to przez ten okres a tym bardziej w ostatnim czasie nauczyłem się by nie ufać żadnej kobiecie, bo z biegiem czasu i tak pójdzie na bok. Dziś większość to prostytutki i fałszywe osoby, nie masz pewności czy ona też nie pracowała w tej branży, a po co ci poprawiać po byle jakim chu... ju. Osobiście odradzam Tobie jakichkolwiek kontaktów z nią, bo później będziesz tylko cierpiał. Dogadywać możesz się bo może ona taka już jest, że lubi pogadać, możliwe że zdobyła doświadczenie w tej branży, dlatego jest miła i interesująca. Kobiety dziś w 90% pracują jako prostytutki, 5 procent jest już zajętych, a pozostałe to dzieci i osoby z górnej półki. Oczywiście to jest moje zdanie, co z nim zrobisz to już Twoja sprawa.

Wow, te statystyki są wiarygodne czy ich źródłem jest Super Ekspress/aszdziennik/faktoid?
Ja bym mogła mówić że 90% mężczyzn to knury, ale nie robię tak bo będę trafiać na... knury.

przez hank_mm 19 lip 2015, 15:37
Myślę że wiarygodne skoro wypowiedziała te słowa osoba która obcuje wśród takich kobiet a w szczególności studentek szukających bogatego frajera który będzie pompował w nią kasę.

Sortuj wg