"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez arminn 06 maja 2015, 17:47
Świat rozmazuje mi się przed oczami..
Mętlik w głowie :roll:
Płacz i zgrzytanie zębów można powiedzieć :cry: ..

Kiedy się skończą te cholerne dni i nadejdą lepsze?! :silence:
(to chyba pytanie retoryczne.. :roll: )
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez kazimierz61 07 maja 2015, 09:45
Nawet mi się nie chce komukolwiek wyżalić.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez JERZY62 07 maja 2015, 11:04
Również się dupowato czuje.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez autodestrukcja2 07 maja 2015, 13:26
zjebało się tyle, że juz mi się nie chce po raz kolejny tego wszystkiego ukladac i budowac. oto moja historia, pozdrawiam

przez PiesFaraona 07 maja 2015, 14:38
20 lat i nie pamiętam żebym kiedykolwiek nie miała depresji. Zryty łeb od dzieciństwa.

przez Steviear 07 maja 2015, 23:26
Dzisiaj udalo mi się przezwyciężyć najgorszy stan w jakim bywam, sama wmawiając sobie jakieś sytuacje. Chyba pierwszy raz w życiu udało mi się to bez użycia jakiś metod typu usuwanie się z życia, izolacji, zamknięcia za sobą wszystkich ''drzwi''.
Poczytałam trochę o ''myśleniu emocjonalnym''.. Nie będę wystawiać sobie diagnozy bo to bez sensu byłoby się zamykać i usprawiedliwiać. Niestety zdarza mi się myśleć w taki sposób.

Jest mi głupio, bo dopiero od niedawna dostrzegam, że to co czuję w ekstremalnych stanach jest stekiem bzdur niezgodnych z rzeczywistością - to nie jest rzeczywistość w której wszyscy żyją. Jednak postępowałam tak przez całe życie i ciężko jest to wyplewić żeby nie powiedzieć że momentami tracę nadzieję na to, ze będę mogła całkowicie nad tym zapanować- nawet w tych najgorszych chwilach. Tak mi wstyd że jestem taka zacofana.

Cały dzień czuję potrzebę wyrażenia czegos, wywalenia z siebie tych emocji. Jutro terapia.
Postaram sie tego nie zniszczyć choć mam przeczucie że naprawdę poleje się dużo łez.Trochę mnie to krępuje i martwi bo to najgorsze jest płakać przy kimś. Więc pewnie bedzie wesoło i nie będę mogla przestać się śmiać( choć to smiech z rozpaczy, żałości tej sytuacji- on to wie, więc nie wiem czemu próbuję go oszukać.. chyba z automatu..)

przez boża krówka 08 maja 2015, 08:13
Steviear napisał(a):
Jest mi głupio, bo dopiero od niedawna dostrzegam, że to co czuję w ekstremalnych stanach jest stekiem bzdur niezgodnych z rzeczywistością - to nie jest rzeczywistość w której wszyscy żyją. Jednak postępowałam tak przez całe życie i ciężko jest to wyplewić żeby nie powiedzieć że momentami tracę nadzieję na to, ze będę mogła całkowicie nad tym zapanować- nawet w tych najgorszych chwilach. Tak mi wstyd że jestem taka zacofana.

o rety, wyjęłaś mi to z ust ;) robię dokładnie to samo!

przez kazimierz61 08 maja 2015, 08:24
Steviear, Nie jesteś zacofana, tylko chora, ja też dopiero od trzech lat wiem że jestem chory na ChAD, a nie na depresję nawracającą poprostu nie mogłem wiedzieć, wierzyłem lekarzom i w sumie od niedawna rozpoznaję objawy z dzieciństwa czy później które wskazują na ChAD, a poza tym psychoedukacja ,jestem mądrzejszy co do choroby. Ja mam problemy ze zrozumieniem swojej osoby, swojego istnienia, często patrzę na siebie z boku i zastanawiam się co ja tu robię na tym świecie, przecież jest tyle ludzi zdrowych, mądrych, przedsiębiorczych, a tu Pan Bóg stworzył mnie człowieka zalęknionego, zdesperowanego, nie umiejacego sobie dać rady w realnym świecie którego również Pan Bóg stworzył. Takie są moje przemyślenia które mnie często nachodzą.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez boża krówka 08 maja 2015, 08:41
Do PiesFaraona: Też nie pamiętam, żebym jako dziecko nie miała szajsu w głowie, wtedy nie byłam tego świadoma, a teraz jestem, ale i tak nie potrafię nic z tym zrobić :/ Czy "zryty łeb" da się definitywnie naprawić? Mam wrażenie, że cała ta terapia to prowizorka...

przez Steviear 08 maja 2015, 15:24
kazimierz61, Też mam takie przemyślenia ale nie związane ze zdrowiem psychicznym. Tylko że moje problemy psychiczne są wywołane przez te fizyczne. Dlatego zawsze to będzie wracać bo nie wyleczę się z tego -bo się nie da. Psychicznie nie jestem chora(choc mam jakieś zaburzenia)
Porównywanie nie ma sensu. Zawsze będzie ktoś lepszy, ktoś zdrowszy. Ale rozumiem, bo często też tak się porównuję.

przez monk.2000 08 maja 2015, 16:07
Mnie wkurza świat techniki, chciałem podjąć studia w tym kierunku, teraz chodzę do szkoły policealnej. Niestety nie potrafię się w tym odnaleźć. Przewyższa mnie to, może gdyby mnie jeszcze ciekawiło jak co jest zbudowane, gdybym sam coś grzebał. Nie mam tej frajdy z odkrywania. Nie podnieca mnie to, jaką mogę mieć kartę graficzną czy ile RAMu w komputerze, a bez tego materialistycznego podejścia nie ma szans na jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Patryk29 08 maja 2015, 16:43
Dobrze, ze jest taki watek, bo mam /cenzura/ zamiar pocisnac zajebista wiazanke, tej zajebanej kurwie depresji, ty zajebane scierwo, mozesz mnie ponizac, gnebic, meczyc, niszczyc od srodka, niszczyc wszystko co znajduje sie obok mnie, wokóle mnie ale pamietaj stara kurwo, ze zadarlas z typem który sie kurwo jebane ciebie nie, boi, nigdy sie nie poddaje, nie dam odebrac sobie zycia, sobie i bliskim, rozpierdole cie, pokonam cie twoja wlasna bronia, szmato zajebana. :time: :evil:

Od razu mi /cenzura/ lepiej. :twisted:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Bianka78 08 maja 2015, 18:44
Patryk29, ulala, + 100 do motywacji :lol: I się potwierdziło powiedzenie, że co cię nie zabije to cię wkurwi :lol:
Bianka78

przez arminn 08 maja 2015, 19:03
To nie żadne życie,tylko męczarnia! :-| :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Sortuj wg