"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 02 cze 2015, 19:25
Mój wygląd mnie obrzydza.
Najgorszy jest wiatr.

przez Milita 02 cze 2015, 21:03
Kolejny dzień zmarnowałam... Kolejny dzień jedynie myślałam o tym ile muszę zrobić, o tym, że muszę znaleźć pracę, o tym że jak się w końcu nie ruszę to utonę w długach, że zmarnuję sobie życie. I co? I nic. To cholerne "i nic" mnie już prześladuje. Jestem na siebie coraz bardziej wściekła...

przez Milita 02 cze 2015, 21:16
Na + jest jedynie to, że najadłam się jedną pomarańczą. Może po cudownym zyskaniu xxkg uda mi się choć część tego zgubić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 02 cze 2015, 21:55
japierdole jestesmy w dupie z projektem transferowym plus nazbieralam zaleglosci z calego maja i jesli tera nie wylece to bedzie cud
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez kazimierz61 02 cze 2015, 22:35
Czuję się strasznie, nie mam poczucia istnienia fizycznego, sam ze swoimi myślami i urojoną rzeczywistością zastanawiam się kim, albo czym jestem. Żyję już tyle lat i nadal zadaję sobie pytanie dlaczego ja mój umysł jest przydzielone do tego a nie innego ciała. Pamiętam jak idętyczne pytanie zdawałem sobie będąc dzieckiem, odkąd pamiętam. Najchętniej zostawiłbym to swoje ciało i odpłynął gdzieś gdzie nie ma chorób, problemów, jest tylko jasność umysłu. Życie jest dla mnie wielkim ciężarem, nie potrafię mu podołać. Znowu wycofałem się z życia rodzinnego, nie wychodzę z domu i nic nie potrafię robić, wszystko wydaje mi się bezcelowe, brakuje mi motywacji do działania. Nie potrafię pogodzić się z tym że nie wychodzę z choroby, a wręcz przeciwnie pogrążyłem się znowu w depresji, nie potrafię wydobyć słowa z siebie i te myśli zwariowane. Kiedy się skończy ta matnia, ten obłęd w którym biorę udział, a to przecież tylko moja wyobraźnia która sprawia że wszystko jest takie realne. Boję się nocy, koszmary mnie wykańczają, po 3 godzinach snu wszystko się zaczyna i tak co noc, a przecież pragnę tylko normalności.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Follow_ 02 cze 2015, 22:41
Dzisiaj zmarła moja koleżanka z pracy...
miała zawał serca...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez boża krówka 03 cze 2015, 01:24
Follow, to bardzo przykre...
Chciałam właśnie jęczeć, że nie dostałam pracy na której cholernie mi zależało, a było bardzo blisko i że w swojej obecnej jestem na wylocie... Ale żyję... Mogę szukać innej...

przez arminn 03 cze 2015, 18:39
Mogłabym dziś jęczeć i jęczeć, ale brak już sił :hide:
Nie dość, że głowa mi pęka od wczoraj, przez co obudziłam się dziś po południu ledwo żywa. To jeszcze zdecydowałam się odebrać pewien telefon po którym zaczęłam płakać+teraz brakuje mi tchu i kłuje serce. I ogólnie chyba się dziś potne z nerwów. Chociaż już dawno tego nie robiłam i obiecałam sobie, że już nie będę...No, ale czasami się po prostu nie da! Pić nie mogę, nie palę, nie biorę narkotyków. Więc jak tu sobie ulżyć, będąc na tym popapranym świecie i słuchając hipokryzji na około!
A najgorsze jest to, że ludzie nie widzą błędów u siebie. To ty powinieneś się zmienić, bo robisz tak i tak, bo jesteś chory, bo się odsuwasz od świata, bo tamto i tamto :silence: .. I jak tu żyć z takimi ludźmi :bezradny:
Brak mi już słów..

Follow_, przykro mi, współczuje
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez elo 03 cze 2015, 18:44
za kazdym razem obiecuje michalowi ze przyjade i za kazdym razem tego nie robie... do tej pory myslalam ze juz to olal ale dzis mi to wypomnial w 4 oczy i tak do tej pory smutno mi jest bo nawet nie potrafie porzadnie go przeprosic drogie bravo co mam zrobic
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez bonsai 03 cze 2015, 18:45
elo, zaproś Michała do siebie, to dobry chłopak.
bonsai

przez elo 03 cze 2015, 18:47
nieee to jeszcze nie ten etap znajomosci narazie tylko przez skajpa sie widujemy
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez monapayne 03 cze 2015, 18:53
elo, może samo się rozwiąże. U mnie takie sprawy najlepiej wychodzą same.

Mi dzisiaj wszyscy jadą 'konstruktywną' krytyką na temat mojej twórczości/sztuki/gunwa. Nie mam nawet porządnego aparatu a jestem bombardowana komentarzami na temat techniki. Tak jakby nie liczyło się to, że staram się 'malować' aparatem.

Jestem totalnym indywidualistą i introwertykiem. Widać to w moim podejściu chyba do sztuki jako nie do rzemiosła...

przez Wehmut 03 cze 2015, 19:03
robotnica, rób swoje i sie nie przejmuj. Oni patrzą na technikę a Ty na wrażliwość.
Wehmut

przez PM Cool Lee 03 cze 2015, 19:14
Właśnie zaczynają się upały co oznacza pełno botów na ulicach,gorąco.Znowu jestem skończony jak co roku najchętniej bym przesiedział tą kretyńską porę roku w 4 ścianach.Deprecha mi się nasila, prawie codziennie mam myśli samobójcze

Sortuj wg