"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez goshka 28 sty 2007, 09:09
Hyte, buahahahaa niezla historia! a tak serio to chyba najgorzej ludziom odbija poza domem.Może i panna ma 3 fakultety ale zbyt często z domu się nie ruszała a teraz czuje się panem i władcą!
Yantar, to ja sobie z Tobą pojęczę...tak żeby było milej. Jest ciągle do bani.. :cry:
Gusia, dobrze napisałaś.Tak chyba czasem mamy!

przez hyte 28 sty 2007, 13:07
Chyba to mnie denerwuje najbardziej ze wyszedlem na frajera brrr ,ale jeszcze sie zemszcze, w koncu pracujemy w tej samej firmie!!! :twisted:
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez Róża 28 sty 2007, 15:07
Hyte-najlepiej olej tego orangutana i omijaj ją z daleka.Nie dasz rady się zemścić,do takich prymitywów nic nie jest w stanie dotrzeć.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 28 sty 2007, 15:13
Zajebista laska hyte ,nia ma co :roll:
Trzy razy czytałam......kurcze az trudno uwierzyc że takie coś łazi po ziemi..
Podpisuję się pod Różą....OLEJ!!!!!
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez hyte 28 sty 2007, 16:51
Moze macie racje ,zeby to lepiej olac ,ale z drugiej strony jak to tak pozostawie to ta lala nigdy sie nie nauczy szacunku dla innych.Martwi mnie najgorzej ten obraz polakow na obczyznie gdzie powinnismy sie solidaryzowac i pomagac sobie a nie byc sobie wilkiem!szkoda mi tego :roll:
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez meskalina 28 sty 2007, 18:10
Czasami mysle , ze z tego g****a juz sie nie da wyjsc. Niby jest dobrze az przychodzi ten dzien kiedy jedna mysl zaprzata glowe. Jak ja bym chciala zeby to pieklo wreszcie sie skonczylo.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez Magdalena Bednarek 28 sty 2007, 21:14
doskonale Cię rozumiem

przez gusia 28 sty 2007, 21:21
hyte napisał(a):Moze macie racje ,zeby to lepiej olac ,ale z drugiej strony jak to tak pozostawie to ta lala nigdy sie nie nauczy szacunku dla innych

Hyte zalozę się że nie od jednej osoby to "coś" słyszało już to i owo.
Nie trac czasu...to tak jakby ktoś Tobie sugerował że postepujesz niewłasciwie...
Hyte od dzisiaj masz byś świnią i tupeciarzem....zgoda?

meskalina napisał(a):Czasami mysle , ze z tego g****a juz sie nie da wyjsc.

Mesia tak ,takie mysli sie niestety pojawiaja pewnie u każdego z NAs...ale przeciez doskonale wiemy że to nieprawda...

Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez hyte 29 sty 2007, 00:25
gusia my darling postaram sie byc tupeciazem i zaczynam myslac tylko o sobie pal licho z innymi to ja jestem ku... chory i potrzebuje opieki a nie ja sie sram z jakims szmaciakiem! :idea: ale tak mi zalazla za skore ze znajomi sie smieja ze uczucia mi wracaja i mam uwazac bo depresja mi przejdzie!(nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo) ;)
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez samotniczka 29 sty 2007, 00:36
Fauniku-dzięki za pamięć. Z moim samopoczuciem faktycznie jest nieco lepiej. A co do pieska, to on też ma nerwicę. Przybłąkało się psisko do nas, z początku było strasznie nieufne. Jest już z nami 2 lata, a nadal reaguje gdy ktoś gwałtownie obok niego przejdzie i boi się niemiłosiernie szczotki do zamiatania... Widać, że zwierzę było bite i kopane. Kochani! Dbajcie o swoje pupile!
Pozdrawiam.

przez gusia 29 sty 2007, 00:37
hyte napisał(a):gusia my darling postaram sie byc tupeciazem i zaczynam myslac tylko o sobie pal licho z innymi

hyte ,my darling....to ja tez sie postaram...tylko to takie trudne cholera,z tym sie chyba trzeba urodzic...buuuu
Ale fakt jest faktem ,trzeba więcej myslec o sobie...
Poodrawiam i nie zawracaj sobie juz "tym" glówki ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Yantar 29 sty 2007, 03:00
Weekend poza domem, wyszedlem od znajomych. Wsiadlem do autobusu, po 3 minutach juz bylem w "swoim swiecie". Nie wiem jak sie to bedzie dalej toczyc ale zblizajacy sie tydzien to bedzie ciezki. Zero obrony, zero ochrony. One nadchodza... :-|

przez Kaja007 29 sty 2007, 16:05
Eh, dziś mi tak smutno i w dodatku okropnie się czuję. Wszystko mnie boli.
Cieszę się że chociaż tu nie muszę udawać i mogę się wyżalić, wyrzucić z siebie całą złość. Bo nikt mnie nie rozumie :roll:
Chciałabym znaleźć w swoim życiu jakiś sens, cel, żeby stało się ono ciekawsze, ale jakoś nie mogę :(
Widzę tylko czarne i szare barwy i marzę o jednym, żeby już odejść z tego świata...
Pozdrawiam
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez Faunik 29 sty 2007, 17:34
Dobrze ,że piszesz Kaju gdy jest Ci zle ,tzn. że masz choć trochę siły żeby postawić sie tej cholernej depresji ,chociaż pewnie nie zawsze masz ochote pisać bo czujesz ,że nic to nie da i nie zawsze łatwo jest przelać te brudy ,które mamy w głowie na ekran ,ale przynajmniej tyle możesz dla siebie zrobić Kaju ,wiec pisz i wywalaj te diabelskie smutki nawet gdy będzie Ci sie wydawać ,że to niewiele pomoże ,ale ja zawsze przeczytam ,choć przeważnie nie wiem co napisać żeby było tak mądrze i pocieszająco ( tak jak teraz i w sobotę gdy było Ci smutno ) ,widocznie się nie nadaję na przyjaciela ,ale jesteś mi porzebna ,ja naprawdę chcę żebyś uwolniła się od tego wewnętrznego bólu ,żeby ktoś Cię dostrzegł i w tym Ci pomógł .Bo jesteś wartościową i atrakcyjną dziewczyną ,która nie może sama przebić się przez tą gęstą mgłę smutku i samotności .

Pamiętaj ,że ja jestem z Tobą ,nawet gdy nie zawsze Ci szybko odpiszę to jestem .

A co z wizytą u psychologa ,myślisz o tym .Najpierw musiałabyś zarejestrować się u rodzinnego i poprosic go o skierowanie do psychologa ( żadna to mądra rada i pewnie to wiesz ,ale i tak napisałem ,a ostatnio nie wspomniałem o rodzinnym ) i nie musisz mu się tłumaczyć co Cię dręczy ( on nie musi tego wiedzieć bo i tak nie zrozumie ) ,po prostu krótka prośba o skierowanie i do widzenia .

Nie zostawimy Cię z tym samej i my też Cię tu potrzebujemy . Trzymaj się jakoś i jakbyś dała radę to może zrób sobie ciepłą kąpiel .Zaparz zioła ( jeśli takie masz -rozmaryn ,szałwia ,mięta ,rumianek ,macierzanka ,kwiat lipy ) litrem wrzątka i wlej do wanny z ciepłą wodą . Smutków to nie odpędzi ,ale może trochę się odpreżysz . Naprawdę zależy mi na Twoim zdrowiu .
Wszystko co jest we mnie ,co czuję w środku - nie chcę już tego ukrywać .

Sortuj wg