"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez malenka76 04 lip 2015, 11:18
Ordynator odziału szpitala psychiatrycznego w Warszawie, powiedział mi że dla mnie już nie ma ratunku. Leki które mi dawali nie pomagają, leczę się od 16 roku zycia. Obecnie mam silne myśli samobójcze i chęć samookaleczania się. Powiedziała mi że chcę mnie dać na terapię. Jak można dać osobę która coraz bardziej chcę się zabić. Miałam wcześniej kwalifikacje do kliniki nerwic i okazuje się że nie przyjmują osób z myślami samobójczymi oraz agresją fizyczną i autoagresją. Z tym wszystkim mam problem. Czy wiecie może czy są jakieś kliniki na zrobienie badań genetycznych pod kątem chorób psychicznych? Proszę o pomoc, lekarzom będzie łatwiej mi pomóc jeśli będę mieć takie badania. U mnie nieda się przeprowadzić wywiadu środowiskowego, nic nie wiem o swoich rodzicach, nie znam ich.

przez Follow_ 04 lip 2015, 11:50
Czemu terapia nie miałaby Ci pomóc?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez elo 04 lip 2015, 11:53
faktycznie nie ma dla ciebie ratunku zalecam ew stary

znowu poratowalam sie klonem na sniadanie smutek.jpg
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 04 lip 2015, 11:55
Boże jak nie chce mi się wstawać błłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez elo 04 lip 2015, 11:58
to moze nie wstawaj? ktos kaze? w koncu odpoczynku w weekend nikt nie zakazuje
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 05 lip 2015, 07:37
Nigdy nie będę szczęśliwy.
Najgorszy jest wiatr.

przez Veikko 05 lip 2015, 08:30
( Dean )^2 napisał(a):Nigdy nie będę szczęśliwy.

Pieprzyć szczęście. To stan chwilowy i bardzo ulotny. Całe to poszukiwanie szczęścia w dzisiejszym wydaniu jest chore i prowadzi tylko do większej depresji i frustracji. "Musisz być szczęśliwy, musisz, musisz" - gówno prawda, nic nie muszę.
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

przez jetodik 05 lip 2015, 08:31
Veikko, hehe, co racja to racja, szczęście to pewien sposób życia, a nie stan umysłu jakby chciała nam wmówić dzisiejsza hvjkultura.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez dar 05 lip 2015, 11:22
właśnie trzeba sobie zdać z tego sprawę. Ja sam czasem o tym zapominam ale to właśnie prowizorycznie ułożone / szczęśliwe życie niektórych ludzi dobrze mi o tym przypomina, że oni na siłę próbują być szczęśliwi wchodząc w jeszcze większe bagno.
Ja mam swoje szczęście w którym czasem są gorsze dni ale wiem, że nie uciekam w to szukanie szczęścia na siłę.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Veikko 05 lip 2015, 13:06
jetodik napisał(a):Veikko, hehe, co racja to racja, szczęście to pewien sposób życia, a nie stan umysłu jakby chciała nam wmówić dzisiejsza hvjkultura.

Raczej miałem na myśli odwrotnie - szczęście może nas spotkać na chwilę, ale ono nie będzie trwało w nieskończoność - a dzisiejsza hujkultura IMHO twierdzi, że szczęście można mieć zawsze i na zawołanie. Napier----- nam do głów gówna tak naprawdę.

przez Rico 05 lip 2015, 13:09
dar napisał(a):właśnie trzeba sobie zdać z tego sprawę. Ja sam czasem o tym zapominam ale to właśnie prowizorycznie ułożone / szczęśliwe życie niektórych ludzi dobrze mi o tym przypomina, że oni na siłę próbują być szczęśliwi wchodząc w jeszcze większe bagno.
Ja mam swoje szczęście w którym czasem są gorsze dni ale wiem, że nie uciekam w to szukanie szczęścia na siłę.

O to to, nie można być cały czas szczęśliwym chyba, zawsze coś, ale trzeba umieć, nauczyć się niektóre rzeczy trochę zlewać, cieszyć się tym co dobre i jak najwięcej z tego wyciągać. Choć ja uważam przede wszystkim, że "szczęście jest możliwe tylko razem".
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Veikko 05 lip 2015, 13:15
Przede wszystkim się nie spinać, że coś muszę - muszę być szczęśliwym, muszę z tego jak najwięcej wyciągnąć. Przypominają mi się tu skoki narciarskie - tam zawsze, jak ktoś za bardzo chciał, albo za bardzo musiał to miał twarde lądowanie. Jak coś się musi, to to na pewno nie wyjdzie. Czy normalni ludzie tak myślą, że muszą być szczęśliwi? Do kurwy nędzy nie. Odrobina olewizmu jest nieraz cholernie potrzebna.

przez Rico 05 lip 2015, 13:38
Dokładnie, jak patrzę czasem na znajomych, takich olewaczy, co często olewają, nie spinają się tak tym co ja, to są po pierwsze szczęśliwsi, po drugie i tak im wychodzi. Pracujesz na to coś nazwane tym magicznym słowem szczęście, ale nie można się spinać, że zrobię to to teraz będę szczęśliwy.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez tristezza 05 lip 2015, 19:39
Jestem w tak zjebanej sytuacji, ze nie wiem czy smiac sie czy plakac
tristezza

Sortuj wg